Sari la conținut

Samara 0769145210


Postări Recomandate

  • Oras:B.
  • Oras:B.

Am mai fost la Samara de cateva ori; fata e chiar ok din multe puncte de vedere. Ultima oara a fost o problema cu parte a de intimitate; are o colega intruziva pe care am evitat-o din cauza felului in care reuseste sa se exprime pe site, imi pare lipsita de cel mai elementar bun simt; probabil unora le plac astfel de domnisoare. La cata nesimtire are e foarte posibil sa ma atace si pe mine. Eu recomand mai multa delimitare Samarei pentru ca nu e necesar ca cele doua sa imparta aceasi clienti ; de revenit insa nu mai revin, desi un pic imi pare rau, Samara e chiar ok, sau cel putin cu mine asa a fost.

Link spre comentariu
  • Oras:B.
  • Oras:B.

Am mai fost la Samara de cateva ori; fata e chiar ok din multe puncte de vedere. Ultima oara a fost o problema cu parte a de intimitate; are o colega intruziva pe care am evitat-o din cauza felului in care reuseste sa se exprime pe site, imi pare lipsita de cel mai elementar bun simt; probabil unora le plac astfel de domnisoare. La cata nesimtire are e foarte posibil sa ma atace si pe mine. Eu recomand mai multa delimitare Samarei pentru ca nu e necesar ca cele doua sa imparta aceasi clienti ; de revenit insa nu mai revin, desi un pic imi pare rau, Samara e chiar ok, sau cel putin cu mine asa a fost.

Din moment ce nu o cunosc pe colega Samarei, imi retrag parerea de spre ea. Nu sunt in masura sa o judec dupa doar o intamplare si ceva cometarii pe forum. Partea cu delimitarea clientilor ramane insa valabila.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...