Sari la conținut

Roxana "KMA" - 0736938263


Vizitator agramat

Postări Recomandate

  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Telefonull este in permanenta deschis...poate nu am avut semnal in momentul in care ai sunat tu, dar nici nu am primit vreun mesaj cu vreun apel nepreluat.

...lipsa semnal??doar nu ai fost prin subsoluri!! .Sau erai la plimbarica la mall si erai in parcarea subterna si cumva erai langa adapostul antiatomic samd. Si cand esti la plimbarica clar nu esti disponibila etc..etc...cineva minte undeva( bag si eu batul in gard :angel:

  • Like 8
Link spre comentariu

Nu scumpule,nu eram in nicio parcare(apreciez subtilitatea folosită in exprimare),am mai avut și probleme de genul in trecut când telefonul era aprins și nu primeam apeluri sau mesaje...Îți mulțumesc ca te-ai aprins așa,apreciez sincer,aaa și nu,nu este nicio strategie de marketing,nu plănuiesc sa “poposesc” prea mult,dar in cazul in care îmi voi schimba planurile vei fi primul care afla! Te puuuuuuuup!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:antile
  • Oras:antile

dupa a treia vizita la roxana , in decurs de 3 ani am iesit knockout.

pustoaica timida pe care o cunosteam in urma cu trei ani intr-un apartament modest din ghettoul de la suceava , s-a tranformat intr-o adevarata gheisha care nu mai are tabu-uri ,iti ia rasuflarea, te copleseste prin senzualitate , iti sta mintea-n loc, iincepi sa te bilbii , te-mpiedici , nu mai iti amintesti unde ai parcat masina ...uiti notiunea timpului , te face sa crezi ca vara nu s-a terminat .

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Esti chiar Novice al limbii române.

Am zis telefon închis, adică pe înțelesul tău am sunat di o voce a spus"abonatul...... are telefonul închis sau nu este în zona de acoperire"

Ce legatura are cu limba romana....oi fi vazut vreo greseala de ortografie ca eu nu o vad...ma deranjeaza comment de genu celui facut de tine ...eu am inteles la ce te refereai ca era si greu..oricum a fost clar ca un repros !!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Sa fie usor de ajuns
  • Oras:Sa fie usor de ajuns

:clapp  :clapp  :clapp  :clapp  :clapp  :clapp  :clapp  :clapp  :clapp  :clapp

dupa a treia vizita la roxana , in decurs de 3 ani am iesit knockout.

pustoaica timida pe care o cunosteam in urma cu trei ani intr-un apartament modest din ghettoul de la suceava , s-a tranformat intr-o adevarata gheisha care nu mai are tabu-uri ,iti ia rasuflarea, te copleseste prin senzualitate , iti sta mintea-n loc, iincepi sa te bilbii , te-mpiedici , nu mai iti amintesti unde ai parcat masina ...uiti notiunea timpului , te face sa crezi ca vara nu s-a terminat .

 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Sa fie usor de ajuns
  • Oras:Sa fie usor de ajuns

La prima retragere, i-am scris pe topic ca imi pare si rau (pentru mine) si rau. La prima reaparitie, i-am urat “bine-ai revenit!” Am tacut cand a plecat intr-o “mica excursie” ( ca s-o citez) la Rm. Valcea. Apoi iar i-am salutat pe topic reaparitia la Constanta, si am aplaudat cand Obi a scris ce “senzatii tari” a trait cand a plecat de la ea.


       La ultima intalnire, adica asta despre care incerc sa scriu aici, am nimerit cu apelul intr-un moment nepotrivit- o programare de o ora. Mi-am facut de lucru in timpul ala, stabilind cu ea ca poate sa ma sune “dupa” si ca voi fi in fata locatiei, pentru a nu pierde timp niciunul dintre noi. Jur ca nu-mi pare rau dupa timpul asta! Chiar si locatia m-a impresionat( la 1 minut de mers pe jos de la China Mall- nerelevanta- se va muta in curand. Un singur “-“: “ Tre’ sa-ti repare cineva dusul“,”Unde sa-l gasesc pe cineva-ul asta?”).


       In sfarsit, dupa ce primesc coordonatele la telefon, tete-a tete. Stiam la ce sa ma astept….doar mai fusesem de cateva ori la ea. E…vreau sa va spun c-am gresit! Pentru mine, ultima “versiune” de Roxana tha dulce si sexi” da clasa multor “profesioniste” de la malul marii…Venisem in cap cu figuri…visam numai CIM-uri, multe pozitii…chestii, socoteli…


 


       M-a “executat” rapid, dupa un ON, un 69 si un LOT ! 


 


       Roxana e o superfrumoasa si o superajanjata din cap si pana in varful pedichiurii! Mai “multele” tatuaje ii intregesc personalitatea si sunt cu siguranta un deliciu pentru amatorii de asa ceva. Nonsalanta, open- mind, dezinibata!


 


       Si special pentru “lentila”, o dedicatie de final de actiune ( mi-a placut mult cum a zis-o, satisfacuta si…cu tzatzele alea superbe acoperite de parul lung) : “Si tu si Obi ati avut aceeasi reactie !”


 


       Ahhh…notele: 10 pe linie! Chiar daca a renuntat la FK-ul de-altadata!

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:antile
  • Oras:antile

bai lazy , a fost stupefianta , nu glumesc, asa transformare in asa perioada scurta nu prea vezi . nici dupa legale nu te simti asa de high cum iti da roxana . si crede-ma ca  am dat vara asta peste multe fete senzationale ,pe care nu le voi uita usor, dar dupa ce vor trece anii , imi  voi aminti cu placere dupa amiaza blinda la sfirsit de septembrie petrecuta,la etajul 10 cu cerul bleu brazdat de norisori albi ca in Uruguay sau Argentina ,imaginea zinei cu par de abanos si ochii ei de dracoaica , bancheta de piele rosie pe care am tavalit-o in genunchi , zimbetul copilaresc cu dintisorii ei albi , papuceii rosii de plus rupti parca dintr-o telenovela sud americana , curul de fecioara  coapta si buna de prasila  pasarica ei roz infiorata cu o labioara mai lunga decit cealalta , buzele voluptuoase pe care mie mi le-a oferit  neconditionat si pe care mojicul din mine le-a pingarit cu 10 cc de sperma alba si compacta ca fulgii de nea , privirea inocenta direct in ochii mei in timp ce saminta mea se scurgea netrebnica si nesatula pe linga coltul gurii ,pe mataringa in jos, pasii pe virfuri  catre baie , imbratisarea la despartire ...

pacat ca nu pot posta pozele pe care i le-am facut , cred ca s-ar labari forumul de la calarasi pina la satu mare .

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Sa fie usor de ajuns
  • Oras:Sa fie usor de ajuns

Obi, m-am gandit sa evit stilul pervers din ultimul tau comentariu. In nemernicia mea, m-am chinuit sa scriu cat mai "tehnic", ca poate mai prind loc !!! Sper sa recenzeze si kritiquews in stilul lui original, poate asa "putinul timp" in care mai vrea sa stea devine mai...mult! 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Sa fie usor de ajuns
  • Oras:Sa fie usor de ajuns

Pervers sau romantic..chestie de interpretare ! Eu am vrut sa spun, si stiu c-ai inteles asta, ca la ea am avut parte de aceleasi senzatii tari  ca si tine...pe amandoi ne-a "zapacit"! :slap2  :hihat

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...