Sari la conținut

Roxana "KMA" - 0736938263


Vizitator agramat

Postări Recomandate

  • Oras:Sa fie usor de ajuns
  • Oras:Sa fie usor de ajuns

ce rea esti ne faci viata grea cu poze dinastea tzz tzzz :refoz

Ce vorbesti...as paria ca unora le face viata mai...usoara...in sensul descarcarii manuale de...greutati, stii ce zic!

  • Like 5
Link spre comentariu

❤️ Mulțumesc frumos pentru complimente! Doresc din păcate sa va anunț ca mai sunt disponibilă doar astăzi și mâine,iar de data aceasta nu știu sa va spun pe ce perioada nu voi mai activa in Constanța.

  • Like 1
Link spre comentariu

Halloooo... Hristos a Înviat ! Voi fi disponibilă începând de mâine,același nr de telefon,aceiași adresa (pe baba novac vizavi de Lidl ),același tarif :150 de lei finalizarea ,250 de lei ora...Mâine voi anunța disponibilitatea și noi pozici !

  • Like 4
Link spre comentariu

Hellooo tuturor! Astăzi sunt disponibilă din nou pana la ora 24:00/00:00...Serviciile mele sunt oral neprotejat cu finalizare orală sau corporala( dacă igiena este in regula) sau OP,sexul normal este indiscutabil doar protejat,orice poziție va poate trece prin minte alături de mine(sunt deschisă la opinii și noi experiențe),69,mângâieri,sărutări corporale,atenție in zonele adiacente dacă igiena permite acest lucru,masaj.GFE- ♥️ Nu doresc sa fiu aroganta sau nepoliticoasă cu nimeni,dar tin sa va aduc la cunoștința cum sunt tratată așa voi trata la rândul meu.

Tariful :

 

150 de lei -o finalizare (30 de minute)

250 de lei -ora (2 finalizări + masaj)

 

Outcall - 350 de lei ora + taxiul (in funcție de distanta dintre noi)

 

Toate acestea fiind spuse ma bucur sa va anunț ca sunt bucuroasa ca ma aflu din nou acasă ! O zi cât mai frumoasa va doresc!

post-156708-0-99922100-1556552037_thumb.jpeg

post-156708-0-93716400-1556552051_thumb.jpeg

post-156708-0-36776200-1556552065_thumb.jpeg

  • Like 7
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 2 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...