Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie

Nu a remarcat nimeni?

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
330 raspunsuri in acest thread

#321 nomather

nomather

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
  • 142 Postari:
  • Inscris la:
    01 July 2015
  • Reputatie: 37

Postat 09 September 2017 - 11:46 AM

Nu ne dai si noua numărul lui ely

Elly 0729494684 daca reusesti sa o prinzi libera, anunta-ne  :snap

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#322 maaoos

maaoos

Young Gun

• Maistru Curvar
    • 73 Postari:
    • Inscris la:
      12 October 2015
  • Reputatie: 46

Postat 18 September 2017 - 11:53 AM

Recenzia urmatoare este pentru intalnirea mea cu stefy din 1 Septembrie, daca imi amintesc bine, o zi de vineri.

Ei bine, vreau sa ajung la stefy inca din august 2016 si chiar sunt multumit ca am reusit sa concretizez ocazia acum avand in vedere ca, era cat pe aci sa nu imi iasa.

Am vorbit pe whats app cu stefy de-a lungul saptamanii in care a fost in actiune pe la noi, insa nu am reusit sa ajung deloc, pana cand am reusit sa setez si sa onorez intalnirea. Cred ca am fost ultimul client pe acea zi, deci si ultimul client din sederea ei, deoarece din cate mi-a zis sambata nu voia sa lucreze.

Stiind ca o sa fie putin obosita asa tarziu si eu care trebuia normal la ora aia sa fiu la un eveniment am fost putin ezitant, as fi vrut sambata, dar nu putea ea deci pana la urma am zis ca trebuie sa ma duc. Si dus am fost, ajung la stefy si am rasuflat usurat, in sfarsit am dat de ea:)). A pus cateva kg fata de pozele de pe forum, insa nederanjant pentru mine, arata bine, brazilianca, perfecta de tavaleala.

Discutam putin si apoi trecem la treaba. Inainte de asta o rog sa aprinda luminile, era pe relaxare pana sa vin eu si ar fi vrut sa ramana intunericul insa nu imi place mie asa.

Nu o sa scriu foarte detaliat pentru ca nu prea imi mai aduc aminte totul, alt motiv pentru care sunt nerabdator sa o revizitez cand se intoarce, ama uzit ceva de octombrie.

Ce mi-a ramas asa strident in minte a fost ca mi-a facut un oral bun destul de lung, in vreo 2 pozitii, pentru ca eram putin obosit si mai avusesem treaba de genul in acea zi :atm

La normal am schimbat vreo 2 pozitii parca, insa partea forta a fost cea in care s-a miscat pe mine, intens cu sarutari, chiar fain. Terminat din picioare cu cim

Am ramas doar pentru o finalizare, pentru 100 ron.

Am mai vorbit ceva timp inainte sa ma indrept catre locul unde trebuia sa ajung. O experienta faina, insa astept sa o duc la urmatorul nivel la urmatoarea intalnire.

Note:

Locatie - nimic de reprosat, arata bine.

Stefy - o femeie faina, comunicativa, de treaba. arata bine si stie meserie.

Oral - 9, o suge bine, adanc cu atentii la zonele adiacente. cim la final 

Normal - 8, se implica si se misca bine. Mare plus pentru lady on top unde aproape ma terminase. Totusi fiind obosita a zis sa nu dau de la spate, de inteles insa pacat pentru mine ca nu am vazut privelistea.

Experienta - 8, mi-a placut si astept sa o imbunatatesc la urmatoarea intalnire

Pret - 100 ron

Aceasta postare a fost editata de maaoos: 18 September 2017 - 12:05 PM

• 1

#323 stefania26

stefania26

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 6 Postari:
    • Inscris la:
      29 August 2017
  • Reputatie: 0

Postat 10 October 2017 - 10:08 PM

Hello. Sunt ptr 2 zile în oraș ( miercuri Si joi ) . Programarile sunt mult mai usoare prin sms. Va astept... pupici
    • 0

#324 theodz

theodz

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 32 Postari:
    • Inscris la:
      04 December 2012
  • Reputatie: 4

Postat 11 October 2017 - 07:38 AM

stefy este si colega ta
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#325 lion69sexyman

lion69sexyman

Adonis din Ploiesti

• Membru Premium
    • 1909 Postari:
    • Inscris la:
      18 September 2016
  • Reputatie: 608

Postat 11 October 2017 - 09:17 PM

Hello. Sunt ptr 2 zile în oraș ( miercuri Si joi ) . Programarile sunt mult mai usoare prin sms. Va astept... pupici

niste poze noi sexy ?

