Sari la conținut

Irina 0758609361 Epilare inghinala cu ceara/masaj/dominare


nae.a

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Randunico, cand incepe saptamana pofticioasa? AI pus niste poze de mi-a lasat apa in gura. Vreau sa te vizitez. Ti-am scris si pe whatsapp dar ori ma tii in lista neagra ori nu ma mai ai in agenda. Ne-am vazut de cateva ori in ultimii ani si vreau sa revin. Daca vezi mesajul asta raspunde-mi si mie la nr cu 734 la sfarsit. multumesc!

Link spre comentariu
Acum 5 ore, chocoduo a spus:

Randunico, te gasim luna asta? Ce program ai?

am vazut ca ai schimbat tarifele, ni le poti actualiza?

 

Da i msj pe wapp pt ca nu iti poate raspunde aici. Randunica face parte din categoria fetelor care nu au vrut sa plateasca taxa de 500 lei pentru a putea sa mai scrie ceva pe forumul asta...si eu cred ca are dreptate!!!...macar sa li se dea dreptul de a raspunde la intrebari!

  • Mersi 1
Link spre comentariu
On 12/20/2022 at 1:04 PM, chocoduo said:

Randunico, te gasim luna asta? Ce program ai?

am vazut ca ai schimbat tarifele, ni le poti actualiza?

 

dupa scrisele din blog pare ca preturile sunt astea:

"Sedinta de epilare cu ceara traditionala  contine trei parti:
Prima parte consta intr-o pregatire initiala a zonei de epilat printr-un dus cu apa cat mai calda( cat de fierbinte suporta corpul vostru, nu cat de fierbinte vine apa la mine la robinet, ca vrem epilare nu arsuri de gradul 1 :)) ), a doua parte constand in epilarea in sine si a treia parte, hidratarea (folosesc o combinatie de uleiuri nearomate care ajuta pielea sa nu se irite.
 
Costurile pentru epilare sunt urmatoarele:
-inghinal total interfesier 200 ron
-fese 100 ron
-doar interfesier 100 ron
-axila 50 ron
-abdomen-piept 100 ron
-spate 100-150 ron depinde de pilozitat
-brate 150 ron
-picioare 200 ron
 Pt fullbody mai negociem :)
 

update preturi si topicuri cu recenzii

 

 Dragii mei, fac si eu update preturilor:

Asadar, sesiunile vor avea urmatoarele tarife:

1. Epilat inghinal total interfesier 200 ron. pentru hidratarea magica (adica o labuta in cazul in care juniorul se trezeste atunci cand dam cu crema pentru finalizarea procesului de epilare) se vor achita 100 ron extra. 

2. Doar labuta magica 200 ron.

3. Sesiunea de baita in cada cu spuma si labuta este 300 ron

4.Sesiunea de cunni si labuta este 300 ron

5. Orice combinatie intre cele mai sus mentionate este 400 ron (ma refer daca doriti baita in cada cu spuma, cunni si labuta in aceeasi sesiune. Sau epilare si apoi cunni si labuta ).

 

Momentan nu ofer alte servicii decat cele mantionate mai sus! Nu am chef de altceva. Dar probabil multe dintre dorinte si fantezii le gasiti la colega mea Lia. 

nu uitati ca in locatia noastra nu se ofera contact sexual.

Dusurile nu sunt incluse in timp, puteti sta linistiti, va rog sa acordati oricat timp doriti acestei etape. Igiena este fooaaarte importanta pentru mine!!

Va multumesc si va astept cu drag!

 Va las mai jos si topicele unde puteti gasi recenziile celor care ne-au vizitat in garsoniera din Rasarit. 

Sper sa va fie mai usor sa va luati informatiile despre mine si colegele mele:

Topicul unde puteti vedea recenziile celor care m-au vizitat si au avut parte de serviciile mele   

 

Topicurile colegelor mele:

Lia poate fi contactata pe whatsapp la nr 0733653551  TOPICUL COLEGEI MELE LIA PENTRU SERVICII BDSM FETISHURI DE ORICE NATURA EROTICA  Lia masaj erotic desavarsit si dominare soft incendiar

 

Betty poate fi contactata pe whatsapp la nr 0799358991  . TOPICUL COLEGEI MELE Beatrice (Betty) PENTRU EPILARE BEATRICE:  Betty Epilare cu ceara

 

Aceste fiind zise: Sper ca aceste linkuri sa va ajute sa va faceti o idee privind preturile si serviciile noastre si sa va faceti cu incredere programari fara sa mai cereti detalii suplimentare care sa ne iroseasca amandurora timpul aiurea.

