Sari la conținut

Ella 0757.265.833 fost 0741.498.794


noxy

Postări Recomandate

  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Cate dintre noi este mai nebun ? Vad ca ai dat replay. Mergi la semințe in alta parte.

 

Doar ca sa înțelegi cât de trista este situația ta. Fii liniștit! Nu te mai deranjează nimeni. Spor la trolling

Link spre comentariu
  • Oras:In your mouth with my dick
  • Oras:In your mouth with my dick

 

Doar ca sa înțelegi cât de trista este situația ta. Fii liniștit! Nu te mai deranjează nimeni. Spor la trolling

Imcearca sa iesi si tu din casa. O zi buna.

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

@penisss,lasă-l că e pe o rână,a fost răsturnat cu tot cu "scula" lui,cică mare,de curând de o fată mică,care cică ridică și răstoarnă,nu se încurcă,pe numele ei,@Vanessa.

  • Like 6

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
  • Oras:In your mouth with my dick
  • Oras:In your mouth with my dick

@penisss,lasă-l că e pe o rână,a fost răsturnat cu tot cu "scula" lui,cică mare,de curând de o fată mică,care cică ridică și răstoarnă,nu se încurcă,pe numele ei,@Vanessa.

Ce naiba ba ! Tu dormi cu poza pulii mele sub perna ?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

@fxlx,am greșit cu ceva?Ce-am spus,nu reflectă adevărul?Nu tu ai începutut o recenzie într-un anumit fel,ce mi-a dat mie posibilitatea să scriu ceea ce-am scris?

Te rog să fii calm,totul a fost sub formă de glumă.Nu te inerva că nu are sens,aici gluma și buna dispoziție ar trebui să fie la ele acasă.

  • Like 5

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

@fxlx,dacă consideri că am greșit cu ceva te rog să mă ierți,mi-am cerut scuze și în PM,dar am considerat necesar să fac acest lucru și public.

  • Like 5

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu

  • Oras:In your mouth with my dick
  • Oras:In your mouth with my dick

@fxlx,am greșit cu ceva?Ce-am spus,nu reflectă adevărul?Nu tu ai începutut o recenzie într-un anumit fel,ce mi-a dat mie posibilitatea să scriu ceea ce-am scris?

Te rog să fii calm,totul a fost sub formă de glumă.Nu te inerva că nu are sens,aici gluma și buna dispoziție ar trebui să fie la ele acasă.

Nu este nicio problema mai glumim mai radem doar ca sunt destui care nu au timp de cat de stresss :) nu ma refer la tine.

 

Sa ai o seara buna.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...