Sari la conținut

IMPORTANT !!!!


Postări Recomandate

  • Oras:pitesti
  • Oras:pitesti

In zona craiovei la pensiunea magic... Este o fata plinutza..c-am la vreo 110 kg..pe nume Camy.. dar numele ei este Vanesa... Atentie nu este ceea ce pare... Una zice la telefon si alta face in camera...nu te lasa nici s-o futi nici s-ai dai muie... In definitiv... dupa ce se vede cu banii te suge cat vrea ea si iti ofera doar ce vrea ea.. daca iti mai ofera daca nu ... Te da afar din camera nu mia placut de loc la ea si din cate am observat mai era cineva cu ea in camera pitit intr-un sifonier...daca eu nu faceam scandal ca nu mia convenit acel barbat a esit din sifonier de unde era pitit Apoi am realizAt dc are atat tupeu in ea... Pentru ce mereu acel barbat este cu ea in camera nu se merita sa mergeti... Mai bine alta decat ea...

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

Vreau sa spun si eu cateva lucruri despre Vanesa...o stiu de cativa ani, presta inainte la monte carlo, in trivale.

Am fost si eu la ea, mai demult, am vz, foooarte grasa si urata...cu niste cosuri pe fata.

Si cu o atitudine infecta, pe deasupra, cand o intrebam cate cv, raspundea in scarba.

Am plecat....imi parea rau ca am vazut-o...o nasoala...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Unde soarele răsare doar dacă il plătești ;)
  • Oras:Unde soarele răsare doar dacă il plătești ;)

rog persoanele care au fost la mine in locatiile anterioare,sa spuna de cite ori am lucrat cu cineva sau au avut probleme. 2)e ceva normal,dak mi se vorbeste urat sa tratez clientu cu aceeasi moneda,o data ce eu ii explic cit dureaza aktul sexual,adika 20min,cel putin eu atat acord,dak nu ise scoala,normal ca nu ii dau banii inapoi,3)care mai vine la mine ii rog insistent sa verifice ce am in dulap:))))) iar 4)da sunt grasuta,am pozele si review la rubrica VANESA,si draga cata,nu am nici makar un cos pe fata,daka teaî uita mai atent,sunt pistruiata. in fine eu stiu ca daka nu iti convine cum arata o persoana nu ramai,nu spui lucruri neadevaqate pe forum,pt ca au fost o gramada de oameni si cind am avut chiriî si aici si pot confirma ca nu am pe nimeni in spate sau sa stea in dulap sau mai stiu eu unde. si daca ti-am raspuns cu tupeu inseamna ca ai vorbit urat,atata timp cît respect,e ceva normal ca vreau sa fiu respectata! rog inca o data persoanele care au fost la mine akum sau in trecut,sa mai imi faca un rewiew.va multumesc,sî rusine pt minciunile care le postezi aici pt faptu ca probabhl nu ti-ai dat drumu sau nu ti s-a ridicat. p.s:si persoanele care ma stiu de la peco lukoil sa confirme cum arat si ba intotdeauna am lucrat singura si ca nu au patit nimic atata timp cit au fost cu mine.

o seara placuta!

Link spre comentariu
  • Oras:Unde soarele răsare doar dacă il plătești ;)
  • Oras:Unde soarele răsare doar dacă il plătești ;)

apropo,pozele de la profilu asta sunt reale,stimati domni,uitatiua dvs,dak am fata plina de cosuri,sau alte aberatii.

Link spre comentariu
  • Oras:Unde soarele răsare doar dacă il plătești ;)
  • Oras:Unde soarele răsare doar dacă il plătești ;)

si inca ceva,in aceasta pensiune magic, patronu nu accepta femei cu barbati sau chestii de genul.eu am camera la parter chiar langa bucatarie nu fac scandaluri sau alte aberatii pt ca mar da afara,daca vb un pic mai tare se aude tot pe hol,asa ca antonio mai lasa-ma cu minciunile.