 

MULTUMIM!! "

 

am dat copy-paste sper ca nu e cu suparare dar cred ca sunt multi care nu acceseaza linkuri

 

Link spre comentariu
On 11/14/2022 at 8:30 PM, jianu76 said:

Randunico, cand incepe saptamana pofticioasa? AI pus niste poze de mi-a lasat apa in gura. Vreau sa te vizitez. Ti-am scris si pe whatsapp dar ori ma tii in lista neagra ori nu ma mai ai in agenda. Ne-am vazut de cateva ori in ultimii ani si vreau sa revin. Daca vezi mesajul asta raspunde-mi si mie la nr cu 734 la sfarsit. multumesc!

vezi ca are la stare ca e in saptamana pofticioasa😃

Link spre comentariu
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:București
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:București
Acum 2 ore, Mocior a spus:

La ce stare te referi? Ca pe whatsapp nu apare nimic

Are și poză la profil, are și multe poze la stare. Trebuie mai întâi să îi salvezi numărul și apar toate. Mai bine ii scri pe WhatsApp mesaj și îți va răspunde. 

Spor

Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Hello, I don't speak Romanian so I'll write in English.

 

I've visited Irina for epilation and would like to rate the experience:

Personality 10/10

Service 10/10

Attitude 10/10

It was my first time doing epilation and I must say it didn't hurt much at all and also she made a beautiful work.

Everytime I look down I can be proud thanks to Irina's work.

 

To summarize - Great value for the money I paid.

Irina, next time I come I book again with you for sure.

  • Mersi 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Mi-am facut cadou o vizita la Randunica si am profitat de saptamana ei pofticioasa.

  • Am ales sesiunea de baie in cada (nu am vrut sa finalizez in cada desi eram cat pe aici, in cada ne-am pupat si imbratisat, am rugat-o sa se intoarca cu spatele la mine si am tinut-o in brate mult timp fara sa ne zicem nimic, pana aproape ca s-a racit apa), urmata apoi de ceva relax in camera unde am degustat-o, am savurat si doua orgasme senzationale, ne-am mangaiat, sarutat si apoi am avut parte de cea mai tare laba din viata mea.
  • Locatia o stiu deja toti, garsoniera din Rasarit, curat, ingrijit, totul cum trebuie.
  • aspect fizic Randunica de nota 10 cu felicitari, nu ai spune ca e mama , corp frumos, armonios, sani cu sfarcuri dementiale, fund bombat, pasarica perfecta epilata cu ceara (nota zece si aici, e foarte misto senzatia sa poti linge o pasarica fina fara aspect de sorici cum au majoritatea care se epileaza cu lama).
  • serviciile au fost cele promise si inca mult peste ca nu ma asteptam sa fie asa de naturala. aveam impresia ca este o doamna mai matura, mai fioroasa, insa cand ajungi la ea si o vezi asa miniona, blonda, delicata, cu zambetul pana la urechi, dinti albi perfecti, buze senzuale care te incita sa le saruti. Nu mai zic de pasarica superdelicioasa si umeda de care nu ma mai saturam.
  • nu am sesizat pisicile de care spuneti ca ar fi in locatie
  • muzica relax pe fundal, un fel de laser cu lumini verzi in tavan, super senzatia dupa ce termini si o tii in brate cu capul ei pe umarul tau. Dupa ce am finalizat am stat asa vreo 10-15 minute si am mai discutat una alta, o prezenta absolut incantatoare cu care ai ce discuta. Pe langa ca e frumoasa si o ajuta foarte mult chipul deosebit si angelic, cu ochii mari si zambetul de milioane, are si ceva al ei care te topeste, rade, povesteste, e ceva deosebit
  • sper ca nu am exagerat cu descrierea dar mie mi-a placut enorm sedinta avuta cu ea si am simtit sa impartasesc si cu voi. Este genul de sesiune care trebuie incercat cel putin o data in viata.
  • la sfarsitul sedintei dupa dus si imbracat, cand m-a condus la usa ne-am imbratisat strans cateva secunde. A fost super senzatie si mi-a ramas in gand si dupa ce am ajuns acasa. Foarte misto si treaba asta.

 

Am stat mai bine de o ora, nu m-am simtit grabit nici o secunda.

