Sari la conținut

ce ai fi in stare ....


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti-Periferie
  • Oras:Bucuresti-Periferie

Eu pot sa spun ca deja am facut.

Odata, ( doar o data) am mers la padure, la gratar.

Ea a avut o indigestie si nu a putut manca din puiul pregatit pe gratar, asa ca l-am mancat eu pe tot si pentru ea.

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

ORICE, insa DOAR atat timp cat nu-ti vinzi sufletul, cat nu renunti la demnitate, la tine, atat timp cat nu te abandonezi pe tine insuti. ;)

O relatie este formata din 2, degeaba unii se chinuie sa ajunga "unul"....intr-un final vor reusi, vor respira la unison si curand vor realiza ca relatia nu mai are niciun farmec pentru ca lipseste a doua persoana. Dupa cum spuneam 1+1=2, niciodata 1, niciodata 3. ;)

 

Oamenii, cand sunt indragostiti, ajung sa sacrifice dorinta pentru obtinerea stabilitatii adica vand o iluzie pentru o alta iluzie...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Wasluy
  • Oras:Wasluy

ORICE, insa DOAR atat timp cat nu-ti vinzi sufletul, cat nu renunti la demnitate, la tine, atat timp cat nu te abandonezi pe tine insuti. ;)

O relatie este formata din 2, degeaba unii se chinuie sa ajunga "unul"....intr-un final vor reusi, vor respira la unison si curand vor realiza ca relatia nu mai are niciun farmec pentru ca lipseste a doua persoana. Dupa cum spuneam 1+1=2, niciodata 1, niciodata 3. ;)

vanzarea trupului se admite ?

Link spre comentariu
  • Oras:Wasluy
  • Oras:Wasluy

Nu am vazut pe nimeni p-aici care sa-si vanda trupul...cel putin, de la mine nu a plecat nimeni cu nicio bucata din mine. ;)

 

Daca recitesti cu atentie ce am scris, poate vei intelege. Daca ai nevoie de translatori, da un semn ;)

am nevoie de translator

Link spre comentariu
  • Oras:Wasluy
  • Oras:Wasluy

Ok, 150 ron 30 minute sau 250 ron 60 minute. ;)

Sau credeai ca e gratis?!?! Eh, te-ai inselat...de obicei, aceste lucruri, sunt de vanzare. ;)

daca vinzi minute esti asemenea lui Dumnezeu, oricum la sfarsit ti se va cere impozit pe ceea ce ti se pare ca vinzi, de fapt furi, vinzi un ambalaj care va ramane in pamant si vei da socoteala pentru continut, la fel si pentru minutele "vandute"

Link spre comentariu
  • Oras:вυ¢нαÑ�єѕт
  • Oras:вυ¢нαÑ�єѕт

Asta este un topic serios....pentru cei care nu au nimic de spus,si fac doar comentarii puerile,ii rog sa isi consume omania verbala sau scrisa in intimitatea lor.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

ORICE, insa DOAR atat timp cat nu-ti vinzi sufletul, cat nu renunti la demnitate, la tine, atat timp cat nu te abandonezi pe tine insuti. ;)

O relatie este formata din 2, degeaba unii se chinuie sa ajunga "unul"....intr-un final vor reusi, vor respira la unison si curand vor realiza ca relatia nu mai are niciun farmec pentru ca lipseste a doua persoana. Dupa cum spuneam 1+1=2, niciodata 1, niciodata 3. ;)

 

Oamenii, cand sunt indragostiti, ajung sa sacrifice dorinta pentru obtinerea stabilitatii adica vand o iluzie pentru o alta iluzie...

Cu demnitatea ai dat-o de gard!Tu nu mai ai de mult!

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: 9109
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Asta este un topic serios....pentru cei care nu au nimic de spus,si fac doar comentarii puerile,ii rog sa isi consume omania verbala sau scrisa in intimitatea lor.

As fi in stare sa fac multe,dar asta se poate dovedi doar prin FAPTE!!! :gifs_ojos

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:N.Dame
  • Oras:N.Dame

ORICE, insa DOAR atat timp cat nu-ti vinzi sufletul, cat nu renunti la demnitate, la tine, atat timp cat nu te abandonezi pe tine insuti. ;)

O relatie este formata din 2, degeaba unii se chinuie sa ajunga "unul"....intr-un final vor reusi, vor respira la unison si curand vor realiza ca relatia nu mai are niciun farmec pentru ca lipseste a doua persoana. Dupa cum spuneam 1+1=2, niciodata 1, niciodata 3. ;)

 

Oamenii, cand sunt indragostiti, ajung sa sacrifice dorinta pentru obtinerea stabilitatii adica vand o iluzie pentru o alta iluzie...

Care ar fi solutia?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:ici-colo
  • Oras:ici-colo

mai oamenilor...daca acesta ar fi un loc unde sa poti vorbi macar un pic de tot normal...as putea sa va spun ce am fost eu in stare sa fac pentru femeia iubita.

nu "ce as fi in stare sa fac", ci ce am facut...fara sa fiu nici in stare si fara sa multe altele.

 

dar am asa, impresia ca...si unii dintre voi ati fost aproape de ce am facut eu (desi va ascundeti, ca nu-i locul potrivit pentru discutii...de suflet)

 

(deja i-am pierdut cam pe toti cand am pomenit de ...suflet.   asa-i? :))

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:cluj-napoca
  • Oras:cluj-napoca

mai oamenilor...daca acesta ar fi un loc unde sa poti vorbi macar un pic de tot normal...as putea sa va spun ce am fost eu in stare sa fac pentru femeia iubita.

nu "ce as fi in stare sa fac", ci ce am facut...fara sa fiu nici in stare si fara sa multe altele.

 

dar am asa, impresia ca...si unii dintre voi ati fost aproape de ce am facut eu (desi va ascundeti, ca nu-i locul potrivit pentru discutii...de suflet)

 

(deja i-am pierdut cam pe toti cand am pomenit de ...suflet. asa-i? :))

 

nu nu cum sa ne pierzi mosule?

crezi ca noi nu avem suflet?

  • Like 3
  • Minus 2
Link spre comentariu

  • Oras:ici-colo
  • Oras:ici-colo

nu nu cum sa ne pierzi mosule?

crezi ca noi nu avem suflet?

 

aveti, ciucurel, cum sa nu aveti?!?

 

doar ca...va ascundeti :)

ca sa nu va arda :)

 

no, acilea nu-i nici locu', nici momentu'.

 

cateodat' il intaleg pa marean.

care nu poa' sa citeasca mai mult de 2-3 propozitii.

nu e locu'. nici momentu'.

 

dar intrebarea e buna: ce ai fi in stare...

 

 

:clapp

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...