Sari la conținut

Giulia SEX TOTAL 0734839442


Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Buna numele meu este Giulia. Sunt frumoasa si putin zurlie :-). Vino pentru a te simti minunat alaturi de o persoana care te pune in centrul universului ei. Imi plac clipele fierbinti pline de actiune si pline de distractie. Putem incerca absolut orice pozitie iti vine in minte si lasa-ma sa-ti ofer un tratament special care cu siguranta te va inebunii complet :-*

Cam asa suna anuntul domnisoarei, as vrea sa stiu daca a fost careva la ea si sa ne spuna si noua cum sta treaba.

Eu am vorbit la telefon cu ea, din cate imi aduc aminte era 200 RON ora sex total.

Daca a fost careva, sa ne impartaseasca si noua experienta lui.

post-50254-0-37041800-1423430047_thumb.jpgpost-50254-0-73062000-1423430047_thumb.jpgpost-50254-0-97524400-1423430047_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Am încercat sa ma duc eu vineri.

Am sunat,am stabilit întâlnirea si m-am prezentat la locul faptei.Zona Olimpia,pe strada Cerna,ceva bloc de garsoniere.

Când am ajuns la locatie,m-am răzgândit.

Fata pare slăbuta in poze,dar nu este,are ceva burtica,blonda cu sânii mari.sunt convins ca multora le place dar pe mine ma atrag fetele mai skiny.locatia era foarte intunecoasa,plină de fum cu o dezordine destul de mare așa ca m-am hotărât sa nu ramân.

Fata e draguta la fata si a fost foarte draguta si la telefon dar căutam altceva atunci si dezordinea din garsoniera m-a convins.

Bafta si pule tari

 

P.S pozele sunt reale,din locatie,doar ca nu ii se vede burtica cum sta pe spate

Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

nu te supara dar in prima poza din ultimul set de 3 sunt murdari chilotei hmmm , vad eu aiurea sau.......ce parere aveti

asai frate sunt murdari asa par. probabil de la atata pula luata in cur fara sa-si mai fi dat jos chiloti.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...