Sari la conținut

0764873898 - Alegerea perfecta


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Acum o jumatate de ora am trecut pe la blonda.

Am baut o sticla de vin alb si stat la taclale ceva timp

Dupa dusul de revigorare am purces la un masaj delicat si relaxant.

Apoi schimbat cateva pozitii si terminat in balonas.

Halat: 150 lei plus cadou.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: harrypoker77
  • Oras:Lalaland
  • Telefon: harrypoker77
  • Oras:Lalaland

...

M-a invitat in camera cu pricina si mi-a propus si un pahar cu whisky pe care nu l-am refuzat.

 

 

...

Am baut o sticla de vin alb si stat la taclale ceva timp

 

Daca are si palinca imi fac si eu programare. :)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: titilescu
  • Oras:Dincolo
  • Telefon: titilescu
  • Oras:Dincolo

Acum o jumatate de ora am trecut pe la blonda.

Am baut o sticla de vin alb si stat la taclale ceva timp

Dupa dusul de revigorare am purces la un masaj delicat si relaxant.

Apoi schimbat cateva pozitii si terminat in balonas.

Halat: 150 lei plus cadou.

Hei...vezi ca recidivezi. :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna tuturor,voi explica eu cum stau lucrurile.Am mai spus tin cont de toate parerile voastre si incerc sa.mi imbunatetesc serviciile,deci nu este exclusa varianta k ma implic poate mai mult si fac tot posibilul sa va simtiti bn.Timpul petrecut cu Jan01 a depasit ora,dk trb sa explic cati ml de vin am baut din stica,ei bn nu am fost atenta la asta,am desfacut o st de vin si am baut un pahar impreuna apoi am continuat cu masaj si sex.Ast si alte recenzii si probabil credibilitatea va fi mai mare.Va pupacesc dulce.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: titilescu
  • Oras:Dincolo
  • Telefon: titilescu
  • Oras:Dincolo

Hmmmm,

 

Dragilor vad 2 variante:

 

1. Ori s-au imbunatatit serviciile in urma plangerilor....  

2. Ori, cineva saboteaza recenziile prin a promova iluzii.....si asta ar fi urat !!!!!

 

Tind sa cred in varianta 2!

 

Cu multa sinceritate!!!

 

IO

Salut Marius,

 

 

Pot sa confirm ca atît Jan01 cit și BlondaPerfecta au fost pe chat cu mine aseară, înainte de acțiunea de mai sus si îmi aduc aminte perfect despre invitația la un pahar de vin.

 

Cu respect,

TT :hihat

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Buna tuturor,voi explica eu cum stau lucrurile.Am mai spus tin cont de toate parerile voastre si incerc sa.mi imbunatetesc serviciile,deci nu este exclusa varianta k ma implic poate mai mult si fac tot posibilul sa va simtiti bn.Timpul petrecut cu Jan01 a depasit ora,dk trb sa explic cati ml de vin am baut din stica,ei bn nu am fost atenta la asta,am desfacut o st de vin si am baut un pahar impreuna apoi am continuat cu masaj si sex.Ast si alte recenzii si probabil credibilitatea va fi mai mare.Va pupacesc dulce.

 Ce vin era?  L-a adus el, sau il aveai tu? Ce pahare ati folosit?  :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salut,

 

