Sari la conținut

anal


vladdavy

Postări Recomandate

  • Oras:.
  • Oras:.

Salutare...in pitesti, nu prea gasesti domnisoara pentru sex anal, sau cine presteaza, ori e nasoala rau, ori gasesti vreun transexual, care presteaza si sex anal.

Daca vrei sa incerci sex anal, dute la Bucuresti, si gasesti fete adevarate pt asa cv...eu ti-o recomand pe Beatrice...teen fresh...e super!

Bafta!!!

Link spre comentariu
  • Oras:pitesti
  • Oras:pitesti

Incearca la Denisa 0729501359,eu personal nu am fost,dar au fost 2 prieteni buni si asa am inteles ca ar face sex total,are locatie de lux,apartament la montanstar sau asa avea cel putin acum o saptamana,altceva nu stiu mai mult despre ea si ar mai fi Alina 07638343483,dar nu are locatie doar la tine sau la hotel.Or mai fi si altele dar nu le stiu eu ca nu prea ma intereseaza analul.Bafta!

Link spre comentariu

Incearca la Denisa 0729501359,eu personal nu am fost,dar au fost 2 prieteni buni si asa am inteles ca ar face sex total,are locatie de lux,apartament la montanstar sau asa avea cel putin acum o saptamana,altceva nu stiu mai mult despre ea si ar mai fi Alina 07638343483,dar nu are locatie doar la tine sau la hotel.Or mai fi si altele dar nu le stiu eu ca nu prea ma intereseaza analul.Bafta!

Se pare ca pe langa mine exista o colega in domeniu care face total. Uite ca nu stiam. Imi doresc doar sa nu se incurce borcanele ca eu nu ofer asta si sa nu se deruteze clientii. ☺

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

pentru sex anal pe cine imi recomandati? Sunt nou pe site si ceva cam departe de pitesti, asa ca daca ajung as vrea o domnisoara pt sex anal.

Multumesc

In bucuresti de la 40 la 200 ron pe alese
Link spre comentariu
  • Oras:Earth
  • Oras:Earth

Am vizitat si eu pe diana 0742916317 a postat un coleg nr aici! Am optat pentru o+n+a totul protejat, pentru cei care le plac femeile plinute :) e prea mare asta este, oralul bun, normal putin am incercat la anal am pompat pe la spate finalizat in cauciuc tarif 150 ron. Spor

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...