Sari la conținut

Garantez revenirea 100% 0733191908


Postări Recomandate

  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

Salut,

azi am ajuns si eu prin Cta si am ajuns si eu pe la dr. Sun imi fac progamare si la ora stabilita ajung si bat la usa si imi deschide o dr. amabila care sa prezentat Ioana cam 1.70-1.75 inaltime la vre-o 70-80 kg, imbracata imi zic " hai ca nu o fi dracul atat de negru, o avea carnea tare pe ea sani mari si frumosi, prea se facuse tamtam in 19 pg, cum sa nu o incerc si eu?" si continui, cand se dezbraca :shocked  sani lasati ca 2 galuste, burta atarna, vergeturi, celulita...... ce sa mai, imi parea rau ca am ramas...

Locatie 10

Fata 5

Oral 8

Normal 7

De revenit, nu

  • Like 3
Link spre comentariu

Salut,

azi am ajuns si eu prin Cta si am ajuns si eu pe la dr. Sun imi fac progamare si la ora stabilita ajung si bat la usa si imi deschide o dr. amabila care sa prezentat Ioana cam 1.70-1.75 inaltime la vre-o 70-80 kg, imbracata imi zic " hai ca nu o fi dracul atat de negru, o avea carnea tare pe ea sani mari si frumosi, prea se facuse tamtam in 19 pg, cum sa nu o incerc si eu?" si continui, cand se dezbraca :shocked  sani lasati ca 2 galuste, burta atarna, vergeturi, celulita...... ce sa mai, imi parea rau ca am ramas...

Locatie 10

Fata 5

Oral 8

Normal 7

De revenit, nu

Prima oara ai zis ca ai vrut sa avem o partida ,pentru ca ai crezut ca sunt veciinaa ta ,dar dupa ce m-ai vazut ... de ce ai acceptat ? Cand am.mers in camera ,de ce nu te-ai retras ?
Link spre comentariu

Dragii mei ,avand in vedere ca nu mai sunt aceeasi Ioana care eram odata ,frumoasa corporal si cu sanii mirifici ,vreau sa va anunt ca prestatia serviciilor mele costa 70 finalizarea ,150\1h . Serviciile sunt aceleasi ,de oral neprotejat(in functie de igiena) ,fara finalizare orala ,corporala daca doresti . Accept 69 ,mici factezii . Iti mai pot oferi un masaj erotic sau de relaxare incluz in tariful de 1h . Oralul il fac cat se poate de adanc ,in functie de dimensiune . Sper ca maine seara sa apara si fotografiile recente. Am avut niste probleme de sanatate si a trebuit sa ma retrag o perioada . As vrea sa ofer calitate si nu cantitate . Va pup si va astept in noua mea locatie igienizata,pentru a va arata schimbarea "vecinei de alaturi"

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...