Sari la conținut

Brunetica slabuta - Universitate - 0727295713


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
 

 

BRUNETICA, slabuta senzuala,1.65 m, 43 kg, te astept la mine sa iti ofer clipe de neuitat cu un oral nep. cu fin. normal pro., dif. pozitii, mici fantezii, cunni., 69, sarut si alte nebunii care iti plac, Universitate, 23 Jan 15:17

Bucuresti
100 L ora

 

La cerere, deschid topic cu pozele reale ale gagicutei (Iulia) si noul numar la care raspunde.

Celalalt topic cu pozele Elizei va fi inchis.

Pozele pustoaicei:

 

post-2-0-40703600-1422217968_thumb.jpg

post-2-0-68462900-1422217968_thumb.jpg

post-2-0-00041900-1422217969_thumb.jpg

post-2-0-22808300-1422217969_thumb.jpg

post-2-0-71654900-1422217969_thumb.jpg

post-2-0-97753700-1422217969_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
Am trecut pe acolo. Brunetica slabuta se transformase intr-o bruneta miniona si nu chiar asa slaba (cateva kg in plus), cu mesajul ca "brunetica slabuta" cu care vorbisem in urma cu 14 minute plecase din locatie in urma cu 4 minute...

Seriozitate: -10

 

Am ramas la aceasta a doua bruneta, mai mult pentru ca era 60 finalizarea si era foarte vorbareata si sociabila, desi in aceasi locatie nu am avut o experienta prea placuta dpv social (cu blonda miniona)

Oral: 7

Normal: 8 (woman-on-top, doggy style), deschisa la schimbari de pozitie, ma incuraja sa ii spun ce doresc si incerca sa imi faca pe plac.

 

Colega era in locatie.

 


  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Hai să mai fac și eu o contribuție. Am vizitat-o pe micuță. (E vorba de bruneta slabuță, Iulia)

 

 

ABSTRACT: La o prima vede se poate spune că e buna de pulă. Doar că ea pare să fie de altă părere.

 

 

PLUSURI: După standardele mele arată bine. După altă standarde e probabil prea slabă. E finuță, cu pielea catifelată. Are sâni micuți, dar care stau foarte bine pe ea. E "fragedă", că să zic așa. La față o trage puțin în jos faptul ca e foarte slabă. După părerea mea, dacă totusi ar zâmbi ar fi frumoasă.

 

 

MINUSURI: Ca să nu zic că e complet absentă... e absentă cam în proporție de 90% așa. Dacă o lași pe ea, face totul mecanic. Dacă iei inițiativa, nu răspunde la nimic. Cel putin eu, nu am reusit să-i stârnesc interesul. E destul de închisă și la capitolul conversație. Raspunde doar strictul necesar, e distrasă de alte lucruri.

 

LOCAȚIA: La universitate, vizavi de spitalul Coltea, pe strada Doamnei. Aș spune că e decent, cu o singură rezervă. Apartamentul pare sa aibă un open space între hol și altă cameră (probabil bucătărie la origine). În această "altă camera" erau colegele fetei. Dar accesul era blocat de o pânză mare întinsă între pereti. Mă gândesc că acolo e posibil sa fie amenajată încă o cameră de "actiune". Nu bag mâna in foc că e așa dar... înțelegeți rezerva mea. În rest e ok. Eu am fost cu domnița într-o camera normală, de-aia care se închide cu ușă cu clanță.

 

IGIENA: Ea era curată, nu am detectat mirosuri. La baie e decent, am gasit ce trebuie. Prosopul părea curat.

 

 

CADOUL: 100/h. La banii ăștia și la cum arată cred că o s-o mai vizitez. Poate o conving până la urmă să fie mai prezentă.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

LOCAȚIA: La universitate, vizavi de spitalul Coltea, pe strada Doamnei. Aș spune că e decent, cu o singură rezervă. Apartamentul pare sa aibă un open space între hol și altă cameră (probabil bucătărie la origine). În această "altă camera" erau colegele fetei. Dar accesul era blocat de o pânză mare întinsă între pereti. Mă gândesc că acolo e posibil sa fie amenajată încă o cameră de "actiune". Nu bag mâna in foc că e așa dar... înțelegeți rezerva mea. În rest e ok. Eu am fost cu domnița într-o camera normală, de-aia care se închide cu ușă cu clanță.

 

IGIENA: Ea era curată, nu am detectat mirosuri. La baie e decent, am gasit ce trebuie. Prosopul părea curat.

 

 

 

 

Acolo e doar "sala de asteptare" unde esti invitat daca, camera de joaca este ocupata de una din colege.

Lasa ca si eu am avut asa o reticenta in privinta asta cand am vazut ca ma invita dupa cortina :laugh2 . Am crezut ca acolo e camera de joaca, asa fara pic de intimitate. :blushing2

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost la o a doua vizită, în speranța că o să fie mai bine. În schimb, a fost una din cele mai slabe experiente pe care le-am avut până acum.