E prima mea recenzie pe acest forum asa ca va voi cere ingaduinta. Am sunat-o, mi-a raspuns foarte amabil la toate intrebarile, (pret, durata) . Am primit instructiunile cu privire la adresa, m-a poftit inauntru colega. Am facut cunostinta cu ambele, mi-au oferit varianta in 3, dar eu am ales-o pe blonda, pentru ca este alegerea perfecta :D . Locatia este cea din poze, super relaxanta si intima. A ales un playlist erotic de smooth jazz care se preta perfect luminii difuze. Vorbeste foarte frumos, elevat, calduros. Mi-am lasat lucrurile in cuier, am lasat 150L pe masa si m-a condus la dus. Baia e dotata corespunzator, curat, civilizat. Cand am iesit de la dus mi-a spus ca revine pentru ca se va spala si ea. Vine fata curata si parfumata proaspat si incepe actiunea. Sa oferit sa inceapa cu masaj dar am refuzat eu pentru ca nu ma incanta. A debutat printr-un oral facut cu simtul raspunderii, cu imaginatie si talent. Apoi am cazut de comun acord sa facem normal, ea deasupra. Evident, mi-a rulat caciulita obligatorie. Gemete au fost si ele, suficient cat sa imi sublinieze excitatia. Nu a durat prea mult si am terminat in stramtoarea ei intima. Apoi a aruncat prezervativul si a igienizat madularul cu servetele umede baby. Pe toata durata intalnirii a fost foarte atenta in acest sens. M-a servit cu un cola, am stat la o tigara, iar asta dupa ce a intrebat daca vreau sa fumam. Tipa chiar e de bun simt si isi da interesul sa te faca sa te simti bine, sa te relaxeze, sa te destreseze. Eu numesc asta profesionalism. Nu am vrut sa ne luam la revedrere atat de curand si am mai achitat 50L pentru inca o experienta. Incepe din nou cu oral, de aceasta data mai lung, mai apasat. La initiativa mea ne-am postat pe noptiera si mi-am facut eu de cap, protejat in caprita. Apoi a venit ea deasupra mea, de aceasta data cu spatele, peisajul a fost absolut minunat. Se misca funduletul ala bombat atat de bine incat parca vrei sa il imortalizezi pe retina. Am sfarsit in a termina oral. Ambele pratide au fost impanate de saruturi calde pe trup din partea amadnurora. Pot spune ca e de revenit. 

 

Note: 

 

Locatie: 10

Aspect: 9

Oral: 9.5

Normal: 9.5

Gfe: 9.5

 

 

Total 200L = 2 finalizari, circa 1 ora (ba chiar mai mult probabil)

 

 

Sper ca am fost suficient de explicit si din recenzia mea s-au sculat ostasii patriei incat sa o cucereasca teritoriile domnisoarei blonde. :D

 

Numai bine si la mai multe,

Basic

  • Like 8
Link spre comentariu

Am fost si eu. nu stiu daca e alegerea perfecta, dar a fost una foarte placuta. 

sunat intr-o doara, la miezul noptii, fiind in tura de noapte, fara chef de munca...

raspuns frumos, clar, programat in 20 min, ajuns, cu ajutorul unor explicatii foarte clare.

locatia, retrasa fata de bulevard, interesanta. curat, lumanarele, prosop curat, papuci de unica folosinta, invitatie de a bea ceva... am ales o cafea, s-a dus sa o faca, cat am facut eu dusul. s-a intors cu o cafea buna, am palavragit 2-3 min, apoi ne-am mutat pe saltea. locatia de un 9 linistit, poate si mai mult.

ea - miniona, cu picioare musculoase, interesante, cu un fund sexy si tate superbe, dragutica si la fata, merita cel putin un 9, poate si mai mult.

prestatia a inceput cu un masaj foarte placut, facut cu mine asezat pe burta, luat de sus, de la gat, pana la fund, apoi pe picioare, cam 15-20 min. 9-10 pt masaj, chiar mi-a placut.

apoi m-a invitat sa ma intorc, si a inceput un body masaj cu tatele acelea superbe, cu pupaturi peste tot, m-a intrebat usurel cum vreau oralul, i-am zis ne, ca atare a coborat la el si l-a facut sa se bucure in fel si chip. am rugat-o sa ma termine oral, ceea ce a si facut, deci cim f placut, oral de 10.curatat locul cu servetele si apoi o discutie si o tigara.

revenim pe saltea pt nr 2, care incepe tot cu oral, pana ce il trezeste bine pe cel mic, apoi pus preze si normal cu ea deasupra cu spatele (dar cu picioarele sub mine, o variatie f interesanta), apoi capra, apoi misionar, apoi iar ea deasupra. ce mai, o placere, mai ales ca e stramta si geme foarte convingator (probabil ca nu real, dar convingator)normal de 9-10. plecat inapoi la lucru, dupa vreo ora si 15 (poate 20) min, mai sarac cu 250 ron (i-am lasat eu pt ca am stat binisor peste o ora) dar satisfacut

per total o experienta de repetat. fata e f ok, prestatia la fel!

Merci!

  • Like 9
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...