Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Ce zici, îl lăsăm pe kiki77 sa se uite la noi? Nu de alta dar dacă nu face o laba în curând, îl pun în cămașă de forță!  :laugh2 Hai sa fim umani, sa avem grija de handicapati!

 

  

Pana si @Amada il stie de prost pe pechinezu' meu , plus scarbos si trist , dar continua sa rada ca pizda la chiloti la orice fraza pe care o scrie aici sub forma de hieroglife

 

Inclin sa cred ca si asta a plans oleaca pe la usa ei , la recomandarile lui Pecoi , ca astia asa au facut o buna bucata de timp , si-au vandut recomandarile intre ei unde sa-si bage si ei  botul

 

Ca sa nu mai punem la socoteala ca dupa ce-i dedica Topic lu' @Vis nauc , o injura si o jigneste in fel si chip (inca de acum cativa ani) , se transforma brusc in gaina plesuva ca poate-i iese si lui de-o spalatura intravaginala ...mare tembel si idiot

 

 

Mari bombardieri , mai aveau putin si se bateau acum cativa ani cu posetele SH in cap pe aici si se spanzurau  cu ciorapii uzati pe care i-au lins si furat de pe la curve , Si asta dupa ce s-au turnat ca au stat impreuna la aceeasi masa de unde s-au holbat ca prostii dupa pasarele tinere si ieftine .

 

Pe astia , cat si pe vorbele lor , la cat sunt de oligofreni si de distrusi , psihic mai ales , e mare pacat sa strici pana si chisatul , avand in vedere cat sunt de mojici si mincinosi , ca d'aia sunt tovarasi de aceeasi braserie .

 

Cica nu fut eu ce fut toate patachinele  imbalsamate , pana se pisa toate curvele pe ei (ex. gelu aka derwall/cicistele....al draq clonat si mosu' asta care se tot invarte zilnic pe aici precum un spermatozoid) . Cand vreodata?  Poate sa ajung la acelasi nivel de inteligenta si ratare , ceea ce e prea putin probabil

 

  

Te-ai gândit mult bai coaie fripte! Este ca te macină STIULETARE? Te- n gura de borat, ma joc cu tine cum vreau sandilaule, esti varza BORATULE!  :laugh2  Am anticipat reacția, postarea ta Analfabetule muist!

 

  

la cum ai ajuns sa vorbesti , tu cu tine insuti , numai cu mine nu vorbesti ...prostane  ratat

  

Da bai coaie, cum spui tu, pot contrazice eu un șomer ca tine!? Am aflat ca aveai zdreanta aia de societate care acum este în faliment. Te descurci din culesul ciupercilor coaie sau facem cheta aici sa iti iei a  patra nevasta? Primele trei ti-au dat muie!  :laugh2

  

Am zis ....se pisa si curvele pe glumele tale de oligofren abuzat de mic si te-au rezemat si izolat de/in  ultima banca , inca de pe vremea  scolii.

 

N-ai vazut  cum te-au citit si te-au intors din drum ....ex. Amalia este cel mai elocvent , distrusule .

  

Degeaba încerci sa pari ceea ce nu ești boschetare! S-au convins toți ca esti un cacat șomer, în afara de muie și știuleți în cur, nu mai ști nimic!

 

  • Minus 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...