Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Bu
  • Oras:Bu

scuze de on topic,

pofteam de ceva vreme (prea multa) la ceva gen milf, matura etc. topicul dnei, apetisant si incitant, indeplinea conditiile, asadar direct telefon, programat relativ repede si ajuns in zona Mircea Voda -Alex VLahuta cred, ma rog unul din blocurile in care s-au mai produs ceva reprezentatii.

Fata de anterecenziile mai sexperimentatilor scriitori nu am nimic de spus. deh, nu am acelasi talent.

pot sa confirm doar aparitia de senzatie a dnei, raportat la varsta. CHiar arata intr-un mare fel, si pe toace si fara, cu sau fara sumara vestimentatie.

a fost cu mult, umed si excitant FK, oral NP +full service. am gustat din toate mai mult sau mai putin, n-am fost in mare forma (OMG, doar d-aia m-am dus!) dar nu scriu despre mine; dupa, o discutie despre alte 2-3 prezente feminine in comun cunoscute, alte nimicuri, imbracat si plecat catre open space-ul cu multe pustoaice....

De la cap la coada media notelor este 9+++, chiar arata bine, bine dna. Gen sablon: <intorci capetele dupa ea pe strada> + un gand macar nastrusnic.

de revenit pentru cand voi fi intr-o forma care sa se ridice la potentialul Monei.

taxa de participare la toate serviciile 200r/h

Doamnelor, domnilor, sanatate maxima la toata suflarea.

  • Like 10
Link spre comentariu

Salutare, Bucuresteni!

 

Am vizitat-o astazi pe Mona, posesoarea topicului. De la intrare s-au incins spiritele, Mona fiind doar in bikiney si tocuri...

 

Nu descriu in larg actiunea care a continut FK, oral cu CIM, anilingus, normal, anal, cunni ci mentionez ca Mona arata foarte bine, are trasaturi frumoase si forme numai bune. Nu e slim, dar nici huge. Eu personal ii dau nota 10 la fizic, tinand cont de varsta.

 

E o persoana destul de pisicoasa si draguta, care te fute de iti sar capacele... daca isi pune mintea.

 

Locatia usor de gasit, cu de toate, gel de dus intim, prosop, lenjerie curata. Nota 9, apa calda fiind cu deficiente.

 

Per total, o recomand.

 

Oral: 9 - nu a fost ff mult, dar asta nu din cauza ei.. sau ba da, pentru ca mai mult ne-am futut?

Normal: 10 - stramta, buna, umeda,fara lubrifiant

Anal: 10 - in sfarsit am facut un anal fara durere, fara alte complicatii.

Un pret calitate bun, tinand cont de GFE-ul ridicat. O RECOMAND si cu siguranta voi mai reveni.

 

O ora, 200 RON.

  • Like 9
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna fratilor in urma cu aproximativ 2 saptamani ajung si eu la Mona ,ma programez la nr din topic cu o zi inainte vb cu doamna ,superba Mona prin sms si ramane sa ne vedem a doua zi pe la 11 cu rugamintea mea daca se poate o tinuta office. A doua zis si facut ma trezesc de dimi cu pretextul sa imi schimb cauciucurile de vara dar ora 11 pt mine foarte dificila si spun asa deoarece desi stau in zona am cautat loctia doamnei cam 30 .35 min dar sincer va spun cand am ajuns la domnita am ramas paff superba doamna Mona arata intrun hal in sensul bun al cuvatului e mirifica. Am facut cunostinta ma servit cu un pahar de apa plata preferinta mea si am inceput sa ,socializam putin la inceput am incercas sa ma interesez ce se poate ce nu se poate referitor la servicii dar la un moment dat incerc un fk doamna a raspuns corespunzator si in cateva clipe eram la dus is las bani pe barul acela si ma asez pe canapeaua din fata televizorului domnita langa mine si incepe actiunea fk mangaieri si apoi oral pe canapea pe fotopliu pe pat aici 69 delcios apoi anal in funduletu rotund , bombat si cu carnea tare ca de fata mare si apoi am incercat o fin faciala dar din pacate a fosta ratata din cauza mea deoarece mam grabit si nu a esit cum trebuie. Finalizat mers la dus intors in camera socializam din nou putin si iar la actiune a doua runda a fast cam lafel , mi-a dat Mona si de sus si de jos si dintro parte si din alta de ma facut praf ,ca si finalizare am dorit normal peste mine dar ea sa fie cu spatele sa-ii vad funduletu ala frumos cum se misca si se onduieste pe janel.Cam asta a fost experienta mea cu Mona sau mai bine zis un vis din care nu vroiam sa ma mai trezesc, si ca sa fim in parametri sa dam si note. ASPECT sincer sa fiu cred ca multe de 25 de ani ar vrea sa arate ca ea la corp si foarte draguta la fata nu isi arata varsta, si cu asta cred ca am zis totul ca si nota 10 cu plus. GFE-10 amabila ,draguta sociabila ,ANAL -10 pe placul meu, ORAL -10 de vis , NORMAL -10 mirific ,IGIENA-10 ireprosabil. Scz pt scrisul fara alineat si altele scriu de pe tel. DE RECOMANDAT cu toata increderea mai ales casatoritilor .DE REVENIT cu siguranta si Mona scz pt glumita de la sf chiar esti intrun hal fara de hal de buna :))))sper ca nu te - ai suparat

