Sari la conținut

DOAMNA MATURA, 0765357883 | 0721576372


Postări Recomandate

  • Telefon: 8989789
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 8989789
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Poze false ! Primele doua poze NEVER, iar restul nu sunt ale ei! Azi am vb cu ea si mi-am amintit de ea! Veche in bransa ( acum min 4-5 ani locuia in dr tab la capt de troleu! Are anunturi si cu numele de Vanessa ! E fosta colega a lui Vera din cuibul Jerry pizza-:Octavian Goga!!!! Tin minte f bine ca am vazut acum doua trei saptamani hai max o luna poze cu ea cand locuia in cuibul de la jerry pizza( colega cu Vera, Andreeaa, Nela/Nely ) si in poze era multa rau !

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:In inima femeilor
  • Oras:In inima femeilor

Poze false ! Primele doua poze NEVER, iar restul nu sunt ale ei! Azi am vb cu ea si mi-am amintit de ea! Veche in bransa ( acum min 4-5 ani locuia in dr tab la capt de troleu! Are anunturi si cu numele de Vanessa ! E fosta colega a lui Vera din cuibul Jerry pizza-:Octavian Goga!!!! Tin minte f bine ca am vazut acum doua trei saptamani hai max o luna poze cu ea cand locuia in cuibul de la jerry pizza( colega cu Vera, Andreeaa, Nela/Nely ) si in poze era multa rau !

Ba esti nebun? asta este anuntul lui Vanesa?

Link spre comentariu
  • Oras:In inima femeilor
  • Oras:In inima femeilor
  • Oras:In inima femeilor
  • Oras:In inima femeilor

Ce ziceti de noile poze ale Vannesei? dar a marit si pretul, cred ca o sun sa o intreb ce mai face,cand am cunoscut-o era coada la usa ei,o fata de nota 10 la gfe cel putin cu mine s-a purtat perfect ,ma placea nebuna

  • Like 1
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

 

Pot confirma si eu...da Vanesa e în poze! O ciudată care a lucrat în cuibul dnei Vera din octavian Goga! A avut multe locații schimbate, ultimele victoriei-sf voievozi, Octavia Goga înapoi la Vera, după Burebista câteva zile...iar acum numai știu exact ...aflu și va spun!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Pot confirma si eu...da Vanesa e în poze! O ciudată care a lucrat în cuibul dnei Vera din octavian Goga! A avut multe locații schimbate, ultimele victoriei-sf voievozi, Octavia Goga înapoi la Vera, după Burebista câteva zile...iar acum numai știu exact ...aflu și va spun!

Timpuri Noi

  • Like 8
  • Minus 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...