Sari la conținut

Gravida 20 ani brunetta 0737179806


Vizitator iccies

Postări Recomandate

Vizitator iccies
Reputație: 0

GRAVIDA  20 ani bruneta cu ochii negri 1.65, 60 kg, sani nr. 3, ofer companie intima clientilor maturi, oral si normal, cunnilingus pana la orgasm, masaj de relaxare igiena si discretie maxima. Va astept. Non stop

 

post-77516-0-94952200-1424493629_thumb.jpgpost-77516-0-93261100-1424493631_thumb.jpgpost-77516-0-19172400-1424493633_thumb.jpgpost-77516-0-83690700-1424493633_thumb.jpg

 

Ea este pe X câteva zile. Cineva a vizitat?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Or fi reale pozele? Poza doi am mai vazut-o pe forum la o alta fata care nu era gravida.

 

E clara treaba ca fata furase poza de la aceasta dra. Se vede din avion ca este vorba despre una si aceeasi femeie in toate pozele, iar in primele doua, lenjeria intima si cea de pe pat sunt identice....deci nu ca este gravida, ci este foarte gravida. :(

 

So, Laury, ori nu ai vazut tu bine si faci o confuzie ori trebuie sa ne spui cine-i hoatza de poze =)) =))

Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Ce spui tu Sorina nu contest, ai dreptate. Hai sa vedem daca mai stie cineva pe aici de gravida. Poate nu am eu memorie vizuala buna, poate am mai vazut pozele pe aici acum 5 luni cand nu era gravida...

Link spre comentariu

Salutare

Am sunat eu la ea ieri. Sper sa ajung zilele astea,dar deja incep sa am semne de intrebare. Ca locatie este in aceasi garsoniera de langa lidl Betceni, acolo unde in fiecare an este una" gravida". Dar sa nu ma lansez in supozitii, va tin la curent cum ajung. Daca alcineva ajunge inaintra mea sa dea de stire

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

cred ca am eu recenzie cu gravida dar nu sunt convins ca ea este , deci am sunat la nr tel Corina Titulescu unde cautam o asa zisa Gina cu tzatze mari si am intrebat daca e gina si ea normal , ce sa-mi zica ca ea este . Nu stiu ce a fost in capul meu [ in afara de marile tzatze ] de am intrat , unpik m-a pacalit la intrare locatie ca lumina era mai pe soft si multe volanase pe burtica dupa ce am dat banu am realizat ,asa ca asta a fost , adika am cerut doar un oral , mi-a fost tarsh sa ma bag dincolo . In rest ce sa zic -oralul protejat de un 7 , nu te lasa sa o ti de cap , no FK [oricum nu era cazul] , N- nu am intrebat [ dar cred ca accepta ca nu a interzis ] , GFE 7 [ AMABILA DAR DEGEABA] Fizic -cam 1,7m , bruneta- deci cam seamana cu cea la care am fost 

Poate am fost de ajutor

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Trebuie sa ne grabim sa o futem pana inaste ca e nasol sa vii chiar in ziua cand iese fatul))) si oricum care va stiti va aveti pul...a lunga sa dati cu grija ca nu are nici o vina ala micu ca are mama nebuna si se fute cu toti zdrahonii pe bani pana cand vine sorocul))) :slap2

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...