Sari la conținut

Masaj erotic 60 de minute-mit ?


alx93

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

La oricare salon de masaj erotic aud ca e pe finalizare si ca maseuzele nu te tin mai mult de 10-20 de minute dupa ce iti fac o laba uleioasa. Exista undeva un salon in care o sedinta sa dureze o ora, indiferent ca am putea avea probleme cu ejacularea prematura? 

Link spre comentariu
  • Oras:unde este necesar
  • Oras:unde este necesar

La Amazonia, nu am avut niciodata probleme cu timpul. Nu stiu cum mai este acum, ca n-am mai fost de ceva timp, dar pe vremuri, ora de masaj chiar avea 60 de minute, si incepea de cand intra maseoza in camera, dusul meu si dusul ei nu se puneau la socoteala. Fetele aratau foarte bine (dupa gustul meu) iar raportul pret/servicii OK. Este singurul salon la care am primit si bon fiscal!!!

Poti incerca acolo...

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Peste tot ora e oră dar:

- ora are mai putin de 60 de minute sau

- ora are 60 de minute dar minutele au mai putine secude sau

- ora are 60 de minute de cate 60 de secunde, dar secundele se scurg mai repede pentru ca le fac maseuzele mai placute (aka Teoria Relativitatii Manuale) sau

- ora e ora fix ca peste tot, dar ea se masoara de cand suni la sonerie si pana cand te-ai intors acasa. Nu e vina lor daca ajungi acasa precoce.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:everywhere
  • Oras:everywhere

La Amazonia, nu am avut niciodata probleme cu timpul. Nu stiu cum mai este acum, ca n-am mai fost de ceva timp, dar pe vremuri, ora de masaj chiar avea 60 de minute, si incepea de cand intra maseoza in camera, dusul meu si dusul ei nu se puneau la socoteala. Fetele aratau foarte bine (dupa gustul meu) iar raportul pret/servicii OK. Este singurul salon la care am primit si bon fiscal!!!

Poti incerca acolo...

:iagree

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Deci, daca am probleme cu ejacularea prematura, e nasol........

 

Daca ejaculezi cand iti face o tipa masaj pe spate, da, e nasol. Altfel ii poti spune sa nu se grabeasca spre manivela. Tine-ti ceasul subacvatic la mana.

 

Si daca n-ai avea ejaculare prematura, cand incepe manivela, orice barbat sanatos termina in maxim 3 minute. Dupa 5 minute probabil se lasa cu probleme. 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...