Sari la conținut

Alina - 0785906322 / 0764173871 / 0784671221 (Unirii)


Postări Recomandate

  • Oras:Wonderland
  • Oras:Wonderland
Am vizitat-o si eu pe Alina cam pe ultima suta de metri inainte de pauza anuntata mai sus. Pot sa spun ca a fost o vizita foarte placuta si inspirata. Imi pare bine ca am reusit sa o cunosc.

Locatia este pe Corneliu Coposu cum vii dinspre magazinul Unirea pe stanga. Apartament curat si aranjat cu baie curata si dotata cu tot ce trebuie.

Ca aspect este bruneta cu parul lung, frumoasa la fata, arata ca o pustoaica de 18-20 de ani desi are 20+, pile fina, foarte fina si bronzata, carne tare, niste sani foarte frumosi din punctul meu de vedere, nu foarte mari dar sexy, fundulet bombat, picioare frumoase. Este de statura normala, nici miniona, nici inalta si bine proportionata. Pozele postate reflecta realitatea. Ceea ce mi-a placut este ca mi-a facut impresia unei fete finute si ca aspect dar si din punctul de vedere al comportamentului, sociabila, draguta, zambitoare, capabila sa poarte o discutie si fara sa iti dea senzatia ca ar trebui sa te grabesti.

Actiunea a debutat cu sarutari si mangaieri, urasc cand unele fete sar direct la instrument, am ajutat-o sa se dezbrace, i-am explorat metodic tot corpul :P La un moment dat am cerut eu sa punem prezervativul si am trecut la oral, se putea si fara prezervativ dar a fost optiunea mea sa il folosim. Acesta a fost placut, soft, pasional. Apoi am trecut la normal, am incercat cateva pozitii si am finalizat pe sanii ei.

Dupa pauza de refacere si igienizare am trecut la nr 2 si in timp ce il resuscitam pe junior mi-a facut o surpriza, m-a intrebat daca mi-ar place si ar fi excitant sa o vad in timp ce foloseste un vibrator asupra ei. Evident ca am raspuns pozitiv, chiar pentru mine a fost ceva inedit sa o vad cum se masturbeaza cu vibratorul si sa particip si eu la actiune. Lucrurile au evoluat intr-un mod foarte placut pentru mine :)

In concluzie experienta a meritat din plin cei 250 de lei pentru o ora. Initial venisem cu gandul la o finalizare care ar fi fost 150 de lei dar mi-a parut bine ca am ales o ora.

 

Si cateva note

Locatie: 10

Aspect fata: 8-9

Igiena fata: 10

Atitudine: 10 

GFE: 8 

Sex oral: 9 

Sex normal: 9

Tarif: 150/finalizare, 250/ora

 

PS: Pisicuts poate o si inrosesti pe fata :)

PPS: numarul de tel valabil este 0732432696

  • Like 6
  • Minus 5
Link spre comentariu
Vizitator batranul george
Reputație: 0

Oare cum mai arata? cand dadeam la ea si la Andreea la Intersport Curvele de lux nu vazusera pula niciodata.

Alina, ai cuvantul, baga niste poze.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Unirii
  • Oras:Unirii

Buna sunt Alina(fostul intersport) am revenit cu forte proaspete ptr voi!

 

Daca esti obosit,stresat sau plictisit de rutina zilnica si vrei sa te relaxezi ,vino sa te delectezi cu un pahar de vin intr o companie plăcută si sexy ,nu mai astepta si suna-ma pentru o programare !

 

 

ℹLocatia: Unirii(corneliu coposu)

 

ℹPreturile mele sunt:

150ron- 1 finalizare (30min)

250ron- 2 finalizari (60min)

400ron- 3 finalizari (90min)

500ron- 4 finalizare (120min)

ℹServiciile mele :

✔FK( IN FUNCTIE DE IGIENA)

✔BJ

✔COB

✔COF (EXTRA 50RON)

✔CIM(EXTRA 50RON DAR IN FUNCTIE DE IGIENA)

✔SEX(PROTEJAT)

✔OWO (IN FUNCTIE DE IGIENA)

✔DIVERITE POZITI

✔69

✔FOOT FETISH

✔DOMINARE SOFT/HARD

✔MASTURBARE

✔FANTEZII SI FETISH-URI

✔URO

 

ℹProgramări se fac cu cel putin 30 de min innainte(telefonic sau whatsapp)

Luni-duminica 10am-3am

➡➡➡➡➡ 0785906322 ⬅⬅⬅⬅⬅

  • Like 2
Link spre comentariu

am fost. programare cu o zi inainte, respectata.

locatia coposu aproape de unirea, bloc nou, curat, pat ok, prosop curat si uscat, erau si niste papuci de unica folosinta, nu prea erau solutii diferite la dus, dar totusi ok - 9

EA  - cea din poze (POZE REALE!) adica o tipa sub 30 de ani, frumoasa la fata cu ochi foarte expresivi (seamana si cu o colega pe care am vrut sa o stampilez, asa ca mi-a ramas in suflet)... fund bombat, bulanoasa, tate naturale frumoase, marime medie, pasa rasa si curata, fara mirosuri sau altele, intorci CAPUL DUPA EA pe strada! 10! Carnea e tare pe ea, nu are slanini, nu atarna nimic, e genul cu forme, nu slim. Amabila, dezghetata la vorba, lipicioasa +++ M-a asteptat ca in poze +++

dupa dus, am intrat in pat si am inceput cu saruturi si mangaieri (DA, face FK!) apoi a ajuns dupa ceva timp, natural la gigel, care era deja beton, si l-a lins, supt, s-a jucat cu el, dar mai ales s-a uitat cu ochii aia superbi la mine cu gigi in gura... un oral neprot soft, dar placut, terminat CIM  - 9 (fara deep, fara mare atentie la oo, dar destul de divers, placut si cu privirea aia...)

nr 2, dupa o mica pauza a inceput tot cu fk si mangaieri urmate de ON, dupa care l-a imbracat pe micut si a trecut deasupra la NP foarte bun, cu FK si variatii, cu coordonare buna cu mine, apoi am schimbat eu deasupra, din lateral, pe la spate, din nou oral, apoi alte pozitii pe canapea si am finalizat glorios in preze. NP 9,5

recapitulare EA 10, FK 9,5, ON cu cim 9, NP 9,5 = foarte fain

halat 450 ron pt 1,5 ore (400 +50 cim) scor ok, merita! 

scorurile de pe pagina sunt cele discutate si cu mine

RECOMAND! voi reveni claaar!

Alina, merci!

  • Like 6
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...