Sari la conținut

Mai stie cineva de....27?


Postări Recomandate

  • Telefon: titilescu
  • Oras:Dincolo
  • Telefon: titilescu
  • Oras:Dincolo

Trebuia s-o facă cineva și pe asta!

Am zis!

 

Da, da știu. De obicei întrebarea de mai sus se adresează de obicei atunci cînd o pre-frumoasă, prea-talentată și dibace domnită părăsește luminile reflectoarelor și purcede spre o viata mai buna, mai îmbelșugată cu mai puțin stres ai unde este tot timpul soare. :slap2

Dar in acest caz, ma simt dator sa ridic ștacheta la același nivel și să pun o întrebare similara:

 

Unde a dispărut Rocker27?

 

Gurile rele spun multe și nici mintea mea n-a putut sa nu gîndească la miile de scenarii, permutări de n luate cite k și posibile răspunsuri:

 

  1. s-a saturat de noi :rax2
  2. a plecat in vacanta...undeva departe :hmmm
  3. este la cursuri extensive de perfecționare :baby2
  4. s-a îndrăgostit buștean :crazylove
  5. a fost răpit :cry2
  6. i s-a uscat și a căzut :clap2
  7. Bla, bla, bla

Acu' poate voi o sa întrebați de ce ne (mai) pasă de el?

 

Ca sa fiu sincer.....nici mie, însa dacă vom avea puterea și răbdarea de fier sa cautam prin mai toate secțiunile forumului, sa sa vedem ca el a fost omniprezent.

Cu presiune constanta in instalație, obosit și asudat, cu agenda zilnica plina, cu 3-4 recenzii pe zi scrisa uneori in plina noapte ai mai ales cu umorul sau cinic și acid.

 

Dacă aveți vreo veste de la el, vreo pereche de ciorapi de-ai lui uitați pe noptiera, halatul lui (pe care l-a uitat tot timpul) va rog sa-i transmiteți ca este așteptat de urgenta la vorbitor pentru a da o declarație pe propria răspundere legate de "dispariția" sa misterioasă.

Serios....ca asa nu se mai poate.

Trădare sa fie dar sa știm și noi.

 

Așteptăm vesti și din provincie.

 

Cu respect,

Celalalt rocker (mai mic și mai necunoscut)

TT

 

http://www.sherv.net/cm/emo/dancing/rocking-stickman-smiley-emoticon.gif

 

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator pustiu84
Reputație: 0

Eu adaug:

8.) a fost rapit de extraterestri sa faca studii pe el in legatura cu activitatea sexuala a oamenilor

sau 

9.) ii la redactia Guiness Book pentru a dobori niste recorduri

 

Mai serios: eu is convins ca ii bine-mersi acolo unde ii si va reveni cu acelasi entuziasm cand va simti nevoia. Rockere daca citesti  :bow2  

Link spre comentariu
  • Telefon: titilescu
  • Oras:Dincolo
  • Telefon: titilescu
  • Oras:Dincolo

Aaaa, se intoarce el....  varianta 2 cu 6.. i s-a uscat si ia o vacanta :) (fara sa-i fi cazut )

Oare?

 

Ce vacanta și-o fi luat de e plecat de 4 săptămîni?

Nu era buna una a Lacul Rosu sau la Techirghiol? :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Roackerul ,un exemplu de bun simt, probabil vazand inflatia de derbedei semianalfabeti, agresivi si redusi mintal, s-a gandit ca forumul acesta nu-l mai reprezinta. Multi useri valorosi fie ca au disparut de tot de pe topice ( ii mai vad cateodata logati), fie ca si-au redus la minim postarile. Si din informatiile mele, miscarea continua, tot mai multi se gandesc sa faca la fel.  Fie ca vor gasi alt "loc de joaca", fie li se face lehamite de forumuri si vor intra doar cand intr-adevar vor avea nevoie de ceva informatii. Majoritatea avem o viata agitata, si cu serviciul si cu alte probleme si dorim sa intram aici sa " ne simtem bine", dar cand din ce in ce mai multi pitecantropi te jignesc si te injura, chiar daca inainte raspundeai ponderat, nu mai rezisti si ripostezi pe masura. Imi fac mea culpa.  Forumul va merge si fara ei, trafic va fi in continuare. Pana cand? Pai pana cand meletnii astia vor ramane singuri, nu vor mai avea cu cine sa se puleasca, se vor puli intre ei , forumul va fi o puleala, membrii cat de cat ok vor cauta informatii pe alte meleaguri nemaifacand trafic aici, aia se vor satura de puleala si ... the end!

O afacere se naste si se creste greu.  Se mentine si mai greu. Daca o ia vertiginos in jos, rareori mai ajunge unde a fost. O afacere profitabila azi, poate deveni perdanta maine.  Asta e capitalismul, cu legile sale, implacabile. Ar trebui ca macar injuraturile ( mame, morti, colive etc.) sa fie banate imediat. Macar atat. E grotesc ce se intampla Pisicuts, crede-ma! Tu, fiind afacerea ta, faci cum crezi, e dreptul tau, dar asculta si tu "poporul". Macar pe cei ce au contribuit cat de cat la nasterea, sau cresterea forumului asta. Ae fi dovada de intelepciune si de respect. Vom fi merita si noi ... zic eu!

 

P.S. Nu stiu daca asta e motivul "discretiei" Roackerului, dar am " crosetat" si eu un pic si am profitat pentru a-mi spune naduful, desi stiu ca deranjez. 

