Sari la conținut

Caut dama de companie serioasa! Se castiga bani frumosi


rocko89

Postări Recomandate

  • Oras:Bistrita
  • Oras:Bistrita

Caut dama de companie serioasa,eleganta,aranjata , sa arate bine pentru deplasare la Bistrita. Client Irlandez , se solicita cunostinte de limba engleza medii ( a little ) , se asigura transport taxi , cazare hotel 4 stele , mancare , tigari , bautura + cererile clientei. Atenitie: se pot face bani frumosi , pt doar cateva zile petrecute intr-un alt oras ( gandeste-te la o mini-vacanta in care sa te intorci cu bani acasa ). Pentru mai multe detalii trimite-mi un e-mail la adresa : [email protected]

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Telefon: amada.bdsm
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: amada.bdsm
  • Oras:Bucuresti

Caut dama de companie serioasa,eleganta,aranjata , sa arate bine pentru deplasare la Bistrita. Client Irlandez , se solicita cunostinte de limba engleza medii ( a little ) , se asigura transport taxi , cazare hotel 4 stele , mancare , tigari , bautura + cererile clientei. Atenitie: se pot face bani frumosi , pt doar cateva zile petrecute intr-un alt oras ( gandeste-te la o mini-vacanta in care sa te intorci cu bani acasa ). Pentru mai multe detalii trimite-mi un e-mail la adresa : [email protected]

 

Si tu ai dat anuntul fara nici un interes, nu? :)

Pune id-ul irlandezului, daca d-ra vorbeste engleza nu are nevoie de "traducerea" ta...

Link spre comentariu
  • Oras:cluj-napoca
  • Oras:cluj-napoca

el nu se pricepe sa foloseasca internet , laptop si asa mai departe. sunt intermediar , anuntul este foarte real si este dispus sa plateasca foarte bine.

 

ufff colegu aici ai dat cu bota in balta!

sincer nu prea cred ca este vreun cetatean strain care nu stie sa foloseasca internet,laptop si din astea.

tu crezi ce scri aici??

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:cluj-napoca
  • Oras:cluj-napoca

Caut dama de companie serioasa,eleganta,aranjata , sa arate bine pentru deplasare la Bistrita. Client Irlandez , se solicita cunostinte de limba engleza medii ( a little ) , se asigura transport taxi , cazare hotel 4 stele , mancare , tigari , bautura + cererile clientei. Atenitie: se pot face bani frumosi , pt doar cateva zile petrecute intr-un alt oras ( gandeste-te la o mini-vacanta in care sa te intorci cu bani acasa ). Pentru mai multe detalii trimite-mi un e-mail la adresa : [email protected]

si vezi ca aici te incadrezi la niste ani langa becali.

asa ca grija mare!

Link spre comentariu
  • Oras:Bistrita
  • Oras:Bistrita

Am spus ca este nevoie de o dama de companie nu de vreo prostituata/curva si asa mai departe , nu inteleg de ce comentati aiurea. Omul vrea sa iasa la niste intalniri si isi doreste sa aiba langa el o fata draguta. nu vad ce-I de facut inchisoare din asta.

  • Minus 1
Link spre comentariu

  • Oras:cluj-napoca
  • Oras:cluj-napoca

Ciucureleee.... o zi lipsesc si rujatii isi fac dă cap p'aci.... io te-am rugat sa le bagi pwula'n gat ..daca comenteaza.. daaa ?

Mareana i-am scapat din lesa pe rujati,lasa ca pe data viitoare o sa cumpar o lesa mai de firma.

:)

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...