Sari la conținut

Dacǎ nevasta ţi-ar suge pula, ai mai da bani la curve ?


Postări Recomandate

  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

La ultima postare chiar zice bine pasărea...restul, no comment !

e mare frustrarea nasule...

atat de mare incat unii nu mai realizeaza ce scriu...

Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

pe cine fute grija de asta?

crezi ca o curva care suge puli nu poate fi o mama desavarsita?

te inseli!

nu are nici o legatura una cu alta!

poti sa fii cea mai mare curva si cea mai buna mama in acelasi timp. sunt lucruri distincte

Aici chiar ai dreptate, m-aș in aripile tele :)

 

Te pup!

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Bai golane,eu azi am vazut!Nu mai esti nici Ticuta Mondialu,nici Regele ,esti Ticuta Fotograful! :laugh2 Mai ai si tu pozele fratica,sa mi le dai si mie! :hug1

 

:) si ce poze...ce se vede aici e doar 10% :)

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

crede-ma ca sunt om :) si mare om chiar...dar nu mi-am gasit pasarica in care sa bag botul :))

nu te creeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeed!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

inseamna ca nu ai satisfacut niciodata o femeie pe deplin

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Berceni sect 4
  • Oras:Berceni sect 4

crede-ma ca sunt om :) si mare om chiar...dar nu mi-am gasit pasarica in care sa bag botul :))

Ai incercat in fundulet?Mmmm,dar sa dai mai mult,30min,stii cum te faci la bot?Zici ca ai mancat croissant cu ciocolata! :laugh2

  • Like 2
  • Minus 7
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

nu te creeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeed!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

inseamna ca nu ai satisfacut niciodata o femeie pe deplin

 

imi dai niste lectii :) nu vreau sa fiu incepator :))

Link spre comentariu
Vizitator pustiu84
Reputație: 0

Nu is in totalitate de acord cu tine legat de actiunea cu care isi incepe activitatea sexuala. Eu nu am avut iubita care sa nu imi faca dar nici nu i-am zis nici uneia sa "mi-o suga", de fapt nici nu le-am cerut si totusi am primit de mai multe ori chiar in fata "spectatorilor". 

Parerea mea e ca daca exista comunicare, respect si altruism n-ai cum sa ajungi in situatia de a nu beneficia de acest serviciu din partea nevestei.

eu cred ca femeia invata sa suga pula inainte sa se dezvirgineze in pasarica. prea multe femei nu fac sex oral cu barbatul lor, din diverse cauze. rusine, teama ca vor fi desconsiderate, orgoliu, prostie..sau poate nu simt sa faca asta cu barbatul respectiv. daca mai e si prost, clar ca nici femeia lui nu vrea sa i-o suga.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Întrebarea pe care as pune-o eu mai degrabă nu e dacă toate femeile o sug. Mai degrabă dacă le face plăcere. Mi se pare destul de clar că dacă nu le place, unele o s-o sugă totusi din obligație, iar altele o sa refuze să facă asta.

 

Mie personal mi se pare puțin degradantă chestia asta pentru femeie. Nici nu mi se pare atat de grozav să mi se facă sex oral. Cu toate că îmi place să dau limbi și cumva asta nu mi se pare degradant.

 

Așa că ia ziceți: vouă chiar vă place să o sugeti sau o faceți că e la modă și că se cere?

Link spre comentariu

  • Oras:Ici,Colo!
  • Oras:Ici,Colo!

Bai harpalete.....80% dintre cei care merg la curve, sunt bagabonti, adica fara nevasta, pune altfel intrebarea daca vrei raspunsuri.

 

Gandeste-te la asta inainte sa intrebi: De ce mai mamanci la restaurant friptura, daca iti poate face nevasta acasa ? Aaaa ? 

 

Deci, raspunsul meu ca si  insurat este  DA, as mai da.

 

Tot friptura de acasa e cea mai buna! Dar, pana la urma, vrei sa "gushti" si altceva!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...