Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Fetish-ul meu: Foot fetish.

 

Ingrediente: o pustoaica pana in 25 ani, frumoasa/foarte feminina, cu picioare superbe (35-37, pedichiura ingrijia-preferabil french, etc).

 

Actiune: sarutat picioare (eventual intai pantofii cu toc, apoi pi cioarele goale, talpile, degetele, etc); primit footjob (incaltata daca are ceva sexy, sau in picioarele goale) pana la finalizare.

 

Cateodata imi mai place ca eu sa fiu complet gol iar ea imbracata de strada/incaltata si sa beneficiez de footjob pana la finalizare.

 

Ps: nu prea am gasit fete care sa corespunda standardelor si sa stie sa faca asa ceva...

 

 

Trimis di pi Aifon prim Tapatok :)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Mures
  • Oras:Mures

fetishul meu este legat de hainele din piele (palton lung sau pana la genunchi, geaca, pantaloni, rochie lunga gen vampiress, fusta, manusi, cizme); me excitafoarte tare o femeie imbracata in costum de piele catwoman, cu cizme pestegenunchi si manusi de piele; o femeie in costumatie de amazoana gen Xena; o femeie dominatrix imbracata in palton lung de piele, rochie lunga de piele sau fusta sau pantaloni, manusi si cizme de piele... m-ar excita si o femeie imbracata in uniforma nazi cu un palton de piele si manusi deasupra

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Berceni sect 4
  • Oras:Berceni sect 4

Pentru cei pasionati de footfetish si footjoob.....BLONDA 24 de ani 0754794938 .Am sunat-o pe fata dupa ce am citit in topicul ei si face footjoob,footfetish,cuni,anilingus ei,pt 100 lei fara nici un alt serviciu in plus si pt o ora de sex oral,normal,footfetish si footjoob cere 200 lei.Nu am ajuns inca la ea.Ma bucur daca v-am ajutat cu ceva.BAFTA !      Am ales 2 poze,cu toate ca are mai multe

post-115308-0-81987100-1398751791_thumb.jpg

post-115308-0-42601500-1398751798_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:cluj
  • Oras:cluj

fetishul meu este legat de hainele din piele (palton lung sau pana la genunchi, geaca, pantaloni, rochie lunga gen vampiress, fusta, manusi, cizme); me excitafoarte tare o femeie imbracata in costum de piele catwoman, cu cizme pestegenunchi si manusi de piele; o femeie in costumatie de amazoana gen Xena; o femeie dominatrix imbracata in palton lung de piele, rochie lunga de piele sau fusta sau pantaloni, manusi si cizme de piele... m-ar excita si o femeie imbracata in uniforma nazi cu un palton de piele si manusi deasupra

Si mie imi plac aceste lucruri dar as mai adauga o haina de blana. Cred ca ar fi o combinatie perfecta: blana,piele,cizme ...

Link spre comentariu
  • Oras:Mures
  • Oras:Mures

Si mie imi plac aceste lucruri dar as mai adauga o haina de blana. Cred ca ar fi o combinatie perfecta: blana,piele,cizme ...

da, combinatia piele-blana e superba si foarte excitanta

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Eu am un fetish, sa ii spunem asa...

Vreau sa fac sex oral/cunnilingus unui cuplu, barbat si femeie pana la finalizare/orgasm si eventual putin dominat.

Daca stiti ceva, sunt dispus sa incerc.

Bafta tuturor

Link spre comentariu
  • Oras:anywhere
  • Oras:anywhere

Pentru cei pasionati de footfetish si footjoob.....BLONDA 24 de ani 0754794938 .Am sunat-o pe fata dupa ce am citit in topicul ei si face footjoob,footfetish,cuni,anilingus ei,pt 100 lei fara nici un alt serviciu in plus si pt o ora de sex oral,normal,footfetish si footjoob cere 200 lei.Nu am ajuns inca la ea.Ma bucur daca v-am ajutat cu ceva.BAFTA !      Am ales 2 poze,cu toate ca are mai multe

Sonia s-a retras , si atentie ca pe numarul ei raspunde o alta blonda care si-a insusit si preturile Sonie insa nu si calitatea prestatiei.