Am lasat pe masa 600 ron fara sa mai intreb cat ma costa, pe site vazusem ca sesiunea de 40-45 de minute era 500 ron, doar 600 aveam la mine asa ca i-am lasat pe toti (sper ca a fost multumita Randunica si ma mai primeste si in alte dati pentru ca eu abia astept sa o revad).

Concluzie: foarte misto! recomand tuturor!

 

 

  • Like 4
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:București
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:București

Mesaj important:

Toata luna Aprilie toti cei care s-au epilat la Irinuca cel putin o data beneficiaza de sesiunea de epilat inghinal total interfesier la pretul de 200 roni cu hidratarea speciala bonus inclusa in pret. 

Așa că,să dăm năvală toți flocoșii luna asta la promoție.

Ciocane tari și epilate băieți!

Link spre comentariu
  • Oras:Roma
  • Oras:Roma

hopaaa!!

de cand asteptam vestea asta buna, Randunicoooo!!!!

are chef Irina de MASAJ EROTIC! DA, ATI CITIT BINE!

a scris post pe blogul ei:

copiat de pe blogul Irinei:

"Randunica are o perioada foarte buna si va asteapta in bratele ei!

 

Pt ca ma stiti calatoare, va anunt ca ma mai gasiti in Romania doar in luna Mai si foarte putin din luna Iunie, dupa care o vreme voi pleca in Uk (unde ma voi stabili definitiv alaturi de familia mea, dar voi mai avea perioade scurte de vacanta in care voi fi disponibila in Romania pentru perioade foarte scurte de timp, probabil cateva zile).

Serviciile mele complete le gasiti in urmatoarea postare, pe care am scris-o de mult dar care este inca de actualitate, cu exceptia faptului ca in perioada cat mai sunt mai sunt disponibila voi oferi SEDINTE DE MASAJ EROTIC INTENSE COMBINATE CU TAO SI TANTRA!!!! 

INSA: pt acest serviciu este necesar imperios sa indepliniti urmatoarele conditii:

- sa aveti peste 18 ani si nu mai mult decat varsta de mijloc. Adica pe bune, daca ai 60+ nu esti genul meu, nu imi place sa ii fac masaj bunicului meu, fara suparare!

- trebuie sa ai o igiena absolut exemplara ! Sunt foarte foarte exigenta la acest detaliu. Epilat, ingrijit. Daca nu esti epilat poti programa intai o sedinta de epilare si ulterior ne putem vedea pentru masaj. Nu ofer sesiuni de masaj barbatilor care nu sunt epilati inghinal total!!

-sunt extrem de selectiva asa ca sper sa nu te superi daca te refuz. Poti alege alt serviciu dintre cele disponibile ( baita in cada cu spuma, labuta magica, cunnilingus si alte mici fantezii bdsm), dar masaj erotic fac doar cu cine simt ca pot avea o sesiune extraordinara! 

-sa nu fii genul care imi ia aerul! Accept sarut, accept cunni, accept cuddling si imbratisari insa eu conduc sesiunea, tu doar te bucuri de ea. Daca exagerezi cu libidinosenia imi phooti karma si se duce pe poola sedinta ! 

-banii se achita la inceputul sedintei fara alte intrebari si fite. Pui pe masa minim 500 roni. Clar ca daca esti dragut si generos si eu sunt la fel de draguta si generoasa! Nu sufar chitrele si barbatii needucati! Subliniez faptul ca imi plac vinul rose si ciocolata cu alune😂

Nu cumpara flori, ca e pacat de ele. Mai bine lasa tips ca stiu eu cum sa ma fac singura fericita😍🥰.

-programul meu este in fiecare zi dupa ora 10 00 pana la 21 00. Prefer programarile din timp si fara graba! Daca te grabesti, nu te programa pentru sesiunea de masaj! 

-sedinta tine cat vreau eu! Cat consider eu ca este suficienta ca sa fim amandoi multumiti de ea! In principiu 40-45 de minute, dar nu stau cu ochii pe ceas. Mai vorbim, mai povestim, astea nu se pun la timp! Insa e o vorba din popor "vine omul, sta oleaca, mai discuta, mai si pleaca!". Deci nu ne grabim dar nici nu uitam sa mai plecam acasa! 

- ai grija la barba si mustata! Le accept doar daca stii ca nu ma zgarie,nu ma irita si sunt ingrijite cu mare acuratete. Daca ai meniul zilei pe ele sa nu ma cauti! 

