Sari la conținut

headscissors


Postări Recomandate

  • Telefon: amada.bdsm
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: amada.bdsm
  • Oras:Bucuresti

da br0oklyn, am facut, dar cu persoane pe care le cunosteam relativ bine. 

 

Nu trebuie sa-l cunosti bine, ci sa fii in control pana la capat.

Una in Germania a reusit sa-si sufoce un client fidel pana l-a scos in sac din casa...

Testezi limitele, poti merge pana la extrema, dar sa nu uiti unde e limita, atunci toata lumea e ok.

:hug1

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Tocmai asta este treaba! Nu poti sti din prima cum sta cu inima, cum reactioneaza, cate grame a bagat pe nas... Este important sa cunosti persoana inainte de a practica asfixia pana la pierderea cunostintei!!!

Io stau bine cu ceasul dar n-am curaj,ce sa fac :D

Link spre comentariu
  • Telefon: amada.bdsm
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: amada.bdsm
  • Oras:Bucuresti

Tocmai asta este treaba! Nu poti sti din prima cum sta cu inima, cum reactioneaza, cate grame a bagat pe nas... Este important sa cunosti persoana inainte de a practica asfixia pana la pierderea cunostintei!!!

 

Cum sta cu inima de multe ori nici el nu stie, tu trebuie sa stii cum se acorda primul ajutor in orice situatie.

Cum reactioneaza, daca el iti cere asta nu are cum sa reactioneze altfel decat submis.

Daca vine cu grame la bord, vede si un orb.

Cand spui ca faci ceva, dar... Suna ca si la cele cu "se poate neprotejat in functie de igiena"... :)

Sorry pentru interventie.

:hug1

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ma scuz pt lipsa de originalitate dar nu sunt Eminescu :)

 

Am fost la Karla pt o sesiune de sccisoring.

Am programat la telefon foarte amabila. Locatia undeva langa Mega Image Titan foarte simplu de ajuns.

Karla arata f bine, pozele sunt reale nu este foarte inalta dar cu picioare f frumos conturate cel putin pe gustul meu.

Spre surprinderea mea desi m-am dus pt scissoring ne-am petrecut timpu mai mult cu altceva si totusi nu am fost deloc dezamagit.

Am zis ca imi doream si trampling in pauzele de scissoring ca sa mai alternam. Eu imi doream sa ma faca KO la scissoring si in schimb ma pus de 2 ori la somn cu trampling :)

Prima data m-a calcat pe gat eu credeam ca nu e prea rau ( am si provocat un pic ) pana m-am trezit cu ea langa mine. Am fost in lumea viselor pt prima data :)

Cat despre scissoring stie despre ce este vb dar nu am facut foarte mult din pacate si nici prea variat. Aici dupa parerea mea mai avem de lucrat putin.

Cam asta a fost. M-am dus pt aceste 2 fantezii le-a pus in practica pe amandoua insa cu tramplingu ma lasat complet surprins.

Cred ca o sa revin sa mai vedem scissoringu ala odata poate mai variat.

 

Recomand cu caldura pasionatilor de trampling.

  • Like 3
Link spre comentariu

Ma scuz pt lipsa de originalitate dar nu sunt Eminescu :)

 

Am fost la Karla pt o sesiune de sccisoring.

Am programat la telefon foarte amabila. Locatia undeva langa Mega Image Titan foarte simplu de ajuns.

Karla arata f bine, pozele sunt reale nu este foarte inalta dar cu picioare f frumos conturate cel putin pe gustul meu.

Spre surprinderea mea desi m-am dus pt scissoring ne-am petrecut timpu mai mult cu altceva si totusi nu am fost deloc dezamagit.