 

Poate vă povestesc mai multe, dacă o să-mi vină să fac asta. Deocamdată oscilez între milă și dispreț. E o stare de spirit pe care nu sunt înclinat să o aprofundez, făcând o recenzie.

 

Recomandarea mea e evidentă.

 

Edit: numarul 0729.760.371 e tot al ei.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

parerea mea personala,dupa ce am vizitat-o pentru o mica ora,pot spune ca oralu este de nota 8-9 find un oral cat sa putut de adanc si pasional,normal de 10+ de si pare firava este foarte alunecosa si receptiva la diverse pozitii si fantezi,de mirosuri corporale nu am ce comenta,rar excorte cu o asa curatenie corporala si in locatie,probabil o sa o mai vizitez ca este frumoasa

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

un sfat alin, nicu, oricare din voi ați fi. dacă pui doar un post în care lauzi o damă și apoi nu mai contribui, vei fi categorisit drept... marketing fals...

sper să nu fie cazul, succes în continuare.

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Zilele trecute m-am decis sa-i fac o vizita Iuliei. Asa ca am sunat si mi-am facut o programare pentru dupa pranz (+ 1pct pt seriozitate pt ca a respectat programarea). Trecem peste alte chestii si ajungem la ...

 

Locatie: vis-à-vis de spitalul Coltea, un apartament ok, semidecomandat, pat mare, baie ok - nota 8-9

Iulia: firava, vesela, jucausa, aspect .. cea din poze (aspect + gfe - nota 8)

Actiunea a debutat cu  ea facandu-mi un masaj, a urmat un oral ok, si normal mai multe pozitii (aici mi-a placut - nu refuza nicio pozitie si e foarte usor de manipulat, ea fiind farte slabuta) una peste alta e a fost o experienta ok.- nota 8

Cadou:100 ron/ora

 

Concluzia: Asa cum am zis o experienta ok nu am prea multe de adaugat, doar ca reusit sa imi ridice moralul dupa o zi naspa de munca. Asa ca o sa ma mai duc cand mai am drum prin zona.

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Rectific. Intr-un final am ajuns la ea. Apartamentul ok... In camera era cald. Oral nepro prestat ok si normalul a fost tare. Se simte foarte bine fata, mi-a placut. Ii place sa vorbeasca :))

Aspect 6.5

Locatie 7

Oral 6

Normal 9.5

Atitudine 8

Mie mi-a placut fosrte mult normalul, e bine. Poate mai revin, daca am banuti 😂

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

A plecat de la Universitate, e singura in locatie si a mai redus putin tariful pe finalizare.

 

 

50 L

IULIA, 19 ani sunt dornica sa experimentez in compania domnilor manierati. Ofer sex oral neprotejat. Normal protejat, in locatia mea noua in domeniu singura in locatie + masaj, poze reale cu mine, 23 Feb 12:33

0723.485.455 / 0723485455

 

Pisic, schimba numarul de telefon din titlu!

http://stor0.anuntul.ro/media/foto/imgs/2014/8/30/60403581.jpghttp://stor0.anuntul.ro/media/foto/imgs/2014/8/30/60403551.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Locatia actuala este undeva pe la intersectia Ferdinand cu Avrig, telefonul cel postat de hobbit pe pagina precedenta.

Garsoniera mica, "prietenul" pe aproape, fata intr-un capot de-ala de casa, are peste 40 kg doar uda serios halatul ala ....intrunite fiind toate conditiile pentru un non-futai ne-am salutat si am plecat.

De recomandat daca aveti preferinte din zona "extreme".

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:la lac
  • Oras:la lac
Am gasit-o la 0723485455, vis-a-vis de Coltea – s-o fi intors, nu stiu, acolo era. Am ajuns usor in apartament.

 

Iulia e super subtire, nu prea descurcareata, prietenoasa. Are o colega de apartament care nu era acolo, dar cu care avea ceva de impartit pe messenger in pauza. Are si o catelusa, care a aparut discret la un moment dat, si a disparut inapoi pe hol.

 

E deschisa si vorbareata, inclusiv in timpul tavalelii. Din vorba in vorba, m-a atentionat ca mai am doar zece minute, asa ca am prelungit la o ora.

 

Asa firava cum e, n-are cu ce sa excite, dar e placut stramta, mie cel putin imi venea ca o manusa pe scula. Se misca bine si se potriveste oricum o pui, asa incat dupa o finalizare in preze m-am simtit foarte happy si satisfacut si am refuzat oferta sa mai incercam odata.

 

cost: 120 ora, upgrade de la 60 finalizarea cat am dat initial

locatie: 7, baie mica, intimitate nu prea, in rest ok

domnita: 8, e prea nemancata, zau

gfe: 10, n-am pupat-o, dar ne-am inteles bine-bine

oral: sincer, nu mai stiu, nu era spectaculos

normal: 10

 

Practic, sexual nu m-a dat pe spate, dar compensat cu palavrageala m-am relaxat si m-am simtit foarte bine, deci o recomand bucuros.
  • Like 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...