  • Like 9
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

boul asta ratat batran pe nume "picon" infecteaza forumul asta de cand stiu eu si am cont aici, cel putin. se baga in seama pe paginile tuturor fetelor de la Top, ca un ratat fara ocupatie ce este, luandu-se de alti membri, cum face si mai sus. asta arata o vadita nevoie de socializare de care saracul pare a fi lipsit in viata reala. ii curg balele de bosorog pe-aici si se ia de multi, facand pe... nici nush ce... un fel de moralist, consilier, sfatuitor... el da sfaturi, pune la punct, se cearta si cel mai mult si mai mult, bate apa in piua, plictisind lumea. ba pedala, du-te ma si lasa-ne... ne e sila de tine, tontule.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

boul asta ratat batran pe nume "picon" infecteaza forumul asta de cand stiu eu si am cont aici, cel putin. se baga in seama pe paginile tuturor fetelor de la Top, ca un ratat fara ocupatie ce este, luandu-se de alti membri, cum face si mai sus. asta arata o vadita nevoie de socializare de care saracul pare a fi lipsit in viata reala. ii curg balele de bosorog pe-aici si se ia de multi, facand pe... nici nush ce... un fel de moralist, consilier, sfatuitor... el da sfaturi, pune la punct, se cearta si cel mai mult si mai mult, bate apa in piua, plictisind lumea. ba pedala, du-te ma si lasa-ne... ne e sila de tine, tontule.

Haideti sa revenim la recenzii... Nu are sens sa ne jignim unii pe altii.

  • Like 1
Link spre comentariu

Singurul motiv pentru care imi pare rau uneori ca n-am si eu un cont colorat e acela ca nu pot da puncte celor care merita. Sincer, ar fi cam singurul motiv, din punctul meu de vedere, pentru care "sa-ti tragi culori" :)

Si la cat de lent ma misc eu pe aici, de cand am vazut pozele Monei, pentru care as fi dat 1-10 puncte :) vad ca s-a bagat la greu off-topic. Si inca de cea mai proasta calitate si asta pe topicul unei femei care isi merita cu prisosinta locul la TOP.

 

in concluzie, cum n-am puncte de dat, am facut un off-topic (sa-mi fie iertat) de apreciere! Felicitari Mona, sa arati asa si peste 10 ani si sa ramai asa cum auzit ca esti. Si da, am auzit, pentru ca nu prea am avut noroc sa ajung la tine. Nu s-a nimerit niciodata cand am sunat sa imi raspunzi. Nu-i bai, o sa mai incerc eu :)

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:pe forum...
  • Oras:pe forum...

Acum urmeaza fraza aia ,, cu 8 euro te poti inverzi 2 luni " dar eu stiu ca tu nu vrei , asa ca nu cred ca iti pare rau :)

Da Mona este de top si oricat off-topic de buna sau proasta calitate am face noi tot de top ramane  :)

 

Singurul motiv pentru care imi pare rau uneori ca n-am si eu un cont colorat e acela ca nu pot da puncte celor care merita. Sincer, ar fi cam singurul motiv, din punctul meu de vedere, pentru care "sa-ti tragi culori" :)

Si la cat de lent ma misc eu pe aici, de cand am vazut pozele Monei, pentru care as fi dat 1-10 puncte :) vad ca s-a bagat la greu off-topic. Si inca de cea mai proasta calitate si asta pe topicul unei femei care isi merita cu prisosinta locul la TOP.

 

in concluzie, cum n-am puncte de dat, am facut un off-topic (sa-mi fie iertat) de apreciere! Felicitari Mona, sa arati asa si peste 10 ani si sa ramai asa cum auzit ca esti. Si da, am auzit, pentru ca nu prea am avut noroc sa ajung la tine. Nu s-a nimerit niciodata cand am sunat sa imi raspunzi. Nu-i bai, o sa mai incerc eu :)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...