Link spre comentariu
  • Oras:pitesti
  • Oras:pitesti

Catalin are perfecta dreptate... Ai un caracter jegos si infect fatza de clienti nesimtito care esti... Sa-ti fie rusine ca vorbesti asa... Nesimtito..daca erai atat de frumoasa si corpolenta puneai poze asa cum fac alte femei cu tot corpul nu doar cu fatza pentru ca la fata pari slaba la corp esti.... Vai si-amar de tine nu tie rusine sa te ti in gura cu clientii ?? Nesimtito care esti... Si vezi ca minti de rupi... Sa numai zic ca un prosop il ai pentru toti clienti..nesimtito in locul tau taceam....

Link spre comentariu
  • Oras:Unde soarele răsare doar dacă il plătești ;)
  • Oras:Unde soarele răsare doar dacă il plătești ;)

rog adminii sa puna linkuri cu pozele mele,inclusiv cele in care sumt dezbrakata ka sa vada aceste personaje ca lucrez cu poze reale! cititi comentariile invidiosilor,cine ma cunoaste şi a fost la mine,poate confirma ca nu sunt nici nesuferita,nici nu grabesc omu nici etc etc. nu ma afecteaza cu nimic din ceea ce scrieti,dar cu astfel de persoane fara caracter eu nu am ce discuta! cititi review-urile de la vanesa,de la camy umde am si poze dezbrakata,si sunt pozele mele! nesimtitilor!

Link spre comentariu
  • Oras:Unde soarele răsare doar dacă il plătești ;)
  • Oras:Unde soarele răsare doar dacă il plătești ;)

tie ciuda cred,ca nu tioi fi fakut oralu fara sau mai stiu eu ce de faki afirmati de astea,nu prestez oral nep la toti jegosii. maine am sa atasez poze cu mine dezbrajata sa vada lumea cit minti,si cit de curata e camera mea.rusine sa iti fie.

Link spre comentariu
  • Oras:pitesti
  • Oras:pitesti

Numai fibasa de tare in gura... Atat iti spun... Ca ie vaide capul tau... Si chiar te rog sa pui poze cu tine dezbracata dar.. sa se vada celulita in care traiesti si garsimea depe tine... Nesimtito am vazut ce prosoape curate ai... Intetionat dupa ce am plecat de la tine de la magic..intentinat am trimes un prieten la tine si mia explicat destul de clar ca aveai doar un prosop in baie daca erai atat de cinstita ii oferi clie tului prosop curat sa vada de unde il scoti... Si ai grija ca sti cine este accea persoana ca nici nu sa mai sters a ramas asa ud nesimtito eu vb cu probe... Nu ca tine cu clienti infecto... Pai tu imi vb mie de cleinti tai ?? Sa spuna si sa faca... Nu tie rusne ma prostesti chiar asa in fata ? Nu ma face tu pe mine nespalat ca mi-ai supt pula fara nu protejat... Infecto nu sti nici cui sugi pula fara s-au cu si mai si votbesti...de nespalati.. tu vorbeai?? O ei ca , cu camera curata si etc.. si nu iti vezi jegul din baie...nu vorbi fara sa sti la ce dai curs de discutie .. nesimtito care esti

Link spre comentariu
  • Oras:Unde soarele răsare doar dacă il plătești ;)
  • Oras:Unde soarele răsare doar dacă il plătești ;)

Cassy ...ai postat la rubrica camy ieri poze cu mine.si daca nu iti convine de fatza mea antonyo sa te duci dracu.ti se pare interesant ca ma suni si ma injuri incontinuu???daca atata te duce capul....no comment!! Am prosoape pe scaun pardon taburet curate si doar unu de maini in baie chiorule!!! Hai sictir macar ai bunul simt si scutestema sa ma terorizezi cu telefoane!!! Nu ma impresioneaza amenintarile tale sau injuraturile, un labagiu aia esti.

Link spre comentariu
  • Oras:Unde soarele răsare doar dacă il plătești ;)
  • Oras:Unde soarele răsare doar dacă il plătești ;)

Pai vezi ca ai si zis la tel ca cum imi permit sa iti scriu asa pe forum..poate iti pun nr la gay sa te sune si pe tine barbatii ca vad ca ai un tupeu fantastic...repet nu iti place fata mea numai veni si doi la mana numai scrie MINCIUNI despre mine pe forum!

