Sari la conținut

Andrada25 Telefon 0757148695


Postări Recomandate

  • Oras:boulevard of broken dreams
  • Oras:boulevard of broken dreams

Am fost la domnisoara Andrada... si m-am simtit foarte bine.

M-am programat, am ajuns la ea in locatie, era imbracata casual, as fi preferat sa aiba o tinuta sexy.  Andrada este o fata frumoasa cu chip placut, ochi frumosi, sani mari si tari, deloc lasati , fundul frumos, are un pic de burtica, e mai plinuta, cred ca are 165/60kg ceva vergeturi pe piele, cosuri pe faţa, si ceva pb cu dantura. Aspect 9.

Am petrecut o ora in compania domnisoarei, si mi-a oferit sex oral np cu atentie sporita oo-lelor , prestatie pe care o notez cu 8; sexul normal a fost super, am schimbat mai multe pozitii, si s-a umezit bine... nota 9.5 

Igiena, e ok, pasarica curata, fara mirosuri nasoale. S-a igienizat inainte, intre numere si dupa. Nota 10.

Locatia este ok, imparte apartamentul cu Delia, curat, discret, nota 10.

GFE: este prietenoasa, comunicativa, pupacioasa, atenta cu partenerul, este incepatoare si are potential de a excela, nota 9.

Raport calitate/pret, putin dezechilibrat de pretul de 250ron/ora.

O recomand pe Andrada.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau

Buna dimineata si la multi ani tuturor barbatilor! Astazi pentru domnii care doresc sa ma viziteze am o mica oferta... ex: o finalizare-100 lei si doua finalizari 200-lei! O zi buna si plina de dragoste! pupici

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...