Sari la conținut

Sophia 0747590477


ioscorpio91

Postări Recomandate

Bună ziua, stimați confrați!

 

Am vrut să fac o vizita negresei care a starnit atata atentie in randul doritorilor de femei usoare, insa ieri dupa ce am citit cateva recenzii am zis pas.

 

In cele din urma m-am reorientat catre un anunt de la ziarul evenimentul care arata cam asa:

http://www.ziarulevenimentul.ro/anunturi/matrimoniale/ea-cauta-partener/277653.html

 

Am fost surprins de numele frumos "Sophia" asa chemand-o pe o fosta de a mea si curiozitatea m-a impins sa vad daca nu s-a apucat de meserie :))).

Am sunat, mi-a comunicat preturile si locatia si i-am zis ca revin in 20 minute cu un telefon.

Locatia este undeva pe strada Canta, dar am fost indrumat sa ajung la Billa. De acolo mi s-a zis sa merg tot inainte pe partea dreapta, pana ajung la un BRD, apoi de la BRD sa continui sa merg pana la o trecere de pietoni. Asta e ceva mai sus de sectia de politie.

Ajuns acolo mi s-a zis ca trebuie sa traversez, unde vad un Money Gram sa merg mai in fata si la parterul blocului unde scrie cabinet cardiologic sa intru. Ce e drept fata e cam noua si nu e din Iasi, nestiind sa explice chiar asa bine...trecem peste asta si ajung la usa tinerei.

 

Imi deschide usa o miniona la vreo 1.60m, bruneta, cu pierce in buza, buze rujate carnoase, sprancene tatuate sau ma rog proaspat pensate si vopsite....putin plinuta dupa prima vedere, cu niste coapse cam groase. De la telefon imi comunicase pretul ca fiind 70nr/120ora. Adica la banii astia ma asteptam sa fie un epic fail.

 

Ma invita sa ma fac comod, apartamentul slab mobilat, cu o camera, doua canapele stranse si vechi, un televizor care mergea pe taraf tv.

Achit, ma intreaba daca sunt din Iasi, si daca vreau oralul neprotejat. Ii zic ca nu, fata se duce la sertar scoate un balonas il pune pe junior si incepe actiunea.

 

Incepe cu un oral adanc si cu putin gemet fals(apropo tipa are niste sani cat de cat marisori) asa ca nu m-am putut abtine sa nu ii cer un titsfuck, s-a conformat si dupa aia i-am cerut sa trecem la normal. Tipa in timp ce imi facea oral, imi plimba mana pe piept, se juca cu outele, ba din cand in cand isi mai baga cate putin degetul in pizda.

 

Continuam cu normalul, la care ma intreaba cum vreau sa stea. Ii zic ca pe la spate...practic alta solutie nu era la canapelele respective, cam demontate si nu aveam chef sa imi intre vreun arc prin coaste :)).

 

Potrivesc juniorul la gaura si incep sa dau ca surdu in clopote(chiar daca m-a atentionat sa nu dau tare). Fata e stramta, si a zis ca de vreo cateva zile face asta. Dau in continuare pana scuipa ala micu' bineinteles intre timp palme peste fund, tras de par usor si gemete...mai mult sau mai putin false.

 

Dupa ce termin imi scoate cauciucul, si incepe sa isi ceara scuze ca nu are servetele umede, ca ea nu sta defapt aici, etc.

M-am imbracat, si am inceput sa mai stam de vorba. Tipa e din Pitesti, e studenta la UMF, culmea e ca aveam si cateva cunostiinte comune care ar fi in grupa cu ea(vreo doua amice).

 

Si acum notele:

Locatie - 6 (mobilata minim, mobila veche, o singura camera, in baie nu am vrut sa intru...dar e un apartament doar pt futut)

Tipa - 1.60~1.63m, miniona cu forme(sani+craci si cur), frumusica de altfel si curata...putin de etnie sa zicem

Oral - 7 (nimic deosebit in afara de titsfuckul ala) face si neprotejat

Normal - 8 (stramta, sta cum vrei tu)

GFE - 8 (joviala, zambareata, draguta, comunicativa).

Anal - nu face

 

Pentru un numar merita incercat! raport calitate/pret foarte OK!!

