Sari la conținut

Anne Marie(Incall/Outcall)-0733195275


Postări Recomandate

  • Telefon: anne.marie842
  • Oras:Decebal(Zvon Cafe)
  • Telefon: anne.marie842
  • Oras:Decebal(Zvon Cafe)

:pompomgirl: Hey guys!!!

Sunt noua p site asa ca voi incerca sa imi fac cat se poate de mult simtita prezenta pe aici.

Am 25 ani,1,77 si 69kg.Sunt din Constanta(iar asta poate spune cate ceva despre firea mea....gandeste-te la VARA,MARE,SOARE,PLAJA...hmmm nu-i asa ca e HOT!!!?) :sweatingbullets:

Sunt o fire pasionala,f senzuala si ador sa incep fiecare "sedinta" cu preludiu.Nu vreau sa dezvalui totul despre mine,imi place sa pastrez o doza de mister,imi place sa fiu descoperita si sa descopar la randul meu ceea ce te poate face "fericit"! :wub:

 

post-147594-0-91927200-1422347048_thumb.jpg

post-147594-0-22015900-1422347057_thumb.jpg

post-147594-0-65772400-1422347067_thumb.jpg

post-147594-0-47615600-1422347077_thumb.jpg

  • Like 4
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France

:pompomgirl: Hey guys!!!

Sunt noua p site asa ca voi incerca sa imi fac cat se poate de mult simtita prezenta pe aici.

Am 25 ani,1,77 si 69kg.Sunt din Constanta(iar asta poate spune cate ceva despre firea mea....gandeste-te la VARA,MARE,SOARE,PLAJA...hmmm nu-i asa ca e HOT!!!?) :sweatingbullets:

Sunt o fire pasionala,f senzuala si ador sa incep fiecare "sedinta" cu preludiu.Nu vreau sa dezvalui totul despre mine,imi place sa pastrez o doza de mister,imi place sa fiu descoperita si sa descopar la randul meu ceea ce te poate face "fericit"! :wub:

 

Sa speram ca o sa ai si tu o dimineata frumoasa ;) si in afara de asta ... ai grija pe aici ;) si noi toti asteptam vara :P kisses https://www.google.ro/search?q=trandafiri+albi+si+rosii&biw=1600&bih=787&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=imbXVNGXNsn-7AaqhYGQAQ&sqi=2&ved=0CB4QsAQ#imgdii=_&imgrc=G6xW2y1BGcl4_M%253A%3BqCvjHLjPpbZXTM%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.magnolia.ro%252Fimages%252Fproducts%252F1380019356Buchet_25_trandafiri_albi_si_rosii_1r.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.magnolia.ro%252Fbuchet-25-trandafiri-albi-si-rosii-1842.html%3B600%3B750

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France

Multumesc> :D< :*:* stiu ca si a ta este la fel:D

Pentru o "incepatoare",cu toata modestia,ma descurc:)))

Mi ai purtat noroc in aceasta dimineata ;) sa stii ;)  :hug1  :girly  :kiss2  :inlovee  :bravo sunt sigur ca te descurci :P nu ma indoiesc ;)  :car  :husband-and-wife  :burglar:

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France

hehe :girly te astept s te revansezi :hug1

Pe cand domnisoara anne marie ;)?? caci numai ocupat suna telefonul sau inchis , deja ma  gandesc ca sunteti prea ocupata si nu imi place sa deranjez, vb aceea daca e coada eu stau sa privesc nu ma alaturi turmei ;) imi e mai bine asa diferenta o face oaia neagra ;) nu cea alba !!!  asa e si in viata de zi cu zi ;) :hug1

 "everything will be ok in the end

if it's not ok,

it's not the end"

 
:pepsi "Realisation is not possible unless moderation and balance are restored"      :pepsi       :pepsi 
  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...