Sari la conținut

0762466035 Bruneta Alba Iulia, poze cu fata,anal neprotejat(?!)


Postări Recomandate

  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

"Bruneta senzuala si romantica vino alaturi de mine sa iti ofer sex oral neprotejat cu finalizare, sex normal in orice pozitie, sex anal neprotejat cu finalizare anala si alte fantezii. "

 

Imi place cum incepe anuntul,dar nu-mi place cum se termina. Brrrr, romantismul n-are nimic de-a face cu sexul anal neprotejat.

 

Am verificat pozele,par a fi reale. Numarul nu e asociat si altor fotografii. Tipa pare destul de draguta, fata este un pic ciudata,dar la corp nu-i rea.

 

 

 

 

post-1192-0-69140900-1424355076_thumb.jpg

post-1192-0-11994500-1424355084_thumb.jpg

post-1192-0-72110800-1424355097_thumb.jpg

post-1192-0-38199200-1424355105_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Da, dar pana ii pui perna pe fata, se sperie ala mic de nu il mai ridici nici cu rugaciuni.  :pope
Bai, pacat de corp.

 

Daca nu o vezi la fata in prima faza, la o analiza de jos in sus, ti se ridica catargul de-ti da si una peste nas, dar cand ajungi sa ii vezi fata, i se duce p*lii toata erectia.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale

Ii puneti o perna pe fata,asta e problema?

...asta e problema!!!

"Bruneta senzuala si romantica vino alaturi de mine sa iti ofer sex oral neprotejat cu finalizare, sex normal in

orice pozitie, sex anal neprotejat cu finalizare anala si alte fantezii. "

Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Locatia: Calea Calarasi, langa Agipul de la Piata Muncii. La telefon se jura ca pozele sunt 100% reale.

Ajuns la locatie, poze false. E o camila de 1.80 pe tocuri. Nu arata foarte rau dar nici nu pici in bot dupa ea. N-am stat, nu suport si nu vreau sa incurajez curvele cu poze false.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Salutare,

 

Hai sa va fac eu o scurta recenzie a fetei din poze pt ca am impresia ca nu e niciuna desi sunt vreo 2 pagini cu tot felul de pareri. 

Acum cateva saptamani in urma am dat de ea undeva in zona benzinariei Agip de pe Calea Calarasi. Nu mersesem acolo pentru ea totusi ea a fost cea care m-a primit inauntru. Eu sunasem pentru fata care are anunt cu nr. de tel. 0762.972.582.

S-a recomandat ca fiind fata din anunt, dar cand i-am spus ca sigur nu e ea cea din poze a incercat sa ma pacaleasca cu cateva minciuni, dar vazand ca nu tine, pana la urma a recunoscut. 

Totusi a insistat sa raman, si pentru ca era aproape de miezul noptii si ploua afara, am decis sa stau. Sincer sa fiu am mai fost si atras de sanii si de corpul ei. Intr-adevar nu e vreo frumusete si e vizibil ca foloseste foarte mult fond de ten pentru a masca toate imperfectiunile.

Odata ce s-a dezbracat mi-am dat seama ca nu a fost cea mai inspirata decizie a mea. Sanii au foarte multe vergeturi si vinisoare rosiatice. Nu stiu motivul, dar cu siguranta nu sunt foarte estetice.

 

Ca sa trec repede la note:

Apartament: 8 - nu m-a impresionat cu nimic

Aspect: 7 

Oral: 5- am facut protejat, dar am simitit destul de puternic dintii ei

Normal: 8

Pret:100RON/1finalizare. Mi-a spus ca e 150RON/ora si ca pot plati diferenta dupa prima finalizare. Sincer, nu am fost tentat si nici nu cred ca voi mai incerca.

 

Numai bine!

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...