Sari la conținut

ionela bruneta0722129616


Postări Recomandate

  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)

http://www.sex-matrimoniale.com/sex.php?id=2795656&telefon-anunt=0722129616#matrimoniale

 

 

Telefon : 0722.129.616 / Tarif: 100 RON Servicii : UN NR ORAL NEPROTEJAT SI NORMAL PROTEJAT 100 RON O ORA 150 RON NU FAC FINALIZARE ORALA PENTRU DETALII VA ROG SA MA CONTACTATI.

Nume: Gabriela Disponibilitate: la hotel/la tine Varsta: 24 Oras: Braila Greutate: 50 Program: 09.00 - 00.00 Inaltime: 1.55 Zona: bRAILA

 

post-35672-0-14170900-1426093204_thumb.jpg

post-35672-0-72432500-1426093207_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:braila
  • Oras:braila

salut oameni.am fost la d-soara in cauza numai ca mi-a zis ca  o cheama gabriela dar in fine conteaza mai putin cum o cheama.e fata din anunt,e ok subtirica destul de simpatica.locatia e undeva pe buzaului in spate la scoala2.am sunat mi-a raspuns si am stabilit sa ne intalnim.am ajuns in zona m-a ghidat la locatie si am urcat sus mi-a deschis d-soara care arata ok,am fumat o tigare timp in care am stabilit termenii si am trecut la treaba.am inceput cu un oral destul de energic si cu atentie la zonele adiacente,mi-a placut ca se implica suficient de mult.cand am fost pregatit de asalt am pus balonasul si am trecut la normal,fata e destul de strimta,ascultatoare se implica.am dat ceva timp cu misionaru dupa care am decis ca vreau sa termin oral.zis si facut am scos balonasu si s-a apucat d-soara de treaba iar cu multa atentie la oute si alte zone apropiate alui mic pana am terminat glorios pe pieptul ei as fii vrut sa finalizez in gurita dar fata nu practica.terminat treaba,spalat la baie dupa care am stat la o tigare unde mi-a zis ca o sa fie indisponibila vreo saptamana ptr ca merge in vacanta la mare,asa ca aviz amatorilor mai asteptati un pic daca vreti sa mergeti la d-soara.imbracat si plecat in treaba mea.locatie 8 o gars destul de ok cam cald ca e la etaj 4 dar eu am fost seara asa ca nu am avut mari probleme in privinta asta,aaspect 8 arata destul de ok,oral9 atenta la zonele adiacente normal 8 se implica destul ,nu face fk halatul 100 lei si 150 ora.eu am luat un nr asa ca am lasat 100 lei.recomand d-soara,mi-a lasat o impresie destul de buna.eascultatoare si se implica suficient.spor la treaba.va salut.

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...