Sari la conținut

Deya Tanara 19 ani 0743429516


Vizitator lovedrop

Postări Recomandate

Vizitator lovedrop
Reputație: 0

post-43598-0-17013100-1423237167_thumb.jpg

post-43598-0-75305500-1423237167_thumb.jpg

post-43598-0-25257000-1423237168_thumb.jpg

 

Salut am trecut pe  la domnisoara asta, vreau sa va zic ca nu e tocmai senzatie desi la corp arata foarte bine singurul minus fiind ca e foarte micuta de inaltime.

 

Locatia e destul e aiurea fiind pe Pasteur deci cand ploua e jale zona, apoi blocul e cam neingrijit gen camin nefamilisti :( , apartamentul e cu o singura camera deci colega sta pe hol pana termini sau finalizeaza pe altcineva din picioare :))) cum a ales un domn care a venit dupa mine.

 

Fata arata bine dar din pacate serviciile sunt slabute, tipa zice ca ofera orice in afara de anal si saruturi. Eu am ales sa raman un numar , fata a inceput cum un oral neprotejat mediu nici bun nici foarte slab apoi am trecut la normal unde a fost greu deoarece se tot plangea ca o doare ca e stramta adevaru e ca fata chiar e stramta, m-a lasat sa bag putin varful si atat :(, am finalizat ca nah era stramta dar n-a fost prea fain, apoi am plecat.

 

Ca si aitudine si comportament a fost OK nu am de ce sa ma plang.tipa e plina de viata si zambeste mult.

 

Acum notele sunt:

Aspect 9 (inaltimea fiind singurul minus) :138x

Locatie 6 (camera pt actiune e totusi decenta)

ON - 7  (cu mana si fara nimic spectaculos lins de oo sau altceva)

NP - 7 (daca chiar ar fi dispusa sa se futa ar fi buna la normal)    :hihat

  • Like 8
Link spre comentariu
Vizitator lovedrop
Reputație: 0

Scuze am scris in graba recenzia :slap2 , Halatul e 120 finalizarea respectiv 160 ora, sanii sunt ok, nu-s cei mai fermi dar nici lasati nu pot sa zic, mie mi-au placut  :hmmm

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...