Sari la conținut

fata noua 18 ani / 0753524248


cliffenger

Postări Recomandate

  • Oras:buzau
  • Oras:buzau

sunt multe fete de calitate in bz dar e greu sa ajungi unde trebuie totul se face in soapta fara prea multa vorba in vremurile astea e ca si cum am trai  in comunism vorba putina fapte multe vam salutat

Link spre comentariu
  • Oras:Unde vrea p _ _ a mea!
  • Oras:Unde vrea p _ _ a mea!

Cred ca sunt in masura sa confirm ce a scris user-ul Goe referitor la Millenium-Maracineni. Si asta din pura intamplare! In urma cu cateva zile trebuia sa ma intalnesc cu cineva in aceasta locatie, in jurul orei 20.00. Am ajuns in parcarea de-acolo pe la 19.30, chiar in timp ce dintr-un taxi cobora o „piesa”, ca sa zic asa.... Abia ce a coborat din taxi, ca dintr-o masina parcata a iesit un tip, i-a facut semn discret cu mana, s-au indreptat amandoi spre intrarea in hotel./restaurant, chiar in fata subsemnatului. Care subsemnat s-a indreptat agale spre restautant, nu inainte de a observa, asa din fuga, ca tipul solicita personalului o camera pt „o ora, acolo, ca sunt cu prietena”... Mi-am vazut de cafeaua pe care o comandasem si pe care o consumam in tihna la o masa de langa fereasta localului...Peste vreo 20 de minute apare cel cu care trebuia sa ma intalnesc, ne lansam noi in conversatie... si vad pe fereastra ca ies cei doi, tipul pleaca la masina, iar fata scoate telefonul din geanta. Ma scuz la repezeala ca trebuie sa plec la toaleta si ma infiintez langa demoazela.O iau direct ca stiu cu ce se ocupa si ca sunt si eu amator, dar ca momentan nu pot, ii cer nr. de tel, preturi...toate la viteza a 5-a!!! Io grabit, ea astepta taxi-ul.... Totusi, desi banuitoare, lasa sa-i scape un „ daca esti interesat, Carmen sunt, mai cauta-ma seara pe-aici!”. Si s-a urcat in taxi-ul care tocmai venise...tinerica, prezentabila...se ghicea un corp frumos sub textile.... Dupa ce termin intrevederea cu amicul, intreb ospatarii daca stiu o fata Carmen care vine cu prietenii pe-acolo. Raspunsul, banuitor si cu fereala, a fost ca „vin vreo 2-3 fete seara pe la hotel, nu mereu”. Atat am scos de la ei.. Daca voi mai avea ocazia sa fiu prin zona, sigur voi „aprofunda” ! Cu parere de rau, nu pot scrie nimic concret despre tarife/telefon.

O poti suna si cere detalii...pret...etc

Link spre comentariu
  • Oras:buzau
  • Oras:buzau

sa mai spun ceva in legatura cu **spam editat**ile anul trecut dupa topirea zapezii am avut o experienta mai naspa am fost prins de politie cu una pe la zona obor asa ca zic pas la astea si sa terminat fara a avea probleme respect pol din bz

Link spre comentariu
  • Oras:Buzau
  • Oras:Buzau

Pai. De ce consideri ca nu merita tariful cerut de ea? Cat ti-a cerut? Te-a grabit? S-a folosit de maini? a folosit dintii? a fost atenta si la zonele adiacente? Ce nota ii dai? Ai mai reveni/nu ai mai reveni la ea... ? Cam asta inseamna o recenzie conform regulamentului. 

Link spre comentariu
  • Oras:buzau
  • Oras:buzau

O recenzie, ca v-a placut sau nu, trebuie sa faceti, baieti! Dar se pare ca trebuie sa se roage lumea de voi. Fie sa dati numarul de tel. al tipei, fie sa spuneti concret cate ceva despre fizicul si serviciile domnisoarei...

Link spre comentariu
  • Oras:buzau
  • Oras:buzau

O recenzie, ca v-a placut sau nu, trebuie sa faceti, baieti! Dar se pare ca trebuie sa se roage lumea de voi. Fie sa dati numarul de tel. al tipei, fie sa spuneti concret cate ceva despre fizicul si serviciile domnisoarei...

salut fratilor eu de cateva zile tot o sun si nu raspunde de cand avea anunt in ziar de saptamana trecuta si intotdeauna ma prinde casuta vocala iam trimis si sms si tot nu raspunde nuj cum au vb alti cu ea

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...