Sari la conținut

Balerina reala - 0731356639


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Da,stiu...n-as mai fi stiu...

Dpdv meu,o f mare tzeapa!

Am sunat-o pe balerina,mi-a povestit frumos...eu nu cer detalii tehnice,la tel

Am stabilit intalnirea,zona Sincai.OK. Ajung,sun,stai ca nu chiar Sincai,e pe o straduta,o vila. Un cuib,cred ca e vechi si popular...acum il stiu si eu. si nu ma bucur.deloc.In fine... coboara balerina sa ma invite in casa cu o scara lunga,ma conduce la mansarda open space,mi-o prezinta pe geamana si,da! sunt 2 gemene,una bruneta,alta satena,in chiloti si-n sutiene,cu tocuri,neaparat.

N-am minte si decid sa raman,aleg satena,tigara,dush & action! Aici apar problemele mele,pe rand:

-se dezbraca balerina si,surpriza! sanii mei sunt mult mai mari decat ai ei! Ghinion,zic! Ce iluzii optice pot crea sutienele astea,ceva de nedescris!

-in camera/mansarda ard betisoare parfumate,fara limita! put de rup! nu mia pot sa-mi scot mirosul din haine si din nari/creier!

-surpriza surprizelor: masajul! Ar fi trebuit sa fie ceva erotic...a fost o mangaiere,o plimbare o parului capilar peste corpul meu,extrem de mecanic si plictisitor! Incerc sa mangai si eu maseuza,si,alta surpriza! O piele uscata si neplacuta la atingere, moale si mobila,disgratioasa senzatie

-si ca sa-mi bat joc de mine pana la capat,cer prezervativul si sa finalizez,dracului,ceva! Aici,nici nu stiu cum sa ma exprim...s-a urcam pe mine(ca doar imi facea un "masaj erotic") si a-nceput cea mai mecanica miscare iepureasca...da-o dracului de meserie! Ca ele spun ca sunt la job!

Gata,nu mai pot sa scriu despre prostia asta!

 

Note: 2 pe linie! sa nu mai aud de asa ceva! 250 ro

  • Like 17
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna ziua tuturor,in urma postarii d.lui sxs imi exprim regretul pt nemultumirea lui si totodata nu vreau sa dezvolt subiectul asta,ar fi mai multe de spus dar nu mai are sens.Suntem surori gemene dar chiar si asa serviciile va asigur k sunt diferite.In ceea ce ma priveste sunt sigura k nu veti pleca nemultumiti,cei care m-au cunoscut stiu asta.Imi pare rau pt aceasta recenzie cu atat mai mult k este prima si sunt pozele mele,iar ceea ce vedeti in poze si va spun la tel este totul 100%real.Decizia va rog sa o luati si in urma altor pareri a celor care m-au cunoscut PE MINE.O zi buna tuturor va pup.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: titilescu
  • Oras:Dincolo
  • Telefon: titilescu
  • Oras:Dincolo

Buna BalerinaSexy,

 

 

Iti mulțumim pentru cuvintele tale și iți/va dorim succes in continuare. Mi-as permite cîteva precizări:

 

  1. ca sa evitați telefoane inutile care vor duce implicit la frustrări de ambele părți, ar fi indicat sa postezi și poze cu sora ta sau împreună; de preferat ar fi sa va ascundeți fata pentru ce sunt convins ca avem printre noi destui de multi care frecventează in mod curent sălile de concerte/opera/Ateneu, etc. :ewpu
  2. Te rugam sa detaliezi oferta, serviciile (FK :2qm40hg , oral protejat/neprotejat :felatie , normal :doggystyle  , anal :sexanal , show lesbi, threesome, masaj, etc.) cu preturile aferente (ora, finalizare, etc.)
  3. zona si locația aproximativa
  4. Programul de lucru (de ex.:L-V de la 10-18 cu pauza de masa de la 12-1)
  5. Numele de "scena" sa știm si noi cum va chemam
  6. Daca decizi/decideți sa rămîneți o vreme pe aici, dați un mesaj la "împărăție" (lui pisicuts, mod1) sa va "înroșească"

 

Si eu te/va sărut(ă),

 

TT :hihat

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna,am revenit cu noi precizari pt a clarifica lucrurile,doritorii sa stie exact ce si cum se va intampla in urma alegerii facute.Voi vb strict despre mn si sv mele,fara sa mai fie amestecata si sora mea.Numele meu este Karina,locatia este pe B.dul Sincai ,intersectia cu statia de metrou Tineretului,f simpu de ajuns la indrumarea mea(am loc de parcare)Locatie ff curata,tot ce trb (gel dush,prosoape curate,papuci unica folosinta)ff discreta.Program de lucru 10 -22 L-S,J-V-S voi fi si pe timpul noaptii,respect programarile.Pozele sunt 100%reale.Sevicii:masaj de relax,masaj erotic,atingeri,sarutari(fara Fk)masturbare,69,oral(si nepro)normal protejat in dif pozitii,baie cu spuma.Ma implic in ceea ce fac,nu te grabesc.Putem incepe cu un preludiu in baie (sex in cada).Pret pt 30 min 200lei,pt o ora 250lei.Revenind la sora mea pt k am fost intrb in postarea anterioara,va avea de maine si ea poze,serv trecute,iar cat despre show se poate(fara Fk si sarutari in zona intima).Consider k scopul intanlirii noastre este de a te relax si simti cat mai bn pt a reveni cu drag.Va pup ,o zi frumoasa!

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Telefon: titilescu
  • Oras:Dincolo
  • Telefon: titilescu
  • Oras:Dincolo

Buna,am revenit cu noi precizari pt a clarifica lucrurile,doritorii sa stie exact ce si cum se va intampla in urma alegerii facute.Voi vb strict despre mn si sv mele,fara sa mai fie amestecata si sora mea.Numele meu este Karina,locatia este pe B.dul Sincai ,intersectia cu statia de metrou Tineretului,f simpu de ajuns la indrumarea mea(am loc de parcare)Locatie ff curata,tot ce trb (gel dush,prosoape curate,papuci unica folosinta)ff discreta.Program de lucru 10 -22 L-S,J-V-S voi fi si pe timpul noaptii,respect programarile.Pozele sunt 100%reale.Sevicii:masaj de relax,masaj erotic,atingeri,sarutari(fara Fk)masturbare,69,oral(si nepro)normal protejat in dif pozitii,baie cu spuma.Ma implic in ceea ce fac,nu te grabesc.Putem incepe cu un preludiu in baie (sex in cada).Pret pt 30 min 200lei,pt o ora 250lei.Revenind la sora mea pt k am fost intrb in postarea anterioara,va avea de maine si ea poze,serv trecute,iar cat despre show se poate(fara Fk si sarutari in zona intima).Consider k scopul intanlirii noastre este de a te relax si simti cat mai bn pt a reveni cu drag.Va pup ,o zi frumoasa!

Mulțumim mult pentru informații.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna,am revenit cu noi precizari pt a clarifica lucrurile,doritorii sa stie exact ce si cum se va intampla in urma alegerii facute.Voi vb strict despre mn si sv mele,fara sa mai fie amestecata si sora mea.Numele meu este Karina,locatia este pe B.dul Sincai ,intersectia cu statia de metrou Tineretului,f simpu de ajuns la indrumarea mea(am loc de parcare)Locatie ff curata,tot ce trb (gel dush,prosoape curate,papuci unica folosinta)ff discreta.Program de lucru 10 -22 L-S,J-V-S voi fi si pe timpul noaptii,respect programarile.Pozele sunt 100%reale.Sevicii:masaj de relax,masaj erotic,atingeri,sarutari(fara Fk)masturbare,69,oral(si nepro)normal protejat in dif pozitii,baie cu spuma.Ma implic in ceea ce fac,nu te grabesc.Putem incepe cu un preludiu in baie (sex in cada).Pret pt 30 min 200lei,pt o ora 250lei.Revenind la sora mea pt k am fost intrb in postarea anterioara,va avea de maine si ea poze,serv trecute,iar cat despre show se poate(fara Fk si sarutari in zona intima).Consider k scopul intanlirii noastre este de a te relax si simti cat mai bn pt a reveni cu drag.Va pup ,o zi frumoasa!

 

eu inteleg ca esti balerina...da cu limba romana ce ai ? ti-a facut ceva ?

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Eu zic ca fetele astea daca se hotarasc sa faca show lesbi tinand cont ca sunt surori gemene si cum din poze arata f bine o sa fie coada la ele.Sunt o gramada care au fantezia asta.Pacat ca nu stiu sa faca bani. Binenteles ca serviciile ar trebui sa fie prestate BINE.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...