Sari la conținut

Samara 0769145210


Postări Recomandate

  • Oras:Everywere
  • Oras:Everywere

Salutare,

Am ajuns săptămana trecută din nou la Maya, dar de aceasta data am luat o finalizare cu ambele căprioare.

Locația este aceeași, fetele Maya si Samara. Maya am mai descris-o aici, Samara cam pe același calapod, slăbuță, scunda sâni micuți.

Am ajuns la fete, programarea respectata corect, o țigare de socializare, dusul de rigoare si acțiune.

Oral neprotejat, când cu una când cu cealaltă, corect executat cu atenție la zone, etc.

Am început un normal protejat cu Samara , reverse cow girl, apoi Maya si tot asa schimburi in diverse poziții pana am finalizat in prezervativ.

Note:

Locația : 9,5/10

Fetele: M9/10 , S9/10

Oral: M9/10 , S9/10

Normal: M9/10 , S9/10 mare plus ca nu se schimba prezervativul când treci dintr-o pizda in alta.

Anal : M9,5/10 , S nu face.

Per total o experiența plăcuta. As fi vrut mai multă joaca între ele, dar nu cred ca ar fi fost timp. Poate data viitoare iau o ora si le si spun ce vreau exact.

Bafta

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Australia
  • Oras:Australia

Am revenit la Samara dupa cateva luni, stabilit intalnirea prin SMS destul de usor, locatia este langa Mall Vitan, apartamentul era curat din ce am analizat eu, socializat la o tigara plus pahar de suc apoi am plecat la dus.

Am revenit in camera de lucru, fata este frumoasa, mica de inaltime, miniona cu o piele foarte ferma.Igiena a fost ok din punctul meu de vedere nu am simtit mirosuri straine.

Am trecut la oral care a fost destul de bun si apoi normal cu ea deasupra unde se misca foarte bine si ai ce vedea, am capitulat destul de usor in urma acestor evenimente.

Facut dus fumat o tigara si apoi am incercat numarul doi dar nu am mai putut finaliza din vina mea, imi cer scuze daca te-am chinuit prea mult Samara:)

 

Locatie: 9

Igiena: 9

Oral: 9

Normal: 9

Atitudine fata de client: 9.5 este de treaba, joviala, vesela.

De revenit: Cam da.

Donatie: 250lei /1h depasita cu putin din vina mea.

 

Este cam singura fata care isi respecta programarile si raspunde la telefon pe aici, desi poate sunt putin subiectiv.

  • Like 7
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...