Sari la conținut

MASAJ EROTIC SI DE RELAXARE - 0758264705


brokoli

Postări Recomandate

  • Oras:ENISALA
  • Oras:ENISALA

http://www.oradea.net/anunturi/masaj-erotic-si-de-relaxare--anunturi-gratuite-519315.html

 

Bruneta sexy ofer masaj de relaxare si erotic pentru domni manierati cer si ofer igiena . discretie maxima nu raspund la mesaj si numar ascuns . TEL: 0758 264 705

 

Detalii generale

Adaugat de kristal - Offline

Contact online Trimite Mesaj Privat

Sex Fata

Din localitatea Oradea

Varsta 21

Zodia Fecioara

Inaltime 165

Greutate 52

Culoarea ochilor Caprui

Culoarea parului Bruneta

Fumator Da

Ocupatia Libera Profesionista

Interes Financiar

Judet Bihor

Localitate Adresa Oradea

Contact Telefon / Mobil 0758 264 705

 

Servicii:

- masaj de relaxare - 80 lei

- masaj erotic 150 lei, fara finalizare

Nici nu am mai intrebat de locatie sau detalii fizice.post-98878-0-75171600-1424859351_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

http://www.oradea.net/anunturi/masaj-erotic-si-de-relaxare--anunturi-gratuite-519315.html

 

Bruneta sexy ofer masaj de relaxare si erotic pentru domni manierati cer si ofer igiena . discretie maxima nu raspund la mesaj si numar ascuns . TEL: 0758 264 705

 

Detalii generale

Adaugat de kristal - Offline

Contact online Trimite Mesaj Privat

Sex Fata

Din localitatea Oradea

Varsta 21

Zodia Fecioara

Inaltime 165

Greutate 52

Culoarea ochilor Caprui

Culoarea parului Bruneta

Fumator Da

Ocupatia Libera Profesionista

Interes Financiar

Judet Bihor

Localitate Adresa Oradea

Contact Telefon / Mobil 0758 264 705

 

Servicii:

- masaj de relaxare - 80 lei

- masaj erotic 150 lei, fara finalizare

Nici nu am mai intrebat de locatie sau detalii fizice.attachicon.gif519315_1742Tq4nMbVpZrt1.jpg

 

draga "andreea91", imi era clar ca poza e un truc ieftin, dar cand am auzit de masaj erotic fara finalizare....... pa-pa-pa-pa

 

draga "andreea91", imi era clar ca poza e un truc ieftin, dar cand am auzit de masaj erotic fara finalizare....... pa-pa-pa-paaaaaaaa

am fost si eu pe la ea dar nui mare diferenta din poza care o are la profil si ea arata destul de bine mie mia placut si ma si facut un masaj relaxant 

Link spre comentariu
  • Oras:ENISALA
  • Oras:ENISALA

 

am fost pe la. ceassta care nu are poza ei dar corespunde cerintelor arata bine si chear am fost multumit de masajjul prestat chear daca finalizarea miam facuto eu mia placut ambianta relaxanta 

asa... pe strada? sa nu zici ca ti-a facut masaj cu geaca pe tine, si tu stateai cu mainile in buzunare, taiate in prealabil, si dadeai la laba !! Bai frate, ce imaginatie au unii... si io le mai dau idei!

Ce tare ar fi sa o vezi pe una care il maseaza pe unu pe spate, pe trotuar, si el sta cu spatele incovoiat, maraind de placere, si evident cu mainile in buzunare dand de zor la laba!

rasputinras cu kristal... imaginea saptamanii

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Fain corp are fata; daca serviciile-s de un 9-9,5 (ca sa nu zic de 10) merita sa-mi gasesc timp (desi, in ultima vreme, e greu) pentru o intalnire.

Daca vrei cu adevarat, poti!......... Adidas Torsion. :P

Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

Fain corp are fata; daca serviciile-s de un 9-9,5 (ca sa nu zic de 10) merita sa-mi gasesc timp (desi, in ultima vreme, e greu) pentru o intalnire.

Daca e un cursul saptamanii ma sacrific eu cateva ore si merg eu la munca in locul tau...ca sa poti merge tu la un masaj.   :boob :boob :boob

Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

Am fost eu acum vreo 3 zile, e fata din ultimele poze, f frumoasa, face masaj de relaxare nu stiu pt cat ca nu m a interesat si masaj erotic cu finalizare la 200 lei ora, exact ca la saloanele de masaje, mult ulei, te întoarce spate, fata, picioare si apoi o da manual pana te termini. E frumoasa, poate câteva kg in plus dar e peste ce găsiți la saloane momentan. Are o colega care face si alte lucruri dar nu am vrut sa o vad cand am vazut o pe ea. Locatia in rogerius o camera simpla de 4 pe 3 cu f multe uleiuri, geluri etc.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

Mai baieti vreau sa va zic ca am fost si eu ieri la fata din topicul asta numa ca s-a mutat. Acuma sta in nufarul si a mai coborat preturile in sensul ca un masaj erotic e 150 de lei.

Confirm ca ultimele poze sunt ale ei si are anunt nou pe oradea.net pe care nu pot sa-l pun ca is pe telefon.

Fata e frumusica are sani faini iar masajul a fost chiar foarte placut. Eu o recomand si sigur o sa mai vizitez.

Spor

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

aşa să-mi fac o idee din relatarea ta sumară: deci ai ajuns, te-a dezbrăcat (te- trimis, la duş, te-ai cerut tu? aveai ceva în plus înafară de, eventual, o cadă, ceva să te speli? prosop? umed-uscat?, a început la frecat aici : pe burta pe spate, pe picioare, cu/fără ulei, poate te-a apăsat prea tare...nimicuri d'astea, care de obicei fac diferenţa. vreo jivină de animăluţ(pisică/căţel) care să fie martor.

dacă ai puţin timp să detaliezi, pentru că nu prea se mai scriu recenzii.

 

P.S: nu-s amator de masaje de fineţe, îmi place să fiu tocat.

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...