Am zis ca imi doream si trampling in pauzele de scissoring ca sa mai alternam. Eu imi doream sa ma faca KO la scissoring si in schimb ma pus de 2 ori la somn cu trampling :)

Prima data m-a calcat pe gat eu credeam ca nu e prea rau ( am si provocat un pic ) pana m-am trezit cu ea langa mine. Am fost in lumea viselor pt prima data :)

Cat despre scissoring stie despre ce este vb dar nu am facut foarte mult din pacate si nici prea variat. Aici dupa parerea mea mai avem de lucrat putin.

Cam asta a fost. M-am dus pt aceste 2 fantezii le-a pus in practica pe amandoua insa cu tramplingu ma lasat complet surprins.

Cred ca o sa revin sa mai vedem scissoringu ala odata poate mai variat.

 

Recomand cu caldura pasionatilor de trampling.

:hihat pentru curaj!

Link spre comentariu

Gandind in retrospectiva, mai mult curaj mi-a trebuit sa ma las calcat de tine :)

 

Trebuie sa mai incercam headscissoringu intr-o zi ca vreau KO si asa nu numai cu picioru pe gat :)

Nu s-a intamplat nimic rau din cate imi aduc eu aminte ;)

Incercam, nu-i problema.

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Mi se par cam patologice la modul propriu astea cu calcatul pe gat . Incalztata , cu tocuri ?

Asa un arc plantar finutz mi se pare si mie potrivit pe curbura unui pectoral umar biceps marturisesc si eu ca am rugat-o pe Beatrice sa faca asta si a fost excelent dar pe piept e safe si placut un fel de masaj thailandez .

privelistea de jos in sus a bucutelor tremurand ca piftia ba de emotie ba din lipsa de echilibru e super :)) Imi inchipui sanii mari ai Karlei vibrand din lipsa de stabilitate :). Dar daca lesini ce spanac mai vezi sau mai simti ?

Mie mi se pare BDSM ul asta ca si luptele , poate fi ca o bataie de strada peiculoasa lipsita de fair play  sau un meci de MMA sport adevarat corect sanatos , safe (aproximativ  :) ) cu reguli clare , arbitru

Link spre comentariu

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Ma scuz pt lipsa de originalitate dar nu sunt Eminescu :)

 

Am fost la Karla pt o sesiune de sccisoring.

Am programat la telefon foarte amabila. Locatia undeva langa Mega Image Titan foarte simplu de ajuns.

Karla arata f bine, pozele sunt reale nu este foarte inalta dar cu picioare f frumos conturate cel putin pe gustul meu.

Spre surprinderea mea desi m-am dus pt scissoring ne-am petrecut timpu mai mult cu altceva si totusi nu am fost deloc dezamagit.

Am zis ca imi doream si trampling in pauzele de scissoring ca sa mai alternam. Eu imi doream sa ma faca KO la scissoring si in schimb ma pus de 2 ori la somn cu trampling :)

Prima data m-a calcat pe gat eu credeam ca nu e prea rau ( am si provocat un pic ) pana m-am trezit cu ea langa mine. Am fost in lumea viselor pt prima data :)

Cat despre scissoring stie despre ce este vb dar nu am facut foarte mult din pacate si nici prea variat. Aici dupa parerea mea mai avem de lucrat putin.

Cam asta a fost. M-am dus pt aceste 2 fantezii le-a pus in practica pe amandoua insa cu tramplingu ma lasat complet surprins.

Cred ca o sa revin sa mai vedem scissoringu ala odata poate mai variat.

 

Recomand cu caldura pasionatilor de trampling.

 

 

Nu cred ca exista vre o stapana care nu discuta cu cel ce urmeaza a fi dominat inainte de a incepe o sesiune stabilind astfel regula jocului. Asa ca .....sincer nu prea inteleg postul de mai sus.

citeste mai atent ! si gandeste mai mult inainte sa scrii

n-a cerut omu sa-l calce pe gat pana lesina ce-i asa greu de inteles ?

voia sa-i stranga tzeasta intre craci pana-si pierde contiinta , da aia  probabil cere mai multa forza si munca , fu mai simplu un calcai in beregata :)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...