Sari la conținut

Samara 0769145210


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Daca ar arata asa si in realitate ar fi bine dar de unde ? Daca pozele sunt prelucrate in photoshop de cineva mai destupat la minte ...

Daca te duci , dai peste o piticanie plina de figuri si de draci ca vezi doamne ce favor iti face tie ca te primeste .

  • Like 1
Link spre comentariu

Daca ar arata asa si in realitate ar fi bine dar de unde ? Daca pozele sunt prelucrate in photoshop de cineva mai destupat la minte ...

Daca te duci , dai peste o piticanie plina de figuri si de draci ca vezi doamne ce favor iti face tie ca te primeste .

Link spre comentariu
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale

Daca ar arata asa si in realitate ar fi bine dar de unde ? Daca pozele sunt prelucrate in photoshop de cineva mai destupat la minte ...

Daca te duci , dai peste o piticanie plina de figuri si de draci ca vezi doamne ce favor iti face tie ca te primeste .

Ai si tu dreptatea ta,pozele sunt prelucrate dar te asigur ca pitica este buna de p...,si ghici ce!?nu are nici fitze nici draci,cu conditia sa ai cei 7 ani de acasa.

Zi buna!!

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator samara.esc
Reputație: 0

Ai si tu dreptatea ta,pozele sunt prelucrate dar te asigur ca pitica este buna de p...,si ghici ce!?nu are nici fitze nici draci,cu conditia sa ai cei 7 ani de acasa.

Zi buna!!

onlyy te asigur eu ca pozele nu st prelucrate deloc doar ca se vede diferit pt ca este cu aparat profesional ....dar nu stau sa le explic eu .ca nu am timp de ce cred alții....va pup
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...