  • Like 11
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Telefon: titilescu
  • Oras:Dincolo
  • Telefon: titilescu
  • Oras:Dincolo

Roackerul ,un exemplu de bun simt, probabil vazand inflatia de derbedei semianalfabeti, agresivi si redusi mintal, s-a gandit ca forumul acesta nu-l mai reprezinta. Multi useri valorosi fie ca au disparut de tot de pe topice ( ii mai vad cateodata logati), fie ca si-au redus la minim postarile. Si din informatiile mele, miscarea continua, tot mai multi se gandesc sa faca la fel.  Fie ca vor gasi alt "loc de joaca", fie li se face lehamite de forumuri si vor intra doar cand intr-adevar vor avea nevoie de ceva informatii. Majoritatea avem o viata agitata, si cu serviciul si cu alte probleme si dorim sa intram aici sa " ne simtem bine", dar cand din ce in ce mai multi pitecantropi te jignesc si te injura, chiar daca inainte raspundeai ponderat, nu mai rezisti si ripostezi pe masura. Imi fac mea culpa.  Forumul va merge si fara ei, trafic va fi in continuare. Pana cand? Pai pana cand meletnii astia vor ramane singuri, nu vor mai avea cu cine sa se puleasca, se vor puli intre ei , forumul va fi o puleala, membrii cat de cat ok vor cauta informatii pe alte meleaguri nemaifacand trafic aici, aia se vor satura de puleala si ... the end!

O afacere se naste si se creste greu.  Se mentine si mai greu. Daca o ia vertiginos in jos, rareori mai ajunge unde a fost. O afacere profitabila azi, poate deveni perdanta maine.  Asta e capitalismul, cu legile sale, implacabile. Ar trebui ca macar injuraturile ( mame, morti, colive etc.) sa fie banate imediat. Macar atat. E grotesc ce se intampla Pisicuts, crede-ma! Tu, fiind afacerea ta, faci cum crezi, e dreptul tau, dar asculta si tu "poporul". Macar pe cei ce au contribuit cat de cat la nasterea, sau cresterea forumului asta. Ae fi dovada de intelepciune si de respect. Vom fi merita si noi ... zic eu!

 

P.S. Nu stiu daca asta e motivul "discretiei" Roackerului, dar am " crosetat" si eu un pic si am profitat pentru a-mi spune naduful, desi stiu ca deranjez. 

Picon, dreptate mare ai cu urangutanii ăștia. :no2

 

27 s-a dat la fund...nu la propriu, la figurat. Eu mai sper sa-l mai vad măcar odată..logat. :bow

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Ce vacante de atatea luni... si xoxo, si rokerul au incaput pe mana mea si a prietenelor mele... intr-un loc in care chiar esti ca in vacanta.

  • Like 23
  • Minus 9
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Vezi sa nu cazi din pat...visatoareo =))

Cine zice ca visez? Crezi ca am motive pentru a face asa ceva... sau esti doar banuitor si nu se merita sa te iau la intrebari?

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Ce vacante de atatea luni... si xoxo, si rokerul au incaput pe mana mea si a prietenelor mele... intr-un loc in care chiar esti ca in vacanta.

 A propos de vacanta: tu nu iti o vacanta permanenta de aici si sa ne lasi? 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Stai cuminte ca visezi da' nu-ti dai seama. ;)

Asa zice de obicei cel care viseaza... Teoretic, sa zicem ca esti treaz... chiar crezi ca aceasta ai avea de spus omului: nu-si da seama. Practic, daca doar atat te rezervi ca raspuns, e posibil ca tu inca sa visezi. Nu este ceva rau sa visezi... atragi evenimente in viata ta pe placul inimii, insa uneori sforile sunt trase de altcineva... si atunci da, e interesant sa te trezesti si sa vezi cine viseaza.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

alta care delireaza ... râdu-bitabil =))

Zici tu ce vrei... insa acei pereti calzi si primitori ai frumusetii feminine, verifica cel mai bine adevarul. In nici un caz un rationament fara argumente...

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Berceni sect 4
  • Oras:Berceni sect 4

Am avut acelasi vis in mod repetat...ce vis?cosmar!Faceam cunilingus unei brunete,buna rau,piersicuta umeda si parfumata (asa cum se zice )si cum o smotoceam eu ca un turbat,la un moment dat ceva,ca un aspirator puternic ma tragea inauntru!Ma tineam cat puteam de tare cu mainile de picioarele tipei...degeaba,imi intrase capul!Nu mai aveam aer...a fost groaznic!Pana la urma am intrat cu tot corpul!M-am trezit speriat!

O fi de rau?

  • Like 6
  • Minus 7
Link spre comentariu
  • Telefon: harrypoker77
  • Oras:Lalaland
  • Telefon: harrypoker77
  • Oras:Lalaland

Am avut acelasi vis in mod repetat...ce vis?cosmar!Faceam cunilingus unei brunete,buna rau,piersicuta umeda si parfumata (asa cum se zice )si cum o smotoceam eu ca un turbat,la un moment dat ceva,ca un aspirator puternic ma tragea inauntru!Ma tineam cat puteam de tare cu mainile de picioarele tipei...degeaba,imi intrase capul!Nu mai aveam aer...a fost groaznic!Pana la urma am intrat cu tot corpul!M-am trezit speriat!

O fi de rau?

 

Io cred ca ti se-arata ca vei ajunge UL.  :laugh2

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...