Sari la conținut

Brunete dragute si sexy - 0752649525/0747408628


Vizitator

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

http://www.oradea.net/anunturi/brunete-dragute-si-sexy-anunturi-gratuite-513998.html

 

Brunete dragute si sexy,sani naturali si fund bombat oferim clipe de placere domnilor,domnisoarelor,cuplurilor discrete...150 rono finalizare,200ron 1ora,250ron o finalizare cu amandoua include si show lesbi,400 ron 1 ora cu amandoua si show lesbi...sex protejat,oral neprotejat doar la inceput...oferim si sex anal doar ca pretul este dublu in functie de alegere..

 

post-30433-0-16902200-1421395049_thumb.jpg

post-30433-0-94355700-1421395053_thumb.jpg

post-30433-0-84503700-1421395057_thumb.jpg

 

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

Dragi prieteni, dupa o perioada lunga de spionaj pe acest forum stiu ca nu-i frumos dar am avut si eu motivele mele (sunt un om mai calculat, mai precaut si nu-mi place sa sar direct in anumite lucruri) si dupa ce am profitat mult dupa informatile voastre (pentru care sunt foarte recunoscator si multumesc la toata lumea) cred ca a sosit momentul sa fiu si eu in folosul comunitatii. Am vizitat aceste dameze, doua fete tinere 18 si 19 ani dupa spusele lor, dar nu top modele, una mai cruda un pic si cu citeva kg+ cealalta mai retrasa si mai finuta. Locatia pe Aluminei linga pompieri, ap. cu 2 cam (dezastru, asa cum a fost predat) si nici aceste fete nu cunosc jocul sa facem curat si ordine. Am ales fata mai retrasa pentru 1 ora on-np (2 final.) la 200 ron decartati inainte. Prima incercare a inceput cu un oral destul de banal (ca si cum n-ar avea curajul sa se stinga de juniorul) dar dupa indrumarile mele, s-a mai conformat si pot sa zic ca a fost destul de placut. La normal schimbate mai multe pozitii(nu comenteaza, cerut facut, raspunde frumos si respectuos) dar nu se implica, m-a lasat sa lucrez eu, a doua incercare mai rau, aveam impresia ca abia asteapta sa ma termin. La capitolul note , cred ca in general fetele primesc cu 2-3 note mai mari decit merita (astai e strict parerea mea) si pentru asta poate o sa par un pic mai crud la acest capitol...

Note

Fata 6-7

corp 7+1 pt ca are sanii frumosi din punctul meu

Oral 6

Normal 5 cu indulgenta

Locatia 5

Recomandare pt. cei care le plac fetele tinere

 

Ps. Sper ca ma primiti intre voi si ca informatiile mele va va fi de folos. O sa incerc tot posibilul sa ma colorez cit mai repede, sa fiti rai si sa aveti spor la indiferent ce faceti...

  • Like 9
Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România

Dorind demult sa merg la 2 dameze deodata,am zis sa nu ratez ocazia asta,cum fetele de la Gara nu le-am prins niciodata,asta a fost sansa mea.

 

Sunat la ultimul nr din tiltu,programat in 1 ora,ajuns la locatie Aluminei langa pompieri.Aici o mica problema.Apartament ultra jegos,baie infecta,robinetul de la apa rece il puteai folosi doar cu un patent !! :)) Primit un prosop folosit de cel putin 5 tovarasi,tot ud.Eu nu dau multa importanta locatiei,ma refer ca merg acolo sa fut nu sa fac design interior,dar locatia asta e deplorabila.

Fetele ...una cu burta si cur mare,tate ok,cealalta mai slabuta,tate ok,cur mic.Una din Oradea,cealalta din "zona de sus" :) dupa spusele ei

Nimic deosebit la ele.

Actiunea ... Fetele s-au sarutat,lins pe tate,fara limbi in pizda,luat juniorul la lins si supt amandoua.La normal,cateva pozitii si am terminat in capison.Nu se poate finalizare orala.

Primit hartie igienica,sters,imbracat,plecat.

Sincer sa fiu,de recomandat ... doar pt fantezie cu 2 fete deodata,in rest NU !

De anal am uitat sa intreb ... ? Poate ma incumet o data daca nu o prind pe Ioana.

 

Bafta sa aveti !

 

P.S. 250 RON amenda

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:budapesta
  • Oras:budapesta

Buna seara,

 

Ieri seara am fost la cele doua fete....:) sunt foarte simpatice si cred ca si merita ...

Staublocurile de pe Aluminei foarte usor de gasit..

Va spun sincer am fost si cu un prieten impreuna la ele eu nu am ramas din cauza dezordinei din casa.

Au un pisic de care au grija si miroase oribil ....

Cauza de la care m-am retras.

Preturile sun ok fetele si ele dar nu ma simt in largul meu cand e mizerie..

Seara faina

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

Dragi prieteni, dupa o perioada lunga de spionaj pe acest forum stiu ca nu-i frumos dar am avut si eu motivele mele (sunt un om mai calculat, mai precaut si nu-mi place sa sar direct in anumite lucruri) si dupa ce am profitat mult dupa informatile voastre (pentru care sunt foarte recuno******r si multumesc la toata lumea) cred ca a sosit momentul sa fiu si eu in folosul comunitatii. Am vizitat aceste dameze, doua fete tinere 18 si 19 ani dupa spusele lor, dar nu top modele, una mai cruda un pic si cu citeva kg+ cealalta mai retrasa si mai finuta. Locatia pe Aluminei linga pompieri, ap. cu 2 cam (dezastru, asa cum a fost predat) si nici aceste fete nu cunosc jocul sa facem curat si ordine. Am ales fata mai retrasa pentru 1 ora on-np (2 final.) la 200 ron decartati inainte. Prima incercare a inceput cu un oral destul de banal (ca si cum n-ar avea curajul sa se stinga de juniorul) dar dupa indrumarile mele, s-a mai conformat si pot sa zic ca a fost destul de placut. La normal schimbate mai multe pozitii(nu comenteaza, cerut facut, raspunde frumos si respectuos) dar nu se implica, m-a lasat sa lucrez eu, a doua incercare mai rau, aveam impresia ca abia asteapta sa ma termin. La capitolul note , cred ca in general fetele primesc cu 2-3 note mai mari decit merita (astai e strict parerea mea) si pentru asta poate o sa par un pic mai crud la acest capitol...

Note

Fata 6-7

corp 7+1 pt ca are sanii frumosi din punctul meu

Oral 6

Normal 5 cu indulgenta

Locatia 5

Recomandare pt. cei care le plac fetele tinere

 

Ps. Sper ca ma primiti intre voi si ca informatiile mele va va fi de folos. O sa incerc tot posibilul sa ma colorez cit mai repede, sa fiti rai si sa aveti spor la indiferent ce faceti...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...