La ce taraturi sunt in Iasi tipa este ok la banii care ii scoti din buzunar.

 

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:iasi
  • Oras:iasi

Am vrut saptamana aceasta sa ajung la aceasta domnisoara si dupa ce ii dau telefon si imi spune sa ajung la Billa, cand sa o resun imi raspunde cu mare greutate. Dupa ce, in sfarsit, raspunde ma intreaba daca stiu unde este Moneygram. Ii spun ca nu stiu si imi inchide telefonul. Dupa aceea nu a mai raspuns. Am pierdut timpul. Bataie de joc.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Salut! Dupa ce am citit primul comentariu am zis sa incerc si eu am intrebat de unde este mi-a spus ca din Pitesti si ca este la facultate la agronomie deci nu la UMF cum ia spus clientului de mai sus. Fata este ok sa zicem cam rebut ea asa dar merge! De note cum spune si pimul client confirm!

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Buna seara baitanii,

 

I-am facut si eu o vizita in seara asta tinerei.

 

Se potriveste foarte bine descrierea facuta de colegul de mai sus (ioscorpio91)

 

N-am sa intru in foarte multe detalii pentru ca scorpio a punctat foarte bine.

 

Mie mi-a zis ca e la agronomie si ca nu sta acolo, ci pe Stefan.

 

Prezervative m-a rugat sa iau eu, dupa care mi-a multumit frumos.

 

TV-ul tot pe taraf era si in seara asta.

 

Mi-a fost sete si n-am avut nimic ce bea :)), la Bila au aia doar bauturi la temperatura camerei.

 

Al doilea numar a fost fara finalizare, pur si simplu` na mers :P (excitat nu prea mai eram)

 

 

Locatie - 5 (mobila veche, canapele care stau doar in pozitia inchis - anyway :P  nici nu am intrebat daca se pot deschide sau nu, am incercat sa imi fac treaba asa)

Tipa - 1.60 - tocuri inalte, cred ca e de etnie putin asa, funduletzu bunisor, la fel si tzatzucile.

Oral - 7 - am facut neprotejat prima data, apoi dupa primul numar as fi vrut inca odata neprotejat dar nu s-a putut si a pus prezerv peste - asta si din cauza ca nu avea apa / servetzele umede pe acolo sa-l pot curata putin pe baietzas

Normal - 8 (stramta, sta cum vrei tu, ii cam ajungeam in capat - tot zicea so` las mai usor)

GFE - 6 (comunicativa dar eu am gasit`o cam plictisita / obosita)

Anal - nu-mi trebe`

 

La + uri : raport calitate/pret bun - 70/120 avand in vedere ca e curatzica si destul de bunicica pt o miniona.

 

La - uri : apartament-ul, faptul ca nu are o baie sa te poti spala putin la cuc / urina daca simti nevoia.

 

Spor la treaba baietzii !

 

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:iasi
  • Oras:iasi

Ajung la domnisoara, ma astepta in tinuta sport. 

   Intru in camera, doua canapele care erau stranse. Pe ele doua paturi. Amor se face doar pe o canapea. aceeasi patura pentru toata lumea.

   Cer voie sa merg la baie. Mi se permite. Nici prin cap nu i-a trecut ca pentru a ma spala. Intru: in cada rufe la spalat. In chiuveta apa deoarece era infundata. Nu-mi ramane decat sa ma pis. O fac. Cu usa intredeschisa ca ne se putea inchide. 

   Oral searbad. Trecem in normal: surpriza - nu avea prezervativ. Nu o introduc. In urma frecarii corpurilor ejaculez pe Ea: ea stupefiata - daca murdaresc cuvertura. 

   O intreb din nou daca pot sa ma sapal. Zice da, la chiuveta. Imi spal penisul in chiuveta. Dupa aceea f amabila: m-a lasat 3 minute sa stau sa ma zvant. Nici hartie igienica nu avea la baie.

Note:

Normal: 2 . pe dinafara :slap2 , nu pe dinauntru din cauza lipsei prezervativului. 

Oral: 3 nimic deosebit

Gfe: fk, prea multe de discutat nu sunt cu ea.

70 lei numarul

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...