Sari la conținut

Masaj terapeutic cu finalizare


Postări Recomandate

Vizitator nella69arad
Reputație: 0

Buna Nela..azi ajung in Arad...lucrezi?..si te rog sa imi spui pana la ce ora poti fi deranjata si nr de telefon..multumesc

Buna , te rog suna sa stabilim   0743826758........program pana la ora 20

Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Buna Nela maine pe la 19.00 ajung in Arad, sunt doar in trecere vin de departe si merg departe... am mare nevoie de un masaj profesionist. Te deplasezi la pensiune daca te rog foarte frumos?

Din comentariile citite intuiesc ca e o ora tarzie pentru tine dar am zis sa imi incerc norocul si sa te intreb. Astept raspunsul tau.

Link spre comentariu
Vizitator nella69arad
Reputație: 0

Buna ziua tuturor......sunt in tara iar noutati nu am.Ofer numai masaj terapeutic , relaxare , reflexo , Nu erotic . Rugamintea mea sa nu deranjati la ore tarzii , disponibila intre orele 12-20 de Luni - Sambata  , tlf 0743826758. (de nu pot sa raspund , reveniti in jurul orei fixe ) Celor interesati cati ani am sau cum arat?.......nu are importanta ...... nu ma cereti de sotie , importante sunt rezultatele.   Va multumesc si sper sa fiu inteleasa corect !            Sa aveti parte de o saptamana speciala !  :wave  :wave

Link spre comentariu
Vizitator nella69arad
Reputație: 0

Buna ziua ....doresc sa anunt toti clientii mei si nu numai , sunati strict pt masaj , in special terapeutic ( orice durere suferita ) Nu  mai exista happy-end si nu se fac exceptii , topicul se va inchide curand . Va multumesc .....o zi buna  :bye  :bye

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...