Sari la conținut

Cel mai bun sex anal ?


Postări Recomandate

  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Tu ai vazut ce postari are in aproape 2 ani de prezenta pe forum? De unde recomandari?

 

On topic:

Eliza

Mona

Yka

... nu neaparat in ordinea asta.

 

Daca se luau in calcul si fetele retrase, mai era cineva care oricum, putea fi nominalizata la mai multe sectiuni.

  • Like 8
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:B
  • Oras:B

Era o glumă mă, ce dracu....

 

 

 

Update : Pisicuts m-a pus să scriu pentru că lui îi este frică.

Sincer, nu îmi aduc aminte ca noi sa fi avut astfel de "glume". Cat despre pisicuts, el daca vrea o spune. Asa ca ... esti neserios, ma abtin sa spun altceva. Spor la futut in cur si foloseste o alifie sa nu te usture.
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Sincer, nu îmi aduc aminte ca noi sa fi avut astfel de "glume". Cat despre pisicuts, el daca vrea o spune. Asa ca ... esti neserios, ma abtin sa spun altceva. Spor la futut in cur si foloseste o alifie sa nu te usture.

 

Ești foarte funny, aproape că am râs. Azi am o zi foarte bună așa că nu îți răspund la jigniri. :hihat

Link spre comentariu
Vizitator FLQ
Reputație: 0

Alexandru69  =))

 

 

 

Ti-as spune ceva de originile tale dar esti prea idiot si oricum nu ai intelege nimic.

@Daywalker, ti am dat punct din greseala, vroiam sa vad cine te a punctat. Nu sunt de acord cu tine.

Alexandru e baiat bun! El e doar tare in gură.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

 

 

 

@Daywalker, ti am dat punct din greseala, vroiam sa vad cine te a punctat. Nu sunt de acord cu tine.

Alexandru e baiat bun! El e doar tare in gură.

 

Corect, așa este. M-am lămurit și eu într-un final și de aceea nici nu am mai continuat discuția. Rămâne doar o glumă tâmpită de-a mea și atât.

Link spre comentariu
  • Oras:B
  • Oras:B

 

 

 

@Daywalker, ti am dat punct din greseala, vroiam sa vad cine te a punctat. Nu sunt de acord cu tine.

Alexandru e baiat bun! El e doar tare in gură.

:laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  Buna incercare. Oricat m-as straduii eu, ma declar invins in fata ta, nu te pot intrece in "taria" in gura!

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...