-imi plac barbatii sarmati, placuti vederii, cu mult bun simt si educati. Poti sa ai si burtica si patratele, e ok oricum. Important e sa fii curat si ingrijit! Garantez ca si eu iti voi indeplini aceste aspecte.

Acestea fiind zise, daca doresti sa ai parte de o experienta memorabila, de "altceva" cum se spune, te astept sa ne bucuram impreuna de o sedinta de vis! 

Aa!! Si nu uita ca nu ofer contact sexual! Sub nici o forma. Am eu tehnicile mele sa incheiem sedinta intrun mod fabulos, dar in nici un caz prin vreo forma de sex!

Pana una alta te rog sa continui citirea pe blog si cu urmatoarea postare! Sunt acolo informatii foarte valoroase  pentru tine


despre mine si serviciile mele care sa te ajute sa iti faci o idee despre mine inainte sa vii. Macar sa stii cu cine stai de vorba! Pupici!!

 

 

Cu drag, Randunica"

  • Mersi 2
Link spre comentariu

                Vazand postarea legata de masaj am pus mana pe telefon si m-am si programat la o sesiune. Din cate stiam sunt ceva ani de zile de cand Irina nu mai oferea acest serviciu iar din cate imi aminteam era un topic numai cu recenzii bune despre ea asa ca am zis sa fiu si eu pe lista celor care i-au trecut pragul pana nu se razgandeste.

               In vreo cateva ore eram in parcarea la Lidl, asteptand urmatoarele indicatii.

Locatia binecunoscuta in Rasarit de Soare, (o stiam, fusesem la Lia), o garsoniera curata si primitoare. As fi vrut sa combin mai multe servicii dar Irina m-a sfatuit sa ma las pe mainile ei si pe etapele ei si sa am incredere ca stiind ea pasii, va iesi ce trebuie.

                  Despre aspectul Irinei s-a tot zis, o pustoaica frumoasa, charismatica, cu un zambet larg si ochii mari, cu o expresie foarte angelica, zice ca i s-a mai zis dar seamana izbitor la fata cu Angelina Jolie. La corp este frumos proportionata, sanii fix in conformitate cu greutatea ei, sfarcuri obraznice, fund demential, asezandu-se in tot felul de pozitii care sa o puna bine in evidenta. Mai are un blog unde are poze, nu imi vine acuma in minte, tot la starea ei pe whatsapp pune linkul si tot acolo am vazut si pozele cu ea nud sau sexy.

M-am bucurat de un masaj relativ bunicel de relaxare urmat de foarte multe atingeri senzuale, i-am simtit respiratia in ceafa si in urechi, foarte incitant si erotic, am sarutat fiecare particica din ea, am savurat si un orgasm dupa ce am lins-o bine, i-am sarutat buzele de peste tot,  are o piele fina si catifelata, pasarica epilata dar lasata o suvita pe partea de sus care iar mi s-a parut foarte incitant. Mi-am simtit penisul in tot felul de senzatii extraordinare si m-am bucurat de o finalizare unica, ceva combinatie de prelungire a momentului combinat cu masaj prostatic. Exploviv, absolut senzational!

 

           Dupa ce am terminat am mai stat de vorba cateva minute despre diverse apoi am mai facut un dus si am plecat zambind ca un talamb, mintea mea fiind o vreme blocata la momentele petrecute impreuna.

                  o experienta de nota 10, nu degeaba se spune ca e regina masajului, doar la colega ei Lia am mai gasit masaj de calitate insa pe alt tip, alta energie, acolo e mai hedonic, mai mult pt placerea ei, aici a fost mai mult pt placerea mea. In materie de senzualitate nu cred ca are comparatie cu vreo maseuza din domeniul pe care am vizitat-o in ultimii 10 de ani. (poate Cleo ar mai fi).

Pentru sesiune am platit 500 roni ceruti plus un tips frumusel, cioclata cu alune si vinul rose, dupa cum specificase ea pe blog. Practic de la masina si inapoi la masina am vazut ceasul au fost fix o ora si 20 de minute, deci clar sedinta in totalitate a fost peste o ora, fara nici un fel de stres legat de timp. Cat am fost cu ea timpul a stat in loc. Cea mai reusita sedinta de masaj erotic, cei mai bine investiti banuti intr-o astfel de sedinta. Recomand!