Link spre comentariu
  • Oras:Mures
  • Oras:Mures

Eu nu gasesc nimic ciudat la cei care au fetisuri!!! Ce are daca te excita doar unele parti ale corpului sau anumite piese vestimentare????? Mi se pare o.k!!!!!!!!Sau o anumita pozitie de ex mie imi place cand iubita mea se aseaza cu pasarica pe fata mea

toti au fetishuri, doar ca unii sile cunosc (ceea ce e foarte bine), altora le e rusine sa le spuna (e cam nasol asa) iar altii nu si le-au descoperit (ceea ce e foarte grav); si eu am o multime de fetishuri si fantezii, una mai ciudata decat cealalta (daca vrei pot sa le enumar, dar numai in mesaj privat :D ). Deci concluzia: FETISHul este ceva normal, prezent la oricine, iar cel mai important este ca sa gasesti partenerul care sa-ti impartaseasca si sa-ti satisfaca acel/e fetish/uri

Link spre comentariu
  • Oras:Mures
  • Oras:Mures

Ma consider un fetishist!Am ajuns la momentul in care pot spune ca o femeie nu arata chiar extraordinar complet goala>accesoriile sunt super atunci cand evidentiaza anumita calitati sau ascund defecte.Eu sunt innebunit dupa pojartiere, ciorapei, fustite si picioare.Toc inalt si ciorapei de plasa ori alb trasparenti luciosi punctati de un mini negru de piele...Nu neparat pantof cat poate sa fie si cizma inalta pana la genunchi:d

Pe mine ma excita foarte tare o fata in fusta mini si cizme; daca fusta mini e din piele iar cizmele inalte pana peste genunchi... uffffffffff hot hot hot; mai are rost sa zic ceva sau se subintelege :D :P ?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Mures
  • Oras:Mures

 

Pe mine ma excita foarte tare o fata in fusta mini si cizme; daca fusta mini e din piele iar cizmele inalte pana peste genunchi... uffffffffff hot hot hot; mai are rost sa zic ceva sau se subintelege :D :P ?

nu ai scris nimic in comment? la mine nu apare nimic :(

Link spre comentariu
  • Oras:Mures
  • Oras:Mures

Si mie imi plac aceste lucruri dar as mai adauga o haina de blana. Cred ca ar fi o combinatie perfecta: blana,piele,cizme ...

Cam asa ceva v-ar placea?

http://xhamster.com/movies/3618764/mistress_fur_and_leather_part_1.html

http://xhamster.com/movies/3618774/mistress_fur_and_leather_part_2.html

http://xhamster.com/movies/3618781/mistress_fur_and_leather_part_3.html

Link spre comentariu
  • Oras:bangkok
  • Oras:bangkok

 pufuletul blond pe copanelele bronzate.

parul pubian.

labiile carnoase si lungi

pasarica roz

sinii foarte mici si sfircurile ascutite

femeile rase in cap sau tunse foarte scurt.

tocuri cui si nylons cu dunga si portjartier

corseturi

femeile cracanate

oglinzile

chiloteii transparenti

ejacularea feminina[squirt]

boules de neige

barbieritul piersicutei

limba rusa si franceza

 

astea-s fetishurile mele cele mai nevinovate. 

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Telefon: kinky_fetisher
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: kinky_fetisher
  • Oras:Timisoara

-fetele/femeile cu șosete (se poate si combinatia dintre țosete si ciorapi cu banda sau șosete cu pantofi cu toc)

-părul pubian (tuns frumos, nu peste tot)

-ciorapi cu bandă (dar nu cei din plasă)

-annilingus (să fac și să primesc)

-femeile/fetele care vorbesc vulgar

-sclave sexuale

 

cam astea sunt fetish-urile mele

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...