Sari la conținut

Roxana "KMA" - 0736938263


Vizitator agramat

Postări Recomandate

  • Telefon: 0769999999
  • Oras:all
  • Telefon: 0769999999
  • Oras:all

pasha...lasa fata in pace si fugi sa-i verifici buzele... cu prima ocazie cand ajungi prin cta. vezi ca nu am nr ei personal...asa ca te descurci singurel si direct cu ea...nu ca in alte interventii~!!!  :138x

cred c-o sa-mi dea un picior in oo de la usa

Link spre comentariu
Vizitator ilarion
Reputație: 0

Buna,,, :laugh2  nu am nimic cu nimeni...oricine este bine venit la mine...si nu cred ca o sa plece cu ouale sparte :laugh2

colegu venea sa ciocneasca un ou de Paste

  • Like 2
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:cta
  • Oras:cta

Pe 9 aprilie am fost si eu in vizita la aceasta domnisoara!

Locatia este una ok cel putin pentru mine (pacat ca are cada cam mica..stie roxana la ce ma refer;))

Ea este o fata curata, cu niste forme foarte frumoase!

Eu m-am dus la ea pentru anumite chestii mai speciale care unele s-au putut realiza si altele nu!

Oricum pot spune ca este deschisa la propuneri noi si chiar incearca sa le aplice! Numai zic ca are o pasarica si un fund pe care eu unu nu ma mai saturam din sarutat si lins! Iar la oral se pricepe cu desavarsire! Normal nu am incercat!

Per total pentru mine este o fata la care abia astept  sa ajung din nou deoarece am plecat extrem de multumit! (si conteaza foarte mult ca stie sa si intre in vorba sa se manifeste..nu doar sa incerce sa scape de tine cat mai repede!

  • Like 3
Link spre comentariu

Pe 9 aprilie am fost si eu in vizita la aceasta domnisoara!

Locatia este una ok cel putin pentru mine (pacat ca are cada cam mica..stie roxana la ce ma refer;))

Ea este o fata curata, cu niste forme foarte frumoase!

Eu m-am dus la ea pentru anumite chestii mai speciale care unele s-au putut realiza si altele nu!

Oricum pot spune ca este deschisa la propuneri noi si chiar incearca sa le aplice! Numai zic ca are o pasarica si un fund pe care eu unu nu ma mai saturam din sarutat si lins! Iar la oral se pricepe cu desavarsire! Normal nu am incercat!

Per total pentru mine este o fata la care abia astept  sa ajung din nou deoarece am plecat extrem de multumit! (si conteaza foarte mult ca stie sa si intre in vorba sa se manifeste..nu doar sa incerce sa scape de tine cat mai repede!

Mutlumesc frumos pentru parere,te pup si te mai astept...

Link spre comentariu

Din pacate eu o sa imi reiau activitatea de maine daca o sa ma simt mai bine,daca nu , de luni...imi cer scuze persoanelor care au sunat astazi si nu am raspuns,dar simtindu-ma rau am dormit aproape toata ziua...Sper ca de maine sa fiu mai ok in special pentru voi...Va pup dulce.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Salutare!

I-am facut si eu o vizita Roxanei zilele astea..am fost placut surprins de cum arata, cum isi trateaza clientii si cum se manifesta in acest sens! M-a asteptat imbracata sumar, intr-o tinuta sexy rau ;) am stat la un mic chat si dupa dusulet am trecut la "fapte"..am preferat sa incep eu primul oferindu-i ei un oral (sper sa-i fi placut :P ) dupa care mi-a intors serviciul si am devenit "prizonierul" talentului sau in arta BJ-ului ..intalnirea a decurs cu trecerea la un NP la care nu am rezistat prea mult ..urmata de "pauza publicitara" si dupa cateva minute de "reclame" am trecut la Actul II cu un oral din partea ei urmat de un NP in diverse pozitii si culminand cu esuarea mea in finalizare ( tin sa mentionez ca Roxana s-a straduit din rasputeri sa-mi ofere al doilea moment, dar Gogu nu a vrut sa raspunda deloc la comenzi..nici daca l-as fi amenintat cu pistolul :P )..sper ca data viitoare sa fie mai bine :)

 

Si acum notele:

 

Locatie: 9

Aspect fizic: 9.5 ( she's a hottie )

Igiena: 10 ( o placere sa te delectezi cu "prajiturica" ei )

Oral 10

Normal: 9.5

GFE: 9

Amenda: 150 lei

De revenit? : Cu siguranta!

Multumesc frumos Roxana pentru atentia oferita! A fost fain de tot! :) Pup

  • Like 3
Link spre comentariu

Salutare!

I-am facut si eu o vizita Roxanei zilele astea..am fost placut surprins de cum arata, cum isi trateaza clientii si cum se manifesta in acest sens! M-a asteptat imbracata sumar, intr-o tinuta sexy rau ;) am stat la un mic chat si dupa dusulet am trecut la "fapte"..am preferat sa incep eu primul oferindu-i ei un oral (sper sa-i fi placut :P ) dupa care mi-a intors serviciul si am devenit "prizonierul" talentului sau in arta BJ-ului ..intalnirea a decurs cu trecerea la un NP la care nu am rezistat prea mult ..urmata de "pauza publicitara" si dupa cateva minute de "reclame" am trecut la Actul II cu un oral din partea ei urmat de un NP in diverse pozitii si culminand cu esuarea mea in finalizare ( tin sa mentionez ca Roxana s-a straduit din rasputeri sa-mi ofere al doilea moment, dar Gogu nu a vrut sa raspunda deloc la comenzi..nici daca l-as fi amenintat cu pistolul :P )..sper ca data viitoare sa fie mai bine :)

 

Si acum notele:

 

Locatie: 9

Aspect fizic: 9.5 ( she's a hottie )

Igiena: 10 ( o placere sa te delectezi cu "prajiturica" ei )

Oral 10

Normal: 9.5

GFE: 9

Amenda: 150 lei

De revenit? : Cu siguranta!

Multumesc frumos Roxana pentru atentia oferita! A fost fain de tot! :) Pup

Multumesc frumos,chiar imi pare rau ca "ala micul " nu a mai raspuns la comezi...poate data viitoare o sa reactioneze si o sa se trezeasca la realitate  :laugh2  Te pup...te astept oricand doresti.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...