 

Ps: din cele discutate se pare ca va pleca din tara iar o vreme si ca doar acum o vreme cat este in chef o sa fie disponibila pentru masaj. Sper ca nu isi ia iar pauza 5 ani pana mai accepta astfel de sesiuni. Si sper sa reusesc sa mai ajung macar pt o sedinta cat mai are chef sa mai ofere masaj.

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:here
  • Oras:here

BEST MASSAGE EVER

BEST MASSAGE EROTIC IN TOWN!

In stransa comparatie cu colega ei, Lia care este la fel de specatculoasa dar catre alta extrema. M-am bucurat de ambele fete in aceeasi locatie in dimeniuni diferite temporal vorbind, la Lia am mers de cateva ori, la Irina am ajuns incantat ieri.

Revenind la Irina si la masajul absolut incantator pe care il ofera pot confirma ca intradevar a fost cea mai senzuala sesiune de masaj din cate am intalnit. Fix starea aia ca esti cu gagica din liceu, aspectul fizic al Irinei dand un mare plus la fantezia asta. Pentru ca este miniona, piele catifelata, sanii micuti dar potriviti pentru corpul ei slim (sa stiti ca e slim si miniona dar nu e slabanoaga, e acoperita perfect de tot ce ii trebuie, la superlativ), coapsele alea si bucile alea, mmmmm!!!!

Adica sa o ai in brate, sa o saruti peste tot, sa o lingi pana iti sta limba pluta, sa o vezi bucurandu-se tremurand de orgasm intens dupa care razand zgomotos (banuiesc ca e felul ei de a transmite ca s-a simtit bine), sa o ai goala in bratele tale in toata splendoarea ei, sa nu o futi si sa stii ca nu o poti fute, sa vrei dar sa ai bariera aia ca nu se poate, fructul interzis, e ceva super incitant. Apoi sa termini intr-o laba dementiala si sa nu mai stii pe ce planeta te afli. Sa o mai tii in brate o vreme si apoi sa pleci, vorba celui de mai sus, talamb spre casa si cu gandul la ea. Nu va spun ca am parcat la Auchan si m-am dus dupa masina la Lidl, ca asa obisnuiesc sa parchez cand ma duc la Lia...

Ceva inedit!

Achitat 500 ron pentru vreo ora maxim. Si un oarecare tips peste ca am uitat de vin si ciocolata.

Revin si recomand! Si la ea si la colega ei, Lia.

Acum mi-am adus aminte ca am fost la Lia de atatea ori dar recenzie ei nu i-am scris. O voi face si la ea

  • Mersi 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

"-ai cont pe nimfo?" ma intreaba?

"-am dar nu scriu recenzii, l-am facut doar ca sa citesc si sa vad poze"

"-ai putea sparge gheata! daca ai timp imi poti scrie o recenzie"

"-aaa..da..ok... o sa scriu"

"-promiti?"

"-promit!"

 

Am promis asa ca trebuie sa scriu.

Ce trebuie sa scriu?

AA, da!o recenzie!

Am trecut pragul Randunicii, vestita pentru masajul ei. Am primit un masaj ca la carte. Inceput cu ceva uleiala pe tot corpul de la glezne in sus, manaiat in toate modurile in care poti fi mangaiat, cu varfurile degetelor, cu partile corpului, cu sanii apetisanti, cu varful buzelor senzual si super soft, simtind fiecare rasuflare parca in timpan, intors si framantat si pe partea astalalta, la fel, mangaiat, atins soft, sarutat, sarutaaaat si iar sarutat, lins si iar lins, framantat si jos.....

nu ma simt ca un cozonac dar am fost misto de tot framantat...va jur! mai vreau si o sa ma mai duc!

nu stiu ce sa mai scriu, mai completati si voi!

 

  • Like 1
Link spre comentariu

HALO!

Desi eram destul de sceptic in a merge la Randunica (m-a cam speriat prezentarea ei, ma gandeam, daca nu ma place,cum ma goneste acasa?) recenziile m-au convins si am zis sa incerc si eu, ce as avea de pierdut?

Sincer, sunt chiar incantat ca am ales sa ii fac o vizita, a meritat pe deplin, am avut parte de o experienta foarte placuta. Sedinta a decurs natural, m-am simtit ca in bratele iubitei mele din adolescenta, Randunica fiind numai buna de strans in brate si sarutat de sus pana jos, cu stationare la partile cu buze. Multe stationari si reveniri la capat la linie si tot asa

 

Tin sa subliniez ca am avut parte de cea mai tare laba din viata mea, nu e degeaba vestita Randunica pentru asta. Baia cu spuma a fost o adevarata incantare, la fel si limbile pe care mi le-am asumat terminate cu un orgasm si premiate cu o laba pe cinste care a si incheiat sedinta fantastica de masaj si multiple combinatii.

