Sari la conținut

Blonda sexy, calda si dulce - 0731468697


Postări Recomandate

  • Oras:bangkok
  • Oras:bangkok

nu stiu ce legatura o avea totusi cu Antonia, ca acu vad ca pozele sunt din locatia Antoniei(vezi usile si perdeaua)

o fi verisoara-sa , ca mai avea o verisoara buna asta vara , alice.

Link spre comentariu
  • Oras:CONSTANTA
  • Oras:CONSTANTA

bun,,,banuiesc ...ca nu ai luat in calcul ca facusem baie inainte sa vi tu,,,,dragul meu.....si as mai avea o intrebare,,,,cum ti-ai dar seama ca nu facusem baie?

nu face banii, cred ca ii era frica de apa rece de nu se spalase :laugh2, daca era apa calda chiar nu mai  ......bu

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:CONSTANTA
  • Oras:CONSTANTA

e curios,si hilar in acelasi timp,,,,ca eu nu stiu cine esti,,,si totusi ai fost la mine,ca te ascunzi dupa un nik,,,da-mi te rog un indiciu,,,,sa stiu si eu cine esti,,,,,intradevar,apa calda iese un pic mai greu,,,,dar nu cred ca a fost o problema pt mine vreodata sa ma spal cu apa rece,ma consider o fata curata,,, :69 plus,,,,c noi fete care facem asta,,,,,facem dus de cel putin 3 ori pe zi,,,,deci nu inteleg inca de ce ai spus ca nu m-am spalat, :blushing2

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

:laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2

 

AR TREBUI DUPA FIECARE CLIEEEEEEEEEENT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

CU BANII DE LA UN CLIENT FACI DUSURI O LUNA IN PULA MEA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:CONSTANTA
  • Oras:CONSTANTA

dragule,,,inainte de client si dupa,,,,inainte pt tine,,,gen clientul,,,ca sa fii multumit ,ia ca trebuie sa dai bani sa futi,macar atata lucru,sa fie ceva curat,,,,,,1 l mana si 2 dupa, tine,.,,,ca sigur m-ai murdarit si e pt igiena mea,,,,,,,,si daca tot te plangi ca iau bani multi,,,de ce nu te duci la alea de 30,,,respectiv 50 lei??acolo cel putin,,,,si daca fata nu iti e pe plac,,,nu plangi dupa bani o luna :hug1

Link spre comentariu
  • Oras:CONSTANTA
  • Oras:CONSTANTA

si o sa renunt eu,,,pt ca ma consider o doamna,,,nu o sa stau sa ma cert cu tine pe net,,,cu tine care nici macar nu stiu cine esti,,,o zi buna iti doresc,,,si imi cer scuze pt neplacerile create,

Link spre comentariu
Vizitator agramat
Reputație: 0

au mai fost doamne care ne-au aruncat in fata cat castiga ele si ca ce sarantoci suntem noi ... si ca de ce avem tupeul jegos sa comentam pe una sau pe alta pe aici.

noi din pacate nu suntem niste domni educati si cred ca de aia ne comportam asa de mizerabil cu unele doamne cum sunteti si Dvs.

 

imi cer eu scuze pentru obraznicia de care a dat dovada colegul nostru si va promit eu doamna ca nu o sa se mai intample

 

http://i.imgur.com/pqnXV9o.gif
 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

bun,,,banuiesc ...ca nu ai luat in calcul ca facusem baie inainte sa vi tu,,,,dragul meu.....si as mai avea o intrebare,,,,cum ti-ai dar seama ca nu facusem baie?

 

 

e curios,si hilar in acelasi timp,,,,ca eu nu stiu cine esti,,,si totusi ai fost la mine,ca te ascunzi dupa un nik,,,da-mi te rog un indiciu,,,,sa stiu si eu cine esti,,,,,intradevar,apa calda iese un pic mai greu,,,,dar nu cred ca a fost o problema pt mine vreodata sa ma spal cu apa rece,ma consider o fata curata,,, :69 plus,,,,c noi fete care facem asta,,,,,facem dus de cel putin 3 ori pe zi,,,,deci nu inteleg inca de ce ai spus ca nu m-am spalat, :blushing2

 

eu nici macar nu am fost la tine, am zis asa pentru ca alsahia a zis ca miroseai...

Link spre comentariu
  • Oras:CONSTANTA
  • Oras:CONSTANTA

nu v-am spus ca sunteti saraci,,,,si nici nu presum ca as fii bogata,,,sau ca fac o gramada de bani,,,,,daca ar fii asa nu m-ar fi deranjat atat de tare comentariul prietenului vostru,,,,dar nici nu pot trece cu vedere minciunile,,,sa stau nepasatoare,,,,am apa calda,,,iese mai greu dar am....sunt o fata curata,,,si probabil cand a venit tipul asta la mine,nu curgea apa calda in toata zona,,,,de mirosit,,,,nu am mirosit in viata mea!!!ar fii plecat@@@eu cred ca nu ar mai fii stat o oara cu mine daca eram atat de jegoasa pe cum sustine,va invit pe la mine,,,,sa vedeti ca d fapt sunt baliverne,,,si ca putem face dus impreuna si ne putem juca cu apa calda cat dorim....va sarut.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator agramat
Reputație: 0

nu v-am spus ca sunteti saraci,,,,si nici nu presum ca as fii bogata,,,sau ca fac o gramada de bani,,,,,daca ar fii asa nu m-ar fi deranjat atat de tare comentariul prietenului vostru,,,,dar nici nu pot trece cu vedere minciunile,,,sa stau nepasatoare,,,,am apa calda,,,iese mai greu dar am....sunt o fata curata,,,si probabil cand a venit tipul asta la mine,nu curgea apa calda in toata zona,,,,de mirosit,,,,nu am mirosit in viata mea!!!ar fii plecat@@@eu cred ca nu ar mai fii stat o oara cu mine daca eram atat de jegoasa pe cum sustine,va invit pe la mine,,,,sa vedeti ca d fapt sunt baliverne,,,si ca putem face dus impreuna si ne putem juca cu apa calda cat dorim....va sarut.

bine ai venit pe forum cu contul inrosit (sper sa-ti fie de folos)

 

eu am comentat doar atitudinea ta. exista si alta modalitate prin care puteai sa ii atragi atentia colegului, mai putin agresiva.

dupa cum vezi nu am nimic cu tine si chiar ti-am postat o gramada de poze pe aici

 

ps: astept pe PM o lista completa cu serviciile pe care le prestezi

Link spre comentariu
  • Oras:CONSTANTA
  • Oras:CONSTANTA

bine ai venit pe forum cu contul inrosit (sper sa-ti fie de folos)

 

eu am comentat doar atitudinea ta. exista si alta modalitate prin care puteai sa ii atragi atentia colegului, mai putin agresiva.

dupa cum vezi nu am nimic cu tine si chiar ti-am postat o gramada de poze pe aici

 

ps: astept pe PM o lista completa cu serviciile pe care le prestezi

Buna,deci,o luam cu inceputul,,,ai dreptate,,,e posibil sa fi reactionat un pic exagerat :blushing2 ,,imi cer scuze,,ma numesc andra,am 25 ani,serviciile mele sunt;oral si normal,anal nu prestez,oralul neprotejat in functie de client,,,oral cu finalizare,masaj,de relaxare sau erotic,69,dominare soft,,, :atm  :rax2  :69

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...