Sari la conținut

Anne Marie senzuala 0733.195.275 noutate


Postări Recomandate

  • Telefon: anne.marie842
  • Oras:Decebal(Zvon Cafe)
  • Telefon: anne.marie842
  • Oras:Decebal(Zvon Cafe)

Am omis sa specific faptul ca nu mi-am exploatat corpul intratat de mult astfel incat sa ofer si ANAL!

Oralul si normalul,de asemeni sunt PROTEJATE!! :rtfm

Pupiciii:*:*

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France

Am omis sa specific...nu ieri a fost ultima zi,ci miercurea viitoare!!!!

Asta suna a incercare de Up in pagina !!!!  Trebuie specificat clar cand te retragi !!!!! 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: anne.marie842
  • Oras:Decebal(Zvon Cafe)
  • Telefon: anne.marie842
  • Oras:Decebal(Zvon Cafe)

In primul com pe care l-am lasat am specificat ca "miercuri va fi ultima zi in care voi mai lucra"...daca stai sa te gandesti putin,puteam spune ca "azi va fi ultima zi in Bucuresti"....asadar am raportat actiunea la viitor nu la prezent...:)

Link spre comentariu
  • Telefon: anne.marie842
  • Oras:Decebal(Zvon Cafe)
  • Telefon: anne.marie842
  • Oras:Decebal(Zvon Cafe)

Nu am incercat nici-o strategie de "marketing"...pt ca nu as avea nevoie de asa ceva...doar am anuntat perioada in care voi mai fi in Bucuresti!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Update!

 

Dupa o discutie telefonica am aflat ca

Pana miercurea viitoare activeaza in Bucuresti. Apoi se retrage acasa, in Constanta unde e posibil sa mai presteze. categoric nu face oral neprotejat. Acestea fiind spuse, ma mai gandesc daca o vizitez sau nu.

Link spre comentariu
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France

Asta suna a incercare de Up in pagina !!!!  Trebuie specificat clar cand te retragi !!!!! 

Cineva care abia si -a facut cont aici , fara recenzii imi acorda mie reputatie negativa caci am simtit si asa era mai mult ca sigur dupa cum vedeti un up in pagina se poate asa ceva ??? sa mi fie cu iertare dar deja mi se pare ridicol !!!! cate recenzii are acel domn , si cate eu va rog uitati va atent la ip folosite de ac dc !!!!

 

Ne bucuram nespus de prelungirea annei marie a sederii in bucalensburg !!! :pepsi

  • Like 1
Link spre comentariu

Dragi iubitori de dat din cur,

Cum pozele domnisoarei ma incitau foarte mult am decis sa-i imping o vizita de urgenta in ideea in care ne paraseste in cateva zile.

Vineri am prins o fereastra am sunat-o si dupa un schimb de sms-uri am reusit sa ajung la dudie.

Locatia vis-à-vis de magazin Eva.

Am fost indrumat si am gasit apartamentul usor (care apropo e o garsoniera in regim hoteleier).

Cand a deschis usa am fost putin socat, Ane Marie e mult mai mare decat ma asteptam sa fie din toate punctele de vedere. Pentru amatorii de femei voluptoase si sanatoase cred ca e un fel de eden. Insa din punctul meu de vedere este putin cam prea impunatoare.

Totusi, pentru ca exista si un totusi, este o persoana cu o carne tare si tate frumoase. Nu este grasa, in sensul de umflata, este doar o femeie cu gabarit.

In sfarsit actiunea a debutat cu mine pe burta si cu ea facandu-mi un masaj cu tatele pe spate, a urmat un oral cu preze, si am finalizat cu ea calarindu-ma.

Una peste alta e a fost o experienta interesanta.

Recomand sa mergeti macar o data pentru ca nu intalniti prea des fete ca ea.

Si niste note:

LOCATIE- 7 (o problema la dus, nu functioneaza scurgerea cum trebuie si te cam scufunzi acolo)
CORP – nu ma pot pronunta, depinde de gusturi, i-as da un 8

IGIENA – 10 cu felicitari
ATITUDINE/GFE – 9
ORAL – 9
NORMAL – 9

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Telefon: anne.marie842
  • Oras:Decebal(Zvon Cafe)
  • Telefon: anne.marie842
  • Oras:Decebal(Zvon Cafe)

Nici pe departe!A fost ceva imprevizibil...mi s parut normal sa anunt plecarea mea care ar fi trebuit sa fie astazi,insa din motive personale voi mai ramane cateva zile!

Link spre comentariu

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Asta suna a incercare de Up in pagina !!!!  Trebuie specificat clar cand te retragi !!!!! 

nu sunt chiar ea, sunt chiar eu. si e pentru ca nu sunt de acord cu tine.sau nu pot avea alta parere? o seara frumoasa si scuze!  :hihat

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...