Sari la conținut

Postări Recomandate


  • Oras:Vartescoiu
  • Oras:Vartescoiu

AMALIA 25 ani, domnisoara eleganta cu stil si atitudine te invit alaturi de mine pt ati oferii o companie intima de calitate. Daca crezi ca sunt pe gustul tau contacteaza-ma. Zona Dristor, 03 Jun 11:00 0733.786.218 Pret 80LCaldura mare, moncher'! S-au facut de 30 de grade in Bucuresti si fetitele cu fecunditate debordanta nu lasa bietii futangii sa respire.Restudiez bibliografia variata din AT si anunturile singulare imi dau de banuit. Sun, voce si atitudine politicoasa, chiar respectuoasa. "Hai ca ne-am cizelat in exces cand vine vorba de pregatirea actului copulativ" imi zic. Pret 80 finalizare (cu masaj, oha, doar nu crezi ca am pus botu'), 120 ora. Ma deplasez la locul cu pricina, intersectia Baba Novac cu Mihai Bravu. Apartament curat, (nu luxos, specific, nu de alta da "intelege" altii mai mult decat scrie), baie ok. Dom'soara Amalia, daca retin bine, blonda cu ochi albastri, inalta, felina, curata. Nu debordeaza de frumusete si pierde datorita unui defect la dantura de prezentare (a se citi incisivii superiori), iar sanii, vorba misoginului, daca-i dai cu crema de cosuri trec. Tinand cont ca semana cu o fosta amica din adolescenta lu' subsemnatu' raman pentru dezmat. Atitudine si prestatie ok, GFE, FK si pluseaza la oral (neprotejat) ca la poker, de ziceai ca atunci cand da de "instrument" are kinta. Meniu complet: limbi pe oo, fara maini, deepthroat, artificii si imaginatie bogata si la final inghite tot tot tot. De a venit caldura, sete mare.Restul descoperiti cei care aveti curajul (si rabdarea) sa mergeti."Cu partidul nostru'n frunte, spargem munte dupa munte (a lui Venus)". Salut voios de pionier!

post-4196-133409712983_thumb.jpg

post-4196-133409712984_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...