Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:bacau
  • Oras:bacau

Salon de masaje oferim gratie ,rafinament,discretie,ambianta placuta intr-o locatie de vis .

Va asteptam cu preturi exceptionale intr un ambient de eleganta si discretie totala .

Pe parcursul sedintei de masaj puteti beneficia si avea ocazia de a cunoaste noi senzatii si placeri alaturi de muzica si parfumuri alese ,

imbinam arta, placerea ,seductia printr un masaj efectuat prin arta si seductia placerii .

Oferim bufet bar si servicii de igienizare ( dush,atat pentru personal cat si pentru clienti, clienti beneficiaza de lenjerie si prosoape curate) 

Tarifele sunt de 60 Ron 30 min si 100 Ron 60 min 

Suntem intradevar un salon autorizat si nu facem deplasari la domiciliu.

Pentru rezervari apelati de L-V intre orele :10-19 si S intre orele 10si17 : 0756520770 

De asemenea rugam toti cei care ne paseste pragul sa faca o recenzie . 

 

 

post-145381-0-63012200-1423837628_thumb.jpg

post-145381-0-11127700-1423837650_thumb.jpg

post-145381-0-40001200-1423837667_thumb.jpg

post-145381-0-52642100-1423837684_thumb.jpg

post-145381-0-05606900-1423837701_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Daca tot ai postat , 

poate vii cu detalii ...

cate fete presteaza ?

doua , trei cuvinte despre fete ( eventual poze , cu fiecare din ele , cu fata acoperita ) ...

 

ps : nu ar fi rau sa clarifici , in ce calitate , tu , postezi ? administratorul salonului ? sau ... ?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare

Suntem intradevar un salon autorizat si nu facem deplasari la domiciliu.

 

 

Salut tuturor ma numesc Valentin am 23 de ani ofer servicii de masaj la salon sau la domiciliu , este valabil doar pentru doamne si domnisoare.

 

Ofer diverse tip-uri de masaj: masaj de relaxare, body masaj, masaj cervicala,masaj lombara , masaj terapeutic , si altele 

 

Link spre comentariu
  • Oras:bacau
  • Oras:bacau

Postez in calitate de administrator si doresc eliminarea postului mai vechi doresc sa il actualizez pe acesta ,

momentan fiind perioada de inceput de an presteaza 2 fete cu varste cuprinse intre 20-28 ani voi reveni ulterior

cu poze deoarece nu am avut timpul necesar 

Link spre comentariu
  • Oras:Europe
  • Oras:Europe

Postez in calitate de administrator si doresc eliminarea postului mai vechi doresc sa il actualizez pe acesta ,

momentan fiind perioada de inceput de an presteaza 2 fete cu varste cuprinse intre 20-28 ani voi reveni ulterior

cu poze deoarece nu am avut timpul necesar 

 

Vorbeste cu adminul  ...

 

din cate stiu eu , nu prea se poate eliminarea 

 

doar contopirea celor doua topice .

 

dar , tu , contacteaza , adminul si vezi ce spune .

Link spre comentariu
  • Oras:bacau
  • Oras:bacau

Buna ziua tuturor observ ca s-a inteles gresit acest post.... acest post are ca scop prezentarea salonului Infinity 

Cat despre mine nu sunt gigolo : cunosc diferite tehnici de masaj atat pentru relaxare cat si pentrubuna circulatie a sangelui , pentru lombara,gat ,facial etc .... detalii puteteti gasi aici : https://nimfomane.com/forum/topic/37948-masaj-relaxarebodyterapieerotic-in-bacau/

Link spre comentariu

Valentin sau cum te cheama am nevoie de raspuns urgent altfel caut in alta parte

https://nimfomane.com/forum/topic/38870-pentru-doamnele-care-stiu-ce-vor/?p=671492

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...