Sari la conținut

Samara 0769145210


Postări Recomandate

Vizitator Eutuel123
Reputație: 0

Partea 2:

Sunat cu 1 ora inainte, trezit fata fin somn :)

Sunat cu 30 min inainte fata aproape gata, ajuns cu 15 min inainte de termen fata era gata

Am avut placerea sa o cunosc pret de cateva minute si pe Maya, care arata mai bine ca in poze, in poze mi se parea ca are un fund prea mare pt al meu cocosel sa o poata penetra adanc dar e chiar fit si proportiile ideale mie...un must e o finalizare cu amandoua 300ron(next time).

Asa

Locatia aceasi pe foisorului

Fata aceasi neschimbata intr-o zi

Am inceput cu un oral din partea ei apoi 69 totul super bine

Laidy on top super bine, poate pozitia asta imi place cel mai mult la ea ca parca are boala pe junior si vrea sa-i ramana in pasa...

Continuat misionar putin parea ca o cam doare si mie oricum imi place un pic mai sportiv asa ca am continuat cu doggystile unde a lucrat ea 5 min

Apoi eu vreo 10 min cu parere se rau am ejaculat mai rpd decat imi doream...nu cred ca am aduso aprope de vreun orgasm, incercarea moarte nu are...

Note:

Locatie: 10, curat

Fata: 10 neschimbata, fara rezerve in pat, ma fute bine

Oral: 9, nu il reuseste cum ar trebuii, tehnica e slabuta tind spre 8

Normal: 10, pt mine e ceea ce caut, o tipa sa ma lase sa o fut si sa vrea sa ma futa...si slim sa nu ma lupt cu ea

Tarif: 150/finalizarea/30min

Recomand

Un must : samara+maya=300ron/finalizare sau 600/ora/2 finalizari

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator Eutuel123
Reputație: 0

Da, are un cur, dar colega ei e inebunita dupa asa ceva, Maya, eu vroiam sa o vizitez doar sa vad daca e adevarat ca are "placere" la anal dar iau pauza dupa treaba cu "sifilisul".

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Da, are un cur, dar colega ei e inebunita dupa asa ceva, Maya, eu vroiam sa o vizitez doar sa vad daca e adevarat ca are "placere" la anal dar iau pauza dupa treaba cu "sifilisul".

Luati toti pauza,imi raman mie toate, :laugh2 cum spunea cineva mai devreme,paranoia e mare

Link spre comentariu
Vizitator Eutuel123
Reputație: 0

Mai Samara mai, uitate si tu ce poze a postat Maya, daca vrei sa-ti bata "pularaii" cu scula-n usa arata ce ai, pt ca arati superb dar pozele astea nu te avantajeaza, pune poze in pozita ta favorita. In rest numai bine!

Link spre comentariu
Vizitator samara.esc
Reputație: 0

o sa pun cat de curand alte poze,pe acestea le.am pus sa arat si decenta :)) nu iti place Eutuel123,tie iti plac numai poze deocheate:)):))ceva de genuu acesta iti place tie..post-160623-0-12093900-1429523172_thumb.jpgpost-160623-0-59337700-1429523161_thumb.jpg

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...