Sari la conținut

Submisiva matura - servicii de calitate 0742553632


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

ai rupt pula postand anuntul asta pe toate topicele, inclusiv pe al meu. Chiar atat de disperata si moarta de foame esti de ai ajuns sati pui anunturi pe unde apuci???

ce ai fai lesinato de agude cu fata....te ai drogat ce ai facut...unde sia pus anuntul...ori nu mai vezi de foame :)))

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

ce ai fai lesinato de agude cu fata....te ai drogat ce ai facut...unde sia pus anuntul...ori nu mai vezi de foame :)))

Dute-n pula mea de panarama, daca intrii o data lao luna , habar nu ai ce se intampla pe aici. Daca erai aseara prezent pe forum , ai fi vazut ca isi pusese anuntul asta pe vreo 4 topice, inclusiv pe al meu, dar am dat report si adminu le-a sters. mai putin pe asta.Asa ca nu mai sari la gatu meu fara sa stii despre ce e vb.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Dute-n pula mea de panarama, daca intrii o data lao luna , habar nu ai ce se intampla pe aici. Daca erai aseara prezent pe forum , ai fi vazut ca isi pusese anuntul asta pe vreo 4 topice, inclusiv pe al meu, dar am dat report si adminu le-a sters. mai putin pe asta.Asa ca nu mai sari la gatu meu fara sa stii despre ce e vb.

Vai de capul tau....o data la luna intru a ?Nici nu are rost sa ti mai zic ceva si asa u esti dusa demult...;)

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:braila
  • Oras:braila

Dute-n pula mea de panarama, daca intrii o data lao luna , habar nu ai ce se intampla pe aici. Daca erai aseara prezent pe forum , ai fi vazut ca isi pusese anuntul asta pe vreo 4 topice, inclusiv pe al meu, dar am dat report si adminu le-a sters. mai putin pe asta.Asa ca nu mai sari la gatu meu fara sa stii despre ce e vb.

bravo tatiano,sa stii ca ai dreptate.am vazut si eu pe topice cateva,dar pana sa le citesc erau sterse

  • Like 3
  • Minus 4
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

era pe topicul asta, pe al meu, pe al tau si pe inca vreo 2 topice anununtul asta si am facut report si lea sters, dar asta a ramas ca citat al meu , si lumea im sare in cap

Era un troll obosit si probabil nervos ca nu l-a primit Betty cea reala si s-a gandit sa-i faca praf reputatia. Oricum a luat Pisic fraiele in maini si a restabilit ordinea (macar temporar)....

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Salutare !

Am vizitat-o, zilele trecute, pe titulara acestui topic. În locația în care s-a mutat recent cu a ei colegă, într-un bloc situat pe o străduță care intersectează strada Gării, aproape de Kaufland. Apelat și programat telefonic...deși anii trec Alexandra rămâne acceași milfă atrăgătoare, futăcioasă și tandră.

Îmbrăcată doar într-o plasă roșie transparentă ce îi lasau la vedere formele, Alexandra m-a întâmpinat și m-a condus în dormitor. Unde, în timp ce vorbeam, am început un preludiu, cu dezbrăcarea oaspetelui. Locația este ok, la baie ai apă caldă, geluri, prosop mare și curat. După igienizare am revenit în dormitor unde am continuat ”încălzirea” cu fierbintea mea gazdă – care după ce mi-a aplicat un oral ”ca la carte” mi-a montat balonașul și am trecut la normalul protejat. Aproape ca în filme, cu schimbarea câtorva poziții.  Și cu finalizare fierbinte pe sânii Alexandrei.

Plătit 100 lei pentru  o finalizare oral neprotejat și normal protejat, după o vizită de 30 de minute.

De revenit. Eu deja mi-am făcut abonament. Fără reducere de preț.

 

Atașez și două poze cu Alexandra.

Pentru cei interesați.

Menționez că nu sunt făcute în noua locație.

post-36205-0-23897300-1532517393_thumb.jpg

post-36205-0-77393600-1532517407_thumb.jpg

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:braila
  • Oras:braila

Juniormorais...a ramas la fel la servicii sau e pe fast fuck acum???cand am fost la ea in obor m am simtit chiar bn...atunci te dezbraca ea..facea si anallingus...chiar insista sa o lasi sa isi faca treaba ..ms daca te uiti pe aici si raspunzi

Link spre comentariu

  • Oras:braila
  • Oras:braila

Ba sa stii ca ce e schimbat e faptul ca a scos varianta de .....Doar oral....15 min la 50 lei.eu cel puțin când am vb cu ea la tel...acea colega noua și așa mi a spus...ca nu mai e valabila opțiunea.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...