 

Am stat mai bine de 90 de minute, nu o sa va spun pretul, e secret si ne priveste, insa sunt sigura ca Randunica a fost mai mult decat multumita. Si-a meritat toti banii si ii multumesc inca o data pentru timpul de calitate  petrecut impreuna.

  • Like 1
Link spre comentariu

pana la urma care sunt preturile reale ca nu se prea intelege din ce scrie Irina pe blog si ce scrieti voi acolo? sau da fiecare cat vrea?

pe blogul ei zice ca e 500 ron o sesiune de masaj cu timpul cat vrea ea sa stea dar nu mai putin de 40-45 de minute.

tot pe blogul ei zice ca e 200 ron o laba si 300 ron daca vrei inainte de laba sa ii dai niste limbi si ca daca vrei inainte sa faci laba si inainte sa o lingi poti sa dai 400 ca sa faceti baie in cada impreuna. dar voi scrieti pe aici fiecare alte sume.... care e faza?

Link spre comentariu

hai sa iti raspund eu ca tot sunt client de-al casei de ani de zile si i-am incercat fiecare serviciu in parte. Irina e omul momentului, trebuie sa stii sa profiti de cheful si starea ei.

Eu am fost si la sesiuni doar de laba, cand eram in treacat in drum spre casa daca mi se scula cand stiam ca trec cu masina prin fata blocului ei. Am fost si la sesiuni programate de baie relaxanta in cada urmata de limbi si magica laba marca Randunica, am fost si la sesiuni kinky de dominare soft, am fost si la masaj tantra pe vremea cand facea, am fost si la masaj erotic de cand a revenit, am fost si la un mare nr de fete dintre colegele ei.  Si pot sa iti spun ca desi a mai variat preturile, a mai bagat o promotie, a mai ridicat ici colo cand inflatia i-a dat motive, ca imi spunea si ea ca s-au scumpit toate, serviciile ei au fost mereu foarte bune. Este genul de tipa la care atunci cand te duci stii ca vei primi servicii la superlativ, fara sa stai cu grija ca o sa plangi dupa banii dati. Si pentru ca de multe ori se depaseste efectiv timpul sau se ofera si mai multa pasiune decat te astepti, unii mai stim sa lasam si un tips. Ca in orice domeniu, daca esti genul darnic si ea o sa te primeasca altfel cand vede ca ii scrii. Pe mine de exemplu nu m-a refuzat niciodata, nici cand i-am scris din timp. Si a fost mereu ceea ce ma asteptam sa fie sau chiar peste asteptarile mele. Asa ca daca pretul piperat te impiedica sa ii faci o vizita din punctul meu de vedere ai mentalitatea gresita. Nu ca are ea vreo altfel de pasarica sau mai stiu eu ce dar are sigur ceva al ei care isi merita toti banii. Niciodata nu m-a grabit, niciodata nu am simtit ca e timpul prea putin. Niciodata nu mi-a parut rau de banii dati. Dimpotriva, am avut experiente esuate cu fete care aveau masajul 200-300 si aproape am plans dupa bani 😅

Poate ca unii sunt invatati cu fete care au un pret mai mic, ea chiar are preturi mult peste medii, dar ca orice in viata, exista cerere si oferta, exista piata pentru toate buzunarele.

 

Acum 30 minute, nullina a spus:

pana la urma care sunt preturile reale ca nu se prea intelege din ce scrie Irina pe blog si ce scrieti voi acolo? sau da fiecare cat vrea?

pe blogul ei zice ca e 500 ron o sesiune de masaj cu timpul cat vrea ea sa stea dar nu mai putin de 40-45 de minute.

tot pe blogul ei zice ca e 200 ron o laba si 300 ron daca vrei inainte de laba sa ii dai niste limbi si ca daca vrei inainte sa faci laba si inainte sa o lingi poti sa dai 400 ca sa faceti baie in cada impreuna. dar voi scrieti pe aici fiecare alte sume.... care e faza?

fiecare achitam cat vrem, evident,nu mai putin decat suma ei mentionata. Un tips frumos iti face loc si de data viitoare. 

poti sa mergi cu Loganul ca si aia e masina. Unora ne place si in RangeRover din cand in cand. Bafta!

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...