Sari la conținut

Roxana "KMA" - 0736938263


Vizitator agramat

Postări Recomandate

Buna ziua dragilor...am revenit,scuze dar a durat mai mult decât ma așteptam...Sunt disponibilă începând de astăzi ma găsiți la același nr de telefon ca cel din titlu,serviciile sunt de oral și normal,oralul in funcție de igiena cu finalizare orală sau corporală,sexul normal doar protejat,69,sex intre sâni,masaj,sărutări corporale. Tariful este de 150 de lei finalizarea 250 de lei ora. Ca zona ma găsiți vizavi de China mall de la Brotacei ! Va pup!

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Buna ziua dragilor...am revenit,scuze dar a durat mai mult decât ma așteptam...Sunt disponibilă începând de astăzi ma găsiți la același nr de telefon ca cel din titlu,serviciile sunt de oral și normal,oralul in funcție de igiena cu finalizare orală sau corporală,sexul normal doar protejat,69,sex intre sâni,masaj,sărutări corporale. Tariful este de 150 de lei finalizarea 250 de lei ora. Ca zona ma găsiți vizavi de China mall de la Brotacei ! Va pup!

 

:hi3  :dancing

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:Sa fie usor de ajuns
  • Oras:Sa fie usor de ajuns

Obi...stiu ca nu prea ai timp...dar daca ai fost, macar spune daca a ramas aceeasi fata onesta cu clientii. Vad ca la tatuajul dorsal ( buzele ) s-au mai adaugat altele...hai,zi-ne ce stii, te rog!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:dobrogea
  • Oras:dobrogea

Sunteti culmea baieti...vreti sa fie fata disponibila oricand...mai exista si altii nu crezi ? Nu raspunde o zi asta e ...dar nu facem armasar din tantar !!

Esti chiar Novice al limbii române.

Am zis telefon închis, adică pe înțelesul tău am sunat di o voce a spus"abonatul...... are telefonul închis sau nu este în zona de acoperire"

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Esti chiar Novice al limbii române.

Am zis telefon închis, adică pe înțelesul tău am sunat di o voce a spus"abonatul...... are telefonul închis sau nu este în zona de acoperire"

oare trebuia desenat ce ai zis tu in postare? :laugh2  :laugh2  :laugh2

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...