Sari la conținut

Playgirl ''Andra'' 0747634959 Satu Mare (doar incall)


Postări Recomandate

  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare

Buna, 


sunt Andra , bruneta ,  1,68 cm , 67 kg , ofer : masaj de relaxare , sex normal ( doar protejat ) si oral ( protejat sau neprotejat, in functie de cerinte si, mai ales, igiena ) , diferite fantezii , 69 , cunilingus ( in acelasi pret ) , cu maxima discretie , locatie in centru , astfel :


100 ron = 30 min ( masaj de relaxare + finalizare manuala ),


200 ron/ finalizarea = 30/40 min ( totul protejat )


si 300 ron/h ( in care intra si ON ),


iar pentru anal ( protejat ) e 100 ron in plus ( neprotejat nu accept ).


Nu fac URO si BDSM !


Nu accept decat finalizare corporala ... si cer : maxima discretie !


Am rugamintea sa nu ma sunati cu numar privat si **spam editat**ii sa nu se deranjeze ! NU raspund la mesaje !


. Accept intalniri DOAR CU PROGRAMARI , nu sunt tot timpul in locatia de lucru !


Am deschis acest topic ( mai ales ) pentru cei carora le e ''lene'' sa citeasca mult ( ma refer la celelalte anunturi ale mele ) , dar nu si sa priveasca pozele ( voi pune si poze )  :bye


 


Spor...va pup :2qm40hg ...si toate cele bune   :138x


post-134816-0-14078800-1422443794_thumb.jpg

post-134816-0-07630900-1422443852_thumb.jpg

post-134816-0-09104000-1422443983_thumb.jpg

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare

Dragii mei,

va rog , cititi anuntul meu, inainte de-a veni la mine !! Nu veniti daca nu l-ati citit ( mai ales ca va intreb si la telefon : ''ai citit anuntul meu ?''...si imi spuneti : ''da'' , asta, mai ales, cand imi spuneti : ''am citit anuntul tau''.... ), pentru ca riscati sa va plimbati degeaba si , mai ales, imi pierd timpul cu voi, dandu-mi peste cap alte programari ! Va repet : lucrez cu programare, nu accept : ''pot sa vin acuma ? '' !!! Nu locuiesc ( stau ) unde lucrez ( am locatia ) ! De ce , oare, e asa de complicat ?!...si , culmea, doar pentru satmareni ( unii din ei ), cu cei din alte orase NU am nici o problema !

Si , inca ceva, nu negociez preturile mele ! 

Ca sa vi le reamintesc , le scriu din nou ( degeaba, pentru cei ce vin si nu citesc si...evident, pleaca, pentru ca au venit nepregatiti, sau cu idei de negociere  :

 100 lei pentru masaj de relaxare cu finalizare manuala ( poate fi si corporala ) 30 de minute

200 lei finalizarea care include actul normal PROTEJAT si oral PROTEJAT ( 30-40 de minute, nu o ora )

300 lei ora care include actul normal PROTEJAT si oral ( poate fi si neprotejat pentru cine doreste ) cu cate finalizari poti in acea ora  

100 lei IN PLUS pentru anal

NU fac finalizare orala ! 

 

Va multumesc si va pup  :shy: 

 

 

 

 

 

''

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare

Poate ajungi pe la Bucuresti 2-3 zile....cred ca ar vrea mai multi domni sa te cunoasca...eu ma abonez la o vizita!

:hug1

 

Am mai spus pe undeva...raman pe sectorul meu ( nu ma plimb ) ....iar, pentru 2-3 zile...nu merita  :* multumesc si tie de invitatie  :hihat

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...