Sari la conținut

Andrada25 Telefon 0757148695


Postări Recomandate

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Da , am gasit si info mai multe , tot aici pe forum : https://nimfomane.com/forum/topic/242-mesaj-de-intampinare-pentru-membrii-noi/page-637?do=findComment&comment=636603

 

@Andrada25  :

 

'' Buna! Sunt Andrada, am 21 de ani,1,63,59 Kg, ochi verzi,parul ciocolatiu,cu sani mari,cu mult bun simt. Daca doriti sa ma cunoasteti astept sa ma sunati la nr de telefon: 0757148695 . Va rog sa aveti rabdare si bun simt pentru ca sunt la inceput!

Programul meu este: 10:00-17:00. Va astept cu drag!Pupici . ''

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Europe
  • Oras:Europe

@Andrada 

ar fi cazul sa ne detaliezi , ce se poate la tine ( cu tine )  , ce nu se poate ?

 

Pentru a evita telefoane primite de la cei care cauta altceva decat ceea ce oferi tu ( momentan , nu stim , care sunt , exact serviciile oferite de tine ) .

Ce anume faci ,protejat ? ce anume faci ,neprotejat  ?

French Kiss , faci ?

Cim , faci ?

GFE , oferi ?

 

mersi .

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau

Serviciile pe care le ofer sunt:

GFE,oral,normal protejat,69,french kiss variaza in functie de persoana.Sper ca v-am fost de folos cu aceste amanunte.Urmeaza sa revin cu noi poze si cu o camera nou amenajata,deci in cele din urma,eu si colega mea Delia avem camere separate.ps:lucram si impreuna,asta depinde de ceea ce doreste clientul.Pupici

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Serviciile pe care le ofer sunt:

GFE,oral,normal protejat,69,french kiss variaza in functie de persoana.Sper ca v-am fost de folos cu aceste amanunte.Urmeaza sa revin cu noi poze si cu o camera nou amenajata,deci in cele din urma,eu si colega mea Delia avem camere separate.ps:lucram si impreuna,asta depinde de ceea ce doreste clientul.Pupici

 

sa intelegem , ca , inca nu ai camera ta , de  '' actiune '' ?

prestati pe rand , in aceeasi camera ?

 

inseamna , ca  e posibil

ca cineva care doreste sa vina la tine , sa 

se '' suprapuna ''  programarea dorita de el

peste o programare a colegei tale ...

 

cam naspa ...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

ok , felicitari pentru dorinta ta , de comunicare cu noi si pentru promtitudinea raspunsurilor date la nelamuririlor noastre 

 

am un feeling ... 

daca o tii tot asa , vei urca '' sus '' ...

 

din punctul meu de vedere , chiar daca o fata nu arata ca Miss Univers , dar are  bun simt , e comunicativa , e receptiva la dorintelor celor care doresc sa o viziteze , daca e dornica de a se perfectiona , e curata  ... acea fata intra pe '' lista fetelor care merita sa le vizitez cel putin o data sau sa imi fac '' abonament '' la ele  :)

 

tu , esti , o fata care '' promite '' sa ajunga '' sus ''  prin ceea ce am observat la tine , pana acum 

ramane de vazut daca viitorul tau '' profesional '' in acest domeniu , v a confirma sau nu , spusele mele .

 

cu siguranta , te voi vizita , cel putin o data ...  ;)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau

ok , felicitari pentru dorinta ta , de comunicare cu noi si pentru promtitudinea raspunsurilor date la nelamuririlor noastre 

 

am un feeling ... 

daca o tii tot asa , vei urca '' sus '' ...

 

din punctul meu de vedere , chiar daca o fata nu arata ca Miss Univers , dar are  bun simt , e comunicativa , e receptiva la dorintelor celor care doresc sa o viziteze , daca e dornica de a se perfectiona , e curata  ... acea fata intra pe '' lista fetelor care merita sa le vizitez cel putin o data sau sa imi fac '' abonament '' la ele   :)

 

tu , esti , o fata care '' promite '' sa ajunga '' sus ''  prin ceea ce am observat la tine , pana acum 

ramane de vazut daca viitorul tau '' profesional '' in acest domeniu , v a confirma sau nu , spusele mele .

 

cu siguranta , te voi vizita , cel putin o data ...   ;)

Multumesc pentru increderea acordata,sper sa nu va dezamagesc.!!!

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...