Sari la conținut

denisa.denisa telefon 0751680311


cucu71

Postări Recomandate

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

de aici  https://nimfomane.com/forum/topic/37508-tanara-ma-deplasez-in-locatia-ta-0751680311/?do=findComment&comment=636956

 

#####################################################################

 

@denisa.denisa : 

 

'' tanara 20 de ani ma deplasez in locatia ta hoteluri sau pensiuni pentru clipe ferbinti si discretie maxima contactatima la 0751680311

scuzati ca nu am poza nu vreau sa fiu recunoscuta  discretie maxima va astept .''

 

 

###########################################################################

ps :

 

a revenit din Italia   :laugh2  :laugh2  :laugh2  de aici > https://nimfomane.com/forum/topic/36228-tanara-frumoasa-telefon-0751680311/

 

si aici  https://nimfomane.com/forum/topic/36016-adelina-in-vizita-in-bacau/

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:boulevard of broken dreams
  • Oras:boulevard of broken dreams

Am sunat si am vorbit cu fata, are locatie pe strada bicaz pe la scoala nr.1, 150/nr. 200/ora, bruneta cu suvite blonde, 1.65/65kg, presteaza oral si normal protejat. Nu mi se pare inregula tariful de 150/nr. pentru o incepatoare.

Link spre comentariu
Vizitator catalin_revine
Reputație: 0

Tocmai am fost pana la Denisa pe Bicaz 153 si nu l-am nimerit deloc . Sa nu se inteleaga gresit. Am fost pana la ea in cartier pentru ca nu a binevoit sa -mi dea scara exacta inchizandu-mi telefonul in nas ! trageti concluziile !

Link spre comentariu
  • Oras:Romanica
  • Oras:Romanica

Acum cateva minute , am vb cu ea la telefon 

 

o voce zglobie , mi a raspuns ,

 

a spus ca are 21 de ani , are locatie pe strada Bicaz 153 

 

face oral protejat ( se poate si neprotejat dar cu extra tarif ) , normal protejat , anal nu face

a spus ca are greutatea de aprox. 65 de kg si inaltimea de 155 cm 

 

150 de roni , finalizarea

200 de roni , o ora 

 

a spus ca este bruneta cu suvite blonde 

era bine dispusa , voioasa ...

se poate dus inainte si dus ,  dupa  '' actiune ''

face dus si cu cei care doresc acest lucru .

 

face si FK , 69 , sex intre sani 

 

mi s a parut foarte amabila .

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Atentie , cei care nu au numar de telefon dedicat pentru fetite ,

fata  se pare ca suna potentialii clienti 

 

astazi sau ieri , cred , am sunat o si eu si nu mi a raspuns , in momentul cand am sunat eu

astazi , am primit apel de la ea ( la mine nu e problema cu ... telefonul ... )

 

am vorbit cu ea , m a intrebat cine sunt ...  etc 

mi a '' insirat '' si mie 

locatia pe Bicaz 

are cam 165 cm

cam 65 de kg 

 

a spus ca e in locatie si e disponibila , cam peste o ora ...

cand am intrebat o , 

ce poate face ?

mi a raspuns ca nu poate sa dea , detalii , este intr un magazin ... si nu poate vorbi mai mult ... mai detaliat

sa revin peste 1 ora .

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Tocmai am fost pana la Denisa pe Bicaz 153 si nu l-am nimerit deloc . Sa nu se inteleaga gresit. Am fost pana la ea in cartier pentru ca nu a binevoit sa -mi dea scara exacta inchizandu-mi telefonul in nas ! trageti concluziile !

 

Eu nu am inteles ce ai dorit sa spui cu : '' si nu l-am nimerit deloc '' . ( posibil te refereai la faptul , ca nu ti a '' iesit '' , programarea dorita  ) . 

Poate revii si reformulezi  ...

 

In legatura cu : '' Am fost pana la ea in cartier pentru ca nu a binevoit sa -mi dea scara exacta inchizandu-mi telefonul in nas ! ''

sunt mai multe posibilitati :

- nu a existat comunicarea cea mai '' fericita '' intre voi doi 

- sau te a vazut pe geam si a considerat ca nu trebuie sa iti dea si nr. scarii de  bloc , din motivele , numai de ea , stiute ...

- sau  esti  o persoana din cercul ei de amici / prieteni / vecini  si tu  o cunosti din alt context si nu a dorit sa se dea de '' gol '' ca presteaza aceasta activitate .

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator catalin_revine
Reputație: 0

Nu a avut cum sa ma vada pe geam . Mi-a spus ca sta pe Bicaz 153 dar nu am gasit nr acesta . Doar 152 si 154 . Cand am sunat-o sa ma ghideze mi-a inchis telefonul in nas , asta dupa ce discutasem cu o jumatate de ora inainte ca trec pe la ea . S-a scuzat a 2 a zi ca a adormit. Pai daca dormi raspunzi la telefon si inchizi apoi? Eu zic ca nu mai raspunzi deloc daca dormeai . Nu a avut chef de mine asta e clar ! Nu e serioasa !

Link spre comentariu
  • Oras:sibiu
  • Oras:sibiu

Nu a avut cum sa ma vada pe geam . Mi-a spus ca sta pe Bicaz 153 dar nu am gasit nr acesta . Doar 152 si 154 . Cand am sunat-o sa ma ghideze mi-a inchis telefonul in nas , asta dupa ce discutasem cu o jumatate de ora inainte ca trec pe la ea . S-a scuzat a 2 a zi ca a adormit. Pai daca dormi raspunzi la telefon si inchizi apoi? Eu zic ca nu mai raspunzi deloc daca dormeai . Nu a avut chef de mine asta e clar ! Nu e serioasa !

Link spre comentariu
  • Oras:sibiu
  • Oras:sibiu

:)) pai mai sefule niciodata nu ai sa vezi pe o strada numerele in ordine pe o singura parte.

De exeplu pe stanga ai nr pare 152, 154, 156 samd si pe dreapta 111, 113, 115.

La fel de bine este foarte posibil sa fi la nr 152 pe stanga iar vis a vis sa fie 19

Nu ma mir ca ti-a inchis tel, sper sa nu te superi pe mine ;)

Link spre comentariu

  • Telefon: focsani.2013
  • Oras:Focsani
  • Telefon: focsani.2013
  • Oras:Focsani

.

Nu a avut cum sa ma vada pe geam . Mi-a spus ca sta pe Bicaz 153 dar nu am gasit nr acesta . Doar 152 si 154 . Cand am sunat-o sa ma ghideze mi-a inchis telefonul in nas , asta dupa ce discutasem cu o jumatate de ora inainte ca trec pe la ea . S-a scuzat a 2 a zi ca a adormit. Pai daca dormi raspunzi la telefon si inchizi apoi? Eu zic ca nu mai raspunzi deloc daca dormeai . Nu a avut chef de mine asta e clar ! Nu e serioasa !

Pentru cultura ta generala, numerotarea străzilor e in felul următor: numerele pare pe o parte, numerele impare pe partea opusa, drept urmare tu ai căutat adresa pe partea opusa a străzii!

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...