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Unde soarele răsare doar dacă il plătești ;)
  • Oras:Unde soarele răsare doar dacă il plătești ;)

Pai nu iam dat nr nicaieri dar tie ti se pare normal sa ma sune si sa ma ameninte?? Sa mai si specifice ca este cel de pe site?? Nu cred ca este ok!!! Iar eu repet inca o data sunt o tipa f ok atata timp cat nu esti nesimtit,repet nuti place aspectu fizic nu ramai...dar lucrez cu pozele mele reale iar multi prefera asa ceva adica fete plinute...deci daca nu stii ce face antonyo de ma terorizeaza cu mesaje si tel si amenibtari...atat il ajuta capul.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salut!Am fost si eu la ea,din curiozitate am ramas(este grasa, aviz amatorilor),am ramas dezamagit de igena doream un normal dar valul de miros a fost convingator ,am terminat in balon la oral.Am plecat dezamagit ...nu mai revin.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Unde soarele răsare doar dacă il plătești ;)
  • Oras:Unde soarele răsare doar dacă il plătești ;)

Foarte frumos ca in rubrica asta se spun numai minciuni:) de ce oare la rubrica vanesa sau care o mai am sunt numai lucruri de bine?:))) in fine... Eu am clienti destui nu ma vait...asa grasa cum sunt :) si daca as fi asa de "nespalata" cu siguranta nu as mai face atatia bani. Se vede clar ca la rubrica asta...termina unu cu afirmatiile neadevarate si incepe altul

Link spre comentariu
  • Oras:Unde soarele răsare doar dacă il plătești ;)
  • Oras:Unde soarele răsare doar dacă il plătești ;)

Si toti care spun lucruri nwadevarate au conturile facute acum recent. Asa pot sa fac si eu o suta de conturi sa vb aiurea dar nu imi sta in caracter!

Link spre comentariu
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)

Salut!Am fost si eu la ea,din curiozitate am ramas(este grasa, aviz amatorilor),am ramas dezamagit de igena doream un normal dar valul de miros a fost convingator ,am terminat in balon la oral.Am plecat dezamagit ...nu mai revin.

Contul asta nu e recent

Link spre comentariu
  • Oras:Unde soarele răsare doar dacă il plătești ;)
  • Oras:Unde soarele răsare doar dacă il plătești ;)

Inseamna ca nu mam uitat eu unde trebuie.oricum ...in rubrica mea cu vanesa sau cu Craiovei 0765718407 , am numai lucruri ok scrise... E problema lor daca scriu lucruri care nu sunt asa. Pe mine personal nu ma afecteaza cu nimic dar nu e frumos.

Link spre comentariu
  • Oras:Europe
  • Oras:Europe

Inseamna ca nu mam uitat eu unde trebuie.oricum ...in rubrica mea cu vanesa sau cu Craiovei 0765718407 , am numai lucruri ok scrise... E problema lor daca scriu lucruri care nu sunt asa. Pe mine personal nu ma afecteaza cu nimic dar nu e frumos.

 

Daca nu te ai simti afectata , nu ai scrie aici ...   :)

Link spre comentariu

  • Oras:pitesti
  • Oras:pitesti

Cataa80 nu are contul facut recent si nu are nici un interes sa minta,iar atitudinea ta,in primul,sa amenint un client ca-i dai nr la gay nu e deloc ok,nici pe departe..eu am fost de mult,dar nu am ramas,initial ceruse atunci 5olei/pefinalizare,cand a vazut ca plec a zis ca merge si cu 40..nu am ramas,iar apoi,un prieten bun de-al meu mi-a zis ca el a fost la ea si ca i-a furat bani,asta de mult,cam 3-4ani,nu mai retin exact,chiar atunci luase salariu si s-a gandit si el sa se distreze putin...s-a distrat,da,a ajuns acasa fara bani asta mi-a spus el,demult repet.Va salut!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...