• 0

Lion is back! Paziti-va sotiile, surorile, amantele ... posibil sa ajunga in patul lui  :slap2   :blushing2

Noaptea ca hotii!!! 

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#326 stefania26

stefania26

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 6 Postari:
    • Inscris la:
      29 August 2017

Postat 16 October 2017 - 10:05 AM

Azi si maine sunt in oras !
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#327 theodz

theodz

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 32 Postari:
    • Inscris la:
      04 December 2012
  • Reputatie: 4

Postat 16 October 2017 - 10:08 AM

tu stefy esti?
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#328 vvv069

vvv069

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 53 Postari:
    • Inscris la:
      25 September 2015
  • Reputatie: 38

Postat 17 October 2017 - 02:16 PM

fost, vazut, futut, plăcut maxim top3 personal

locatia: garsoniera lângă fostul cinema patria ;) , nimic special, nu-i mizerie, cabina de dus,prosop curat servit la intrare.
    domnisoara in jur de 27 ani, nu arata rau deloc puțin plinuța dar nederanjant piercing în clolitoris și intre sânii ei generoși și siliconati

actiunea:
    este docila, suge umed si adanc neprotejat atat cat trebuie sa nu ejaculezi în 2 min
    pus preze, futut 2 poziții atât am putut spre rușinea mea, tine la tavaleala si pare ca-i place. finalizat în balonas

notele:
    locatia 9
    fata 8
    oral 10
    normal 9
    fk DA
    GF mare

Timp petrecut cu stefy 45 min fără sa ma simt grăbit o secunda halat 100 RON (o finalizare nu avea timp de 2 din cauza programărilor )oferiți la început din propria inițiativa

PS: fără prezervative mentolate sper sa ne revedem cât mai curând
    • 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#329 gigel cu trenul

gigel cu trenul

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 63 Postari:
    • Inscris la:
      15 June 2016
  • Reputatie: 35

Postat 17 October 2017 - 05:45 PM

Ștefi.stai liniștită că nu ești plinuță deloc ești numai bună....mai ales cu posteriorul tău de Brazilianca ești tare.....doar să te menții așa atît.De servicii ce să mai zic....un oral făcut ca la carte neprotejat cu normal protejat din douo poziti și terminat in balonaș . Aș vrea să punctez ceva ....totul este executat natural fără figuri de teatru cu tot venit de la sine ....cu un geamăt care te face să-i dai mai tare....ce să mai zic ...se mișcă participa totul să te simți bine.... îi place o simți..A fost o finalizare cu 100lei cam 40 min cu totul.. Data viitoare o să fie o programare de cel puțin o oră..Note ...media generală 10+ ..Stefy ești tare tot înainte pt mine a fost super
    • 2

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#330 stefania26

stefania26

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 6 Postari:
    • Inscris la:
      29 August 2017

Postat 18 October 2017 - 02:05 PM

Va multumesc ptr vizite si recenzii ! Ne vedem in decembrie.. până atunci multa sanatate si multi puoici :-*
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#331 lion69sexyman

lion69sexyman

Adonis din Ploiesti

• Membru Premium
    • 1909 Postari:
    • Inscris la:
      18 September 2016
  • Reputatie: 608

Postat 18 October 2017 - 04:04 PM

Va multumesc ptr vizite si recenzii ! Ne vedem in decembrie.. până atunci multa sanatate si multi puoici :-*

pana in decembrie, daca tot nu am ajuns la tine nu ne incanti cu niste poze ?  :bow   :kiss3

• 0

Lion is back! Paziti-va sotiile, surorile, amantele ... posibil sa ajunga in patul lui  :slap2   :blushing2

Noaptea ca hotii!!! 

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi