Sari la conținut

PRIVELUX FANTASY SALON


Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Salonul de masaj Privelux Fantasy va invita sa va relaxati intr-un loc incantator, elegant, sigur si discret. Amplasat in centrul Constantei, salonul nostru de masaj va ofera o gama variata a serviciilor de masaj.

La Privelux Fantasy am creat o atmosfera senzuala iar cele mai frumoase si mai talentate maseuze va pot oferi cea mai buna experienta de masaj. Maseuzele noastre sunt alese nu numai pentru frumusetea lor, ci si pentru angajamentul lor de a oferi servicii de calitate pentru clientii nostri. 

Vizitati-ne si nu veti uita niciodata experienta senzuala si relaxanta traita la salonul nostru de masaj! Programari: 0737370357

www.priveluxfantasy.ro 

post-70047-0-56453900-1422124948_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Daca își doresc un nou topic, poate si au dat seama unde au gresit.

In general toata lumea merita o a 2a sansa.

Poate acum vom avea parte de o surpriza placuta si vor temina cu preturile exagerate (pentru o parte din fete) pe care le practicau.

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

apropo de a doua sansa, am fost de doua ori, si in ambele situatii m-au grabit.

Il dau totusi un plus bondei de 27 ani pentru profesionalismul cu care ma grabea.

nu m-au intrebat de baie, si parca n-aveam timp sa intreb.

Preturi nejustificate, nu recomand.

  • Like 3
Link spre comentariu

 


0733618068....Nu mergeti la asta pentru ca este bolnava, am fost la ea si m-am imbolnavit, curva asta lucreaza la PRIVELUX la salon pe sarmisegetuza..ppok...E BOLNAVAAAAAAA

 





 



0733618068....Nu mergeti la asta pentru ca este bolnava, am fost la ea si m-am imbolnavit, curva asta lucreaza la PRIVELUX la salon pe sarmisegetuza......E BOLNAVAAAAAAA






Anunţul expiră la 17-01-2016


Localitate

CONSTANTA

Judeţ

Constanta (CT)

Telefon

0733618068




Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Masaj profesional!

 

TEHNICI DE MASAJ -

Masajul Personalizat

Masaj de Relaxare

Terapia craniosacrala si eliberarea Somatoemotionala

Raindrop Therapy

Masajul fetei si al scalpului

Masajul spatelui

Masaj Therapeutic

Masaj Thailandez

VA ASTEPTAM SA VA BUCURATI DE O STARE PSIHICA SI O CONDITIE FIZICA MULT MAI EFICIENTA PENTRU DUMNEAVOASTRA!

APARATURA PROFESIONALA, PERSONAL ATESTAT PROFESIONAL IN CENTRUL CONSTANTEI PE STRADA SARMISEGETUZA NR.30 IN SPATELE MAGAZINULUI TOMIS MALL

BENEFICIATI DE PARCARE PRIVATA SUPRAVEGHEATA VIDEO SI BAUTURI RACORITOARE DIN PARTEA CASEI!

Vizitati-ne si nu veti uita niciodata clipele de relaxare traite in locatia noastra!

 

Telefon 0737370357

post-55084-0-03224800-1484729529_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe

Salon de cacat.

Am stat si m-am gandit okeaca si cred ca "de cacat", e cam putin pentru mizeria asta de "salon".

Pur si simplu sunt bani aruncati pe geam, din toate punctele de vedere.

Mai repede as vizita-o pe roxanica sh, sunt sigur ca sumele pentru un futai ar fi cam aceleasi si macar o fut de draci :)))

  • Like 